.

Tēvu dienas skrējiens

Jau otro gadu Madonas Bērnu un jauniešu centrs aicina svinēt Tēva dienu kopā ar ģimeni iesaistoties sportiskās aktivitātēs. 9. septembrī no plkst. 10.00 norisināsies Tēva dienas skrējiens, kurā mēroties spēkiem varēs piecās dažādās distancēs.
iesūtīts: 05.09.2023lasīt tālāk

Remigrantus Vidzemē aicina uz satikšanos Cēsīs

Svētdien, 26. martā, no plkst. 15.00 – 18.00 Mākslas telpā "Mala", Lenču ielā 11, Cēsīs notiks tīklošanās pēcpusdiena remigrantiem “Manas mājas Vidzemē”. Pasākuma dalībniekus vienviet uz satikšanos un draudzīgām sarunām aicina Vidzemes plānošanas reģiona remigrācijas koordinatore Inga Madžule.
iesūtīts: 27.03.2023lasīt tālāk

Pieteikšanās pie zobārsta bērniem!

Madonas novada Sociālais dienests informē, ka Vidzemes Nacionālais Veselības Dienests organizē mobilo zobārstniecības kabineta vizīti Madonā Parka ielā 6, lai sniegtu palīdzību bērniem zobārstniecībā.
iesūtīts: 14.03.2023lasīt tālāk

Madonas novada ģimeņu aptaujas apkopojums

Madonas novada pašvaldība no 2023. gada 27. janvāra līdz 15. februārim veica Madonas novada ģimeņu aptauju. Aptaujas mērķis bija noskaidrot Madonas novadā dzīvojošo ģimeņu apmierinātību ar dzīves vidi Madonas novadā, pakalpojumu pieejamību, sasniedzamību un daudzveidību, kā arī uzzināt ģimeņu vēlmes un vajadzības.
iesūtīts: 09.03.2023lasīt tālāk

Pieteikšanās pie zobārsta bērniem!

Madonas novada Sociālais dienests informē, ka Vidzemes Nacionālais Veselības Dienests organizē mobilo zobārstniecības kabineta vizīti Madonā Parka ielā 6, lai sniegtu palīdzību bērniem zobārstniecībā.
iesūtīts: 07.02.2023lasīt tālāk

Bērnu slimnīca sniedz ilgstošu emocionālu, sociālu un garīgu atbalstu bērniem ar smagām slimībām un viņu ģimenēm

Bērnu slimnīca uzsākusi vērienīgu projektu, kas sniedz iespējas līdz 2027. gada vidum ne tikai Bērnu slimnīcā, bet arī bērna dzīvesvietā, sadarbojoties ar pašvaldību sociālajiem dienestiem, nodrošināt ģimenēm ilgstošu emocionālu, sociālu un garīgu atbalstu. Atbalsta veidus un apjomu bērniem ar smagām slimībām un viņu ģimenēm rekomendē, nodrošina un koordinē Bērnu slimnīcas speciālisti.
iesūtīts: 20.01.2023lasīt tālāk

Aicinājums par Ziemassvētku saldumu paciņām

Madonas novada Sociālais dienests aicina izņemt Ziemassvētku saldumu paciņas, kuras domātas Madonas novadā deklarētajiem pirmsskolas vecuma bērniem un, kuri neapmeklē un nav bijuši pieteikti pirmsskolas izglītības iestādēs Madonas pilsētā.
iesūtīts: 12.01.2023lasīt tālāk

Pieteikšanās pie zobārsta bērniem!

Madonas novada Sociālais dienests informē, ka Vidzemes Nacionālais Veselības Dienests organizē mobilo zobārstniecības kabineta vizīti Madonā Parka ielā 6, lai sniegtu palīdzību bērniem zobārstniecībā.
iesūtīts: 04.01.2023lasīt tālāk

Informācija par peldbaseinu!

Madonas pilsētas pirmsskolas izglītības iestāde "Saulīte" informē, ka BĒRNU PELDBASEINS no 27. decembra – līdz 2. janvārim NEDARBOSIES (profilakse).
iesūtīts: 19.12.2022lasīt tālāk

Piedalies balsojumā par ģimenei draudzīgāko pašvaldību!

Konkurss “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība” ir viens no trim ģimeņu atbalsta pasākumiem, ko realizē Sabiedrības integrācijas fonds. Tas norisinās kopš 2017. gada. Tā primārais mērķis ir izcelt labākos piemērus un risinājumus, kā pašvaldības rūpējas par ģimenēm, līdztekus veidojot vidi arī pašvaldību draudzīgai sāncensībai, tādējādi mudinot tās attīstīt aizvien plašāku un pieejamāku ģimenēm paredzēto pakalpojumu klāstu.
iesūtīts: 16.12.2022lasīt tālāk

Aicinām piedalīties pasaku konkursā “Mana sapņu ziema Madonā”

Šogad, gaidot gada skaistākos svētkus – Ziemassvētkus, aicinām pasapņot. Ne vienmēr viss notiek, kā mēs vēlētos, ne vienmēr mūsu domas piepildās, ne visi sapņi paredzēti mums. Tomēr Ziemassvētki ir brīnumu laiks un drīkst vēlēties vairāk. Tāpēc aicinām iesaistīties nelielā konkursā – aktivitātē visus tos, kam padodas rakstīšana, lieliski darbojas iztēle un piemīt prasme skaisti zīmēt. Piedalīties var gan individuāli, gan komandā (ar ģimenes, draugu, kolēģu vai kādu citu atbalstu).
iesūtīts: 01.12.2022lasīt tālāk

Sācies konkursa “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība” iedzīvotāju balsojums; balvu fonds pašvaldībām – 150 000 EUR

Sabiedrības integrācijas fonds aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju līdz šī gada 22. decembrim vietnē www.vietagimenei.lv izvērtēt pašvaldību sniegto atbalstu, kas paredzēts ģimenēm ar bērniem. Balsojot par ģimenēm draudzīgāko pašvaldību iedzīvotāji sniegs savu ieguldījumu konkursa “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība Latvijā 2022” laureātu noskaidrošanā. Uzvarētājpašvaldības sadalīs naudas balvu 150 000 eiro apmērā, lai attīstītu jau esošos atbalsta pasākumus vai izveidotu jaunus.
iesūtīts: 23.11.2022lasīt tālāk
   1 2 3   
© 2008-2024 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes · Piekļūstamības paziņojums