1. Infografika JPG formātā.2. Infografika JPG formātā.

1. Atbalsts bērna izglītībai:

  • Pabalsts daudzbērnu ģimenēm obligātās pirmsskolas izglītības iestāžu un vispārizglītojošo skolu audzēkņiem vienreiz gadā 45 euro katram bērnam;
  • Pabalsts daudzbērnu ģimenēm, ja ģimenei piešķirts trūcīgas mājsaimniecības statuss, obligātās pirmsskolas izglītības iestāžu un vispārizglītojošo skolu audzēkņiem vienreiz gadā 75 euro katram bērnam;
  • Pabalsts daudzbērnu ģimenēm, ja piešķirts maznodrošinātas mājsaimniecības statuss, obligātās pirmsskolas izglītības iestāžu un vispārizglītojošo skolu audzēkņiem vienreiz gadā 45 euro katram bērnam.

2. Mājokļa pabalsts: aprēķina un piešķir atbilstoši Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības likumam un MK noteikumiem, kur mājokļa pabalsta aprēķināšanai piemērojami koeficienti GMI sliekšņu summai mājsaimniecībā – koeficients 1,2 ir mājsaimniecībai ar trīs un vairāk bērniem.

3. Pabalsts veselības aprūpes pakalpojumu apmaksai daudzbērnu ģimenēm: trūcīgā mājsaimniecībā ir līdz 150 euro gadā vienai personai, savukārt maznodrošinātā mājsaimniecībā ir līdz 200 euro gadā vienai personai.

4. Daudzbērnu ģimenēm ir iespējams saņemt bezmaksas psihoemocionālo atbalstu: sociālā darbinieka un psihologa konsultācijas.

5. Atbalsts sociālajiem pakalpojumiem: speciālistu pakalpojumi bērniem konsultācijas un nodarbības, kas ietver vairāku speciālistu nodarbības/terapijas, kur par pašvaldības finansētiem līdzekļiem var saņemt pakalpojumus par summu, kas nepārsniedz 400 euro kalendārajā gadā.

6. Ja daudzbērnu ģimenē ir bērns ar invaliditāte, var saņemt aprūpes pakalpojumu, sociālo rehabilitāciju pašvaldības transporta un/vai mobilā pacēlāja pakalpojumus.


Lasīt vairāk par konkursu. Lasīt vairāk par naudas balvas izlietojumu.Papildinformācija:

© 2008-2024 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes · Piekļūstamības paziņojums