Valsts apmaksātas psihologa konsultācijas

No 2021. gada 10. maija iedzīvotājiem ir iespēja saņemt valsts apmaksātu psiholoģisko un psihoterapeitisko palīdzību, lai mazinātu Covid-19 pandēmijas izraisītās sekas psihiskai veselībai. 

Psiholoģiskā atbalsta konsultācijas ir pieejamas pacientiem ar depresiju un noteiktām diagnozēm, lai risinātu ar stresu saistītus traucējumus, neirotiskā spektra traucējumus, ēšanas traucējumus.

Pieteikšanās konsultācijai

Nosūtījumu konsultācijas saņemšanai var izsniegt ģimenes ārsts vai psihiatrs (bērniem – bērnu psihiatrs), izvērtējot pacienta sūdzības. Sagatavojot nosūtījumu, ārsts noteiks nepieciešamo terapijas ilgumu līdz 10 valsts apmaksātām vizītēm. Ņemot vērā Covid-19 pandēmijas radītos riskus, šīs konsultācijas speciālisti var nodrošināt klātienē un arī attālināti, izmantojot kādu no interneta platformām. 

Speciālisti

Valsts apmaksātas psiholoģiskās palīdzības konsultācijas sniedz klīniskie un veselības psihologi, klīniskie un veselības psihologi ar tālākizglītību psihoterapijā un ārsti-psihoterapeiti, kuriem noslēgts līgums ar Nacionālās veselības dienestu.


Konsultācijas pieejamas arī Madonā:

  • Klīniskais un veselības psihologs - Inese Varlamova, tālr. 26447326.
  • Klīniskais un veselības psihologs - SIA "NeuroPhys" psiholoģe Inga Ozoliņa, tālr. 28876563. Detalizēta informācija ŠEIT

Plašāka informācija un speciālistu saraksts pieejams Nacionālās veselības dienesta (NVD) interneta vietnē www.vmnvd.gov.lv, sadaļā –Iedzīvotājiem-Valsts apmaksāti veselības aprūpes pakalpojumi- Psihiskā veselība. 

© 2008-2024 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes · Piekļūstamības paziņojums