Noslēdzies jauniešu iniciatīvu projektu konkurss 2023

Jau piekto gadu Madonas novada pašvaldībā tika izsludināta pieteikšanās jauniešu iniciatīvu projektu konkursam. Šogad pieteikumi tika pieņemti no 6. marta līdz 23. aprīlim. Konkursa mērķis ir atbalstīt jauniešu (13 – 25 gadi) iniciatīvas un līdzdalību sabiedriskajos procesos Madonas novadā, veicināt jauniešu iesaisti un dot iespēju realizēt savas idejas.
iesūtīts: 17.05.2023lasīt tālāk

Aicina jauniešus pieteikties vienreizējai iespējai ‒ bezmaksas Eiropas apceļošanas kartei

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) jau piekto gaidu aicina Latvijas jauniešus, kuriem ir 18 gadi, piedalīties Eiropas Savienības (ES) iniciatīvā “DiscoverEU” un pretendēt uz vienreizēju iespēju ‒ bez maksas apceļot Eiropu ‒ lai iepazītu tās daudzveidību un paplašinātu savu redzesloku. 2023. gada pavasara kārtai iespējams pieteikties no 15. līdz 29. marta plkst. 13.00 pēc Latvijas laika. Tajā ceļošanas karti varēs saņemt 35 000 Eiropas jauniešu, tai skaitā 151 jaunietis no Latvijas.
iesūtīts: 15.03.2023lasīt tālāk

Par drošu atpūtu pie un uz ūdens

Sākoties vasaras sezonai, vēršam uzmanību drošai atpūtai pie un uz ūdens, kā arī aicinām aizdomāties par sekām, kādas var rasties pārgalvīgas rīcības rezultātā.
iesūtīts: 25.05.2023lasīt tālāk

No 10. maija līdz 17. augustam skolēni var reģistrēties dalībai NVA vasaras nodarbinātības pasākumā

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) 10. maijā atver skolēnu elektronisko reģistrāciju dalībai nodarbinātības pasākumā vasaras brīvlaikā. Pasākums norisināsies no 1. jūnija līdz 31. augustam, piedalīties pasākumā var skolēni vecumā no 15 līdz 20 gadiem (ieskaitot), kuri iegūst izglītību vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs. Skolēnu elektroniskā reģistrācija turpināsies līdz 17. augustam.
iesūtīts: 10.05.2023lasīt tālāk

AFS Latvija ir uzsākusi meklēt viesģimenes jauniešiem nākošajam mācību gadam

2023. gada augustā Latvijā ieradīsies 30 viesskolēni no dažādām pasaules valstīm un AFS starpkultūru apmaiņas trimestra, semestra vai gada programmu ietvaros mācīsies vidusskolās visā Latvijā. Lai notiktu veiksmīgāka valodas apguve un jauniešu adaptācija jaunajā vidē, viesskolēni dzīvo viesģimenēs un mācās Latvijas skolās. Latvijā uz gada programmu ieradīsies arī jaunietes no Honkongas. Kļūstot par viesģimeni, tā būtu lieliska iespēja praktizēt savas valodu prasmes kā arī iepazīt jaunieša kultūru.
iesūtīts: 08.05.2023lasīt tālāk

Rīgā norisināsies Jauniešu mediju konference un satura ideju hakatons.

16.–17. martā Rīgas Mākslas un mediju tehnikumā tiek rīkota Jauniešu mediju konference un satura ideju hakatons. Programmā paredzētas lekcijas, diskusijas, meistarklases, kā arī iespēja satikt mediju pārstāvjus un uzzināt plašāku informāciju par karjeras iespējām attiecīgajā jomā. Jauniešus ar saviem pieredzes stāstiem un lekcijām iedvesmos tādas personības kā Lauris Zalāns, Nansija Garkalne, Inga Spriņģe, Gundega Roze, Ieva Ilvesa, Raimonds Platacis, Kārlis Dagilis, Artūrs Jenots un daudzi citi.
iesūtīts: 13.03.2023lasīt tālāk

Aicinām Madonas novada jauniešus piedalīties aptaujā

Sveiks, Madonas novada jaunieti! Madonas novada pašvaldībai ir svarīgs Tavs viedoklis par to kā Tu jūties dzīvojot Madonas novadā, ko Tu vēlies, lai pašvaldība darītu, lai uzlabotos Tavas iespējas piedalīties jaunatnes politikas veidošanā un brīvā laika pavadīšanā.
iesūtīts: 21.02.2023lasīt tālāk
   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   
© 2008-2023 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes · Piekļūstamības paziņojums