PIESAKIES KULTŪRAS JAUNUMIEM

Literāro vēstuļu konkurss „Es rakstu Rakstītājai”, kas veltīts Broņislavai Martuževai

Madonas novada bibliotēka aicina piedalīties Latvijas skolu vidusskolēnus konkursā, kas norit mūsu novadnieces, dzejnieces, Triju Zvaigžņu ordeņa kavalieres B.Martuževas 100.jubilejas gadā. Autore vienmēr atbalstījusi Madonas novada bibliotēkas Dzejas dienu un novada autoru – savējo radošās aktivitātes. Vēlamies izgodāt B. Martuževu un veicināt viņas vārda, dzīvesstāsta, gara spēka un vieduma atpazīstamību, sirdsgudrības un pamatvērtību nezūdamību.
iesūtīts: 27.02.2024lasīt tālāk

Pasniegti Madonas novada apbalvojumi “Gada balva kultūrā - 2023”

Turpinot 2023. gadā iedibināto tradīciju – novērtēt novada kultūras personības, radošumu, jaunradi, izcelt materiālas un nemateriālas kultūras vērtības un panākumus, godināt un sveikt kultūras darbiniekus, māksliniekus, radošos kolektīvus, biedrības, producentus, kā arī Madonas novadā notikušo kultūras pasākumu organizatorus, kuri nozīmīgi ietekmējuši Madonas novada kultūrvides attīstību, - sestdien, 24. februārī, Ērgļu saieta namā tika pasniegti Madonas novada apbalvojumi “Gada balva kultūrā” par Madonas novadā 2023. gadā notikušiem kultūras un mākslas notikumiem un sasniegumiem dažādās kultūras jomās un žanros.
iesūtīts: 27.02.2024lasīt tālāk

Madonas novada bibliotēkā atklāta "DIGITĒKA"

Pirmdien, 26. februārī, Madonas novada bibliotēkā tika atklāts digitālo iespēju centrs “DIGITĒKA”. Digitēkas mērķis ir veicināt sabiedrības interesi par digitālajām tehnoloģijām un nodrošināt bezmaksas piekļuvi digitālajām iespējām.
iesūtīts: 27.02.2024lasīt tālāk

Kalpaka kauss - 2024

Ik gadu Oskara Kalpaka piemiņas fonds aicina skolēnus piedalīties vairākos konkursos – patriotiskās dzejas konkursā, zīmējumu konkursā, vēstures konkursā un erudīcijas konkursā.
iesūtīts: 15.02.2024lasīt tālāk
© 2008-2024 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes · Piekļūstamības paziņojums