Izmaiņas DRN likmēs no 2024. gada; aicina iedzīvotājus šķirot sadzīves atkritumus

Pieaugot valstī noteiktajai dabas resursu nodokļu (DRN) likmei, sadzīves atkritumu apglabāšanas pakalpojuma tarifi no 2024.gada janvāra būs augstāki. Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) apstiprinājusi tarifu piemērošanas kārtību desmit atkritumu poligonu apsaimniekotājiem saistībā ar Saeimā š.g. 7.decembrī pieņemtajām DRN likmju par apglabāšanu izmaiņām.
iesūtīts: 21.12.2023lasīt tālāk

Atrodi sev tuvāko depozīta punktu!

Valsts vides dienests sagatavojis informāciju par pašvaldību teritorijās pieejamajām depozīta iepakojuma pieņemšanas vietām ar mērķi informēt iedzīvotājus par pakalpojuma pieejamību.
iesūtīts: 06.10.2022lasīt tālāk

Madonas iedzīvotāji pārstrādei nodevuši 1,2 tonnas savu laiku nokalpojušas elektrotehnikas

Lai veicinātu iespējas iedzīvotājiem no nolietotās elektrotehnikas šķirties videi draudzīgā veidā, Latvijas Zaļais punkts kopā ar SIA “Eco Baltia vide”, “Tet” un “Maxima Latvija” no šā gada aprīļa Latvijā īsteno kampaņu “Elektrotehnikas šķirošanās tūre”. Tās pirmajā posmā nevajadzīgo tehniku konkrētos datumos bez maksas var nodot kādā no kampaņas tūres 28 pieturpunktiem pie veikaliem “Maxima”. Madonā un tuvējos reģionos dalībai akcijā pieteicās 50 iedzīvotāji, pārstrādei kopā nododot 1,2 tonnas iekārtu.
iesūtīts: 03.06.2022lasīt tālāk

Šķirot - tas ir vieglāk, nekā šķiet!

Ikdienā katram no mums ir sava kārtība, kurā ikvienai lietai ir sava vieta. Ja lietas nav savās vietās, mēs tās kārtojam un šķirojam – zeķes, rotaļlietas, pat garšvielas. Šķirot ir mūsu dabā, tas liek mums justies labāk. Vai tu jau šķiro? Jā! Vienkārši pievieno saviem šķirošanas paradumiem vēl vienu lietu – atkritumus. Šķirot ir vieglāk, nekā šķiet. It sevišķi, ja publiski pieejamo dalītās atkritumu savākšanas vietu skaits tiek palielināts ik gadu.
iesūtīts: 25.05.2022lasīt tālāk

Vidzemes reģiona mācību iestādes pārstrādei savāc 79,8 t makulatūras, izcīnot divas valsts mēroga godalgas

Ar lieliskiem sasniegumiem noslēgusies “Zaļā josta” rīkotā makulatūras vākšanas konkursa “Tīrai Latvijai” 2021./2022. mācību gada sezona. Piedaloties vairāk nekā 92 tūkstošiem bērnu no 358 izglītības iestādēm, pārstrādei nogādātas 555 tonnas 632 kg makulatūras – nevajadzīga papīra un kartona. Vidzemes reģionu konkursā pārstāvēja 43 izglītības iestādes, pārstrādei nogādājot 79,838 tonnas makulatūras, kas ir par tonnu vairāk, nekā pērn. Stāķu pamatskola ieguvusi divas godalgas valsts mērogā.
iesūtīts: 25.05.2022lasīt tālāk

Madonā darbu sāk šķiroto atkritumu savākšanas laukums

Atkritumu šķirošana gūst arvien lielāku nozīmi ikdienas gaitās. Madonas novada iedzīvotāji kļūst aktīvāki atkritumu šķirošanā, tāpēc, rūpējoties par Madonas novada iedzīvotāju ērtībām, nodrošinot plašākas iespējas šķirot un nodot dažādus atkritumus, sākot no 2021. gada 20. septembra SIA „Madonas namsaimnieks” teritorijā darbu uzsāks šķiroto atkritumu savākšanas laukums.
iesūtīts: 08.12.2021lasīt tālāk
© 2008-2024 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes · Piekļūstamības paziņojums