PIESAKIES KULTŪRAS JAUNUMIEM

Pateicoties Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstam 2020. gada rudenī norisinājās mūzikas instrumentu spēles meistarklases

2020. gada rudenī Jāņa Norviļa Madonas Mūzikas skola saņēma finansiālu atbalstu no Valsts kultūrkapitāla fonda flautas, trompetes, klavieru, vijoles un čella spēles meistarklasēm. Sakarā ar epidemioloģisko situāciju valstī neizdevās noorganizēt visas minētās meistarklases, taču priecājamies par divām notikušajām.
iesūtīts: 25.01.2021lasīt tālāk

Barikādēm aprit 30

20. janvārī apritēs 30 gadi kopš 1991. gada janvāra barikādēm, kad Latvijas neatkarības atbalstītāji aizstāvēja valsts brīvību pret militārām akcijām un neatkarības pretiniekiem.
iesūtīts: 18.01.2021lasīt tālāk

Atceroties 1991. gada Barikādes

Ir pagājuši 30 gadi, kopš 1991.gada janvāra notikumiem, kad, Latvijas Tautas frontes aicināti, cilvēki izveidoja barikādes apkārt stratēģiski svarīgiem objektiem Rīgā un citur Latvijā.
iesūtīts: 15.01.2021lasīt tālāk

Publiskās mākslas programmas KOPĀ “Objektu parāde” ietvaros Madonā atklāts vides objekts “Robotkaķēns Indriķis XIII”

Novembrī Rīgā un piecās citās Latvijas pilsētās klusi atklāts vērienīgs notikums – publiskās mākslas programmas KOPĀ “Objektu parāde”. Programma radīta kā atbalsta mehānisms vizuālās mākslas pārstāvjiem Covid-19 izraisītās krīzes pārvarēšanai, vienlaikus īstenojot kvalitatīvas pārmaiņas pilsētvidē. Publiski izsludinātā konkursā izvēlēti 10 projekti, kuri īstenoti Rīgā, Cēsīs, Daugavpilī, Liepājā, Madonā un Valmierā.
iesūtīts: 27.11.2020lasīt tālāk

RADOŠO DARBU KONKURSA “GAISMAS RĀDIUSĀ” REZUMĒJUMS

Mākslas skolu audzēkņu radošo darbu konkursā “Gaismas rādiusā” rosinājām iesūtīt darbus daudzos kopējai tēmai pakārtotos tematos, domājot par audzēkņu atšķirīgajām interesēm, vecumposmiem, pieredzi, uztveri. Uzrunājām skolas no tuvākās un tālākās apkārtnes. Nu rezultāti ir apkopoti un varam izdarīt secinājumus.
iesūtīts: 27.11.2020lasīt tālāk

Madonas muzejs atvērts individuālam apmeklētājam

No š.g. 9. novembra līdz 6. decembrim valstī izsludināta ārkārtējā situācija un tiek atcelti un aizliegti visi klātienē notiekošie publiskie kultūras pasākumi, tostarp valsts svētku atzīmēšanai organizētie. Darbu, atsakoties no pasākumu organizēšanas, var turpināt muzeji, bibliotēkas, kultūras centri un citas kultūrvietas ierobežotā darba laikā - no plkst. 06.00 līdz plkst. 20.00.
iesūtīts: 09.11.2020lasīt tālāk

Jauna tradīcija Dzelzavā – Īslugu festivāls “Dzelzīši”

Šajā dīvainajā laikā, kad visiem kultūras nozarē strādājošajiem nākas piebremzēt, kad plāno, un nezini, vai pasākums varēs notikt – esam priecīgi, ka 10. oktobra vakarā vēl paspējām īstenot dzīvē ideju par Īslugu festivālu – Dzelzīši 2020, ar to aizsākot jaunu tradīciju Dzelzavā.
iesūtīts: 29.10.2020lasīt tālāk
© 2008-2021 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »