ĻAUDONAS PANSIONĀTS

Ļaudonas pansionāts ir Madonas novada pašvaldības ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas institūcija, kura savu darbību uzsākusi 1975.gadā kā sociālās aprūpes centrs. Pansionāts atrodas Ļaudonas pagasta centrā. Vienā ēkā ar pansionātu atrodas doktorāts un zobārstniecības kabinets, kas rada pieejamākus medicīnas pakalpojumus. Pansionātā mājvieta tiek nodrošināta 32 klientiem.
iesūtīts: 30.08.2017lasīt tālāk

CESVAINES UN DZELZAVAS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS

Cesvaines un Dzelzavas sociālās aprūpes centrs ir Madonas novada pašvaldības ilgstošas sociālās aprūpes iestāde, kas izveidota uz bijušās lauku iecirkņa kopmītnes bāzes. 2011.gadā tika renovētas Dzelzavas pansionāta (iestāde pirms tam) telpas, modernizētas komunikācijas (ūdensapgāde, centrālapkure, ugunsdrošība, signalizācijas iekārtas). Tika uzbūvēts otrais stāvs, kurā darbojas dienas aprūpes centrs. Pansionāta klientu ērtībai tika uzstādīts lifts, lai varētu apmeklēt nodarbības, pasākumus, kas notiek dienas aprūpes centrā. Pansionātā ir 30 vietas pensionāriem un invalīdiem.
iesūtīts: 30.08.2017lasīt tālāk

BARKAVAS PANSIONĀTS

Barkavas pansionāts ir Madonas novada pašvaldības ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas institūcija, kura savu darbību uzsākusi 1995.gadā. Pansionāts atrodas Barkavas pagasta pašā centrā, 30 km attālumā no Madonas. Pansionātā mājvieta ir 42 klientiem.
iesūtīts: 30.08.2017lasīt tālāk

MĀRCIENAS PANSIONĀTS

Mārcienas pansionāts ir Madonas novada pašvaldības ilgstošas sociālās aprūpes iestāde, kas izveidota ar mērķi sniegt sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumus. Atrodās tikai 16 km no Madonas. Mārcienas pansionāts klientiem durvis vēris 2016.gada 1.novembrī. Saulaina, gaiša trīs stāvu ēka, kurā ir ierīkots moderns lifts. Ārējā un iekšējā vide pielāgota cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.
iesūtīts: 30.08.2017lasīt tālāk

ZUPAS VIRTUVE

Katru darba dienu Madonā, Parka ielā 6 ir iespēja paēst siltu zupu. Šis pakalpojums ir pieejams bez maksas.
iesūtīts: 29.08.2017lasīt tālāk
© 2008-2022 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Piekļūstamības paziņojums