Meklējot iedvesmu, radi video!

Sveiks, jaunieti! Projekta “Dzīvo ietvaros aicinām Tevi piedalīties aktivitātē “Meklē iedvesmu!” un kopīgi veidot video vēstījumu citiem, daloties ar pieredzes stāstiem par to, kur meklēt iedvesmu un motivāciju darboties, pārvarēt šķēršļus un sasniegt savus mērķus.
iesūtīts: 25.10.2021lasīt tālāk

Īstenota projekta otrā aktivitāte

9. septembrī Madonas novadā turpinājās jauniešu projekta “Dzīvo” īstenošana. Projekts tiek īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2021.-2023. gadam ietvaros.
iesūtīts: 09.09.2021lasīt tālāk

Madonas novada pašvaldība augustā uzsāks jauniešu projekta "DZĪVO" īstenošanu!

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) īsteno Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) un JSPA izstrādātu īpašu atbalsta programmu Latvijas pašvaldībām un nevalstiskajām organizācijām, kas strādā ar jauniešiem. Programmas ietvaros Latvijas pašvaldības un nevalstiskās organizācijas 2021.gada maijā varēja iesniegt projektu pieteikumus finansējuma saņemšanai. Arī Madonas novads iesniedza savu projektu pieteikumu “Dzīvo” un ir viens no 47 apstiprinātajiem projektu pieteikumiem, saņemot finansējumu aktivitāšu nodrošināšanai Madonas novada jauniešiem.
iesūtīts: 21.07.2021lasīt tālāk
© 2008-2024 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes · Piekļūstamības paziņojums