.

Apstiprināts projekts “Komanda sākas ar mani”

Projekta “Komanda sākas ar mani” mērķis ir iesaistīt jauniešus ar ierobežotām iespējām neformālās izglītības aktivitātēs iespējami tuvu dzīves un mācību vietai, tā sniedzot iespēju pilnveidot un izzināt sevi, lai veicinātu iekļaušanos sabiedrībā un sekmētu aktīvu pilsonisko un politisko līdzdalību. Projekta mērķa grupa ir Madonas novada jaunieši vecumā no 13 līdz 25 gadiem, dalība projekta aktivitātēs ir bezmaksas, kā arī tiks nodrošinātas ēdienreizes nodarbību dienā.
iesūtīts: 30.05.2024lasīt tālāk

Ar pašvaldības atbalstu tiks īstenoti jauniešu iniciatīvu projekti

Jau sesto gadu Madonas novada pašvaldībā tika izsludināta pieteikšanās jauniešu iniciatīvu projektu konkursam. Šogad pieteikumi tika pieņemti no 4.marta līdz 14.aprīlim. Konkursa mērķis ir atbalstīt jauniešu (13 – 25 gadi) iniciatīvas un līdzdalību sabiedriskajos procesos Madonas novadā, veicināt jauniešu iesaisti un dot iespēju realizēt savas idejas. Projektu konkurss ir iespēja jauniešiem iegūt pirmo pieredzi projektu rakstīšanā un realizēšanā. Šogad konkursā tika saņemts rekordliels pieteikumu skaits - 33 projektu pieteikumi no 13 novada pagastiem, Madonas, Lubānas un Cesvaines pilsētām
iesūtīts: 24.05.2024lasīt tālāk

Orientēšanās Biksērē

2.jūnijā TEV IR JĀBŪT BIKSĒRĒ! Tevi sagaida interesanti uzdevumi, skaistas vietas Biksērē, laba kompānija, gardas pusdienas, foršas dāvanas un lielisks sadraudzības vakars!
iesūtīts: 24.05.2024lasīt tālāk

Aiziet, vasaras priekos!

Pēc kārtējā mācību gada, ir jāatpūšas un jānoskaņojas vasarai! 31. maijā Vestienas pagasta bērnu un jauniešu iniciatīvu centrs "Saulesstars" aicina lielus un mazus uz skolas noslēguma ballīti kopā ar Inesi Zīli Vestienas Tautas namā.
iesūtīts: 22.05.2024lasīt tālāk

Jauniešu vakars Vestienā

27.maijā Vestienas pagasta bērnu un jauniešu iniciatīvu centrs "Saulesstars " aicina uz jauniešu vakaru par aktuālu tēmu “Kā sapņus pārvērst par mērķiem?”, sākam 16.00.
iesūtīts: 22.05.2024lasīt tālāk

Jauniešu diskusija par Eiropu.

Cik bieži mēs aizdomājamies par to , ko būšana Eiropas savienībā mums ir devusi? Kādi mēs būtu , ja visu šo Eiropas sniegto iespēju nebūtu? Kā mēs vairāk varētu uzzināt par sniegtajām iespējām?
iesūtīts: 14.05.2024lasīt tālāk

Stādu un sēklu andele Lubānā.

Pavasaris pilnā plaukumā un dārza darbi pilnā jaudā. Nav brīnums, ka iesējies vairāk tomātu uz palodzes, vai puķu dobē jāparetina kāda puķe vai garšaugs. Ko darīt, žēl taču izmest!
iesūtīts: 14.05.2024lasīt tālāk
   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   
© 2008-2024 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes · Piekļūstamības paziņojums