Tiek noskaidrots jauniešu viedoklis

Lai labāk izprastu situāciju un to, kā jūtas jaunieši šajā neriestajā - Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra aicina paust savu viedokli, aizpildot anonīmu aptauju, kuras aizpildīšana prasīs ne vairāk kā 5 minūtes.
iesūtīts: 17.02.2021lasīt tālāk

Izsludināts radošo darbu konkurss

Februāris ir ne tikai puteņu un mīlestības svētku mēnesis, bet daudzās pasaules kultūrās izceļas kā karnevālu, masku gājienu laiks. Arī latviskajās tradīcijās viena no Meteņu laika iezīmēm ir maskotās ķekatu un budēļu aktivitātes. Jā, epidemioloģisku apsvērumu dēļ, mūsu ikdiena bez maskām vairs nav iedomājama. Tomēr, Madonas bērnu un jauniešu centra darbinieki aicina uz maskām un maskošanos paskatīties radošāk, izsludinot radošo darbu konkursu “Šāda maska, tāda maska”.
iesūtīts: 15.02.2021lasīt tālāk

Aicina piedalīties konkursā "FIZMIX Eksperiments"

Līdz 26. februārim 8. un 9. klašu skolēni un skolotāji aicināti pieteikt komandas AS "Latvenergo" organizētajam erudīcijas konkursam "FIZMIX Eksperiments". Šogad konkursa vadošais temats ir "zaļā fizika", tādēļ jaunieši konkursa norises gaitā tiks rosināti interesēties par to, kā fizikas zināšanas noder atjaunīgo resursu iegūšanā un efektīvā izmantošanā. Piemērojoties šī brīža apstākļiem, visi konkursa posmi norisināsies attālinātas tiešsaistes formā.
iesūtīts: 15.02.2021lasīt tālāk
© 2008-2021 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »