.

Ziedo līdzekļus un materiālo palīdzību Bobrinecai

Krievija jau trešo gadu plosa Ukrainu. Nedomājot. Nešķirojot. Nesaudzējot. Mēs nogurstam no kara ziņu izlaidumos. Ukraina nedrīkst atļauties nogurt no kara viņu valstī, jo tas nozīmēs valsts beigu sākumu. Arī mēs nedrīkstam nogurt un mums ir jāsniedz visa iespējamā palīdzība Ukrainai un tās tautai, kas ik dienas cieš no agresora zvērībām.
iesūtīts: 06.06.2024lasīt tālāk

Noskaidroti titula “BSR Cultural Pearls 2025” atlases finālisti; 16 pretendentu vidū - 3 pašvaldības no Latvijas

Pieteikumu pieņemšana "BSR Cultural Pearls" (tulkojumā - Baltijas jūras reģiona Kultūras pērles) titulam, kas tika izsludināta jau otro reizi, ir noslēgusies. Pieteikumus konkursā iesniedza 18 mazās un vidēja lieluma pašvaldības no Baltijas jūras reģiona, tai skaitā pilsētas un apdzīvotas vietas Vidzemē - Smiltene, Cesvaine un Stāmeriena. Pērn titulam tika iesniegti divpadsmit pieteikumi. Pretendentu skaita pieaugums salīdzinājumā ar pagājušo gadu liecina par aizvien lielāku interesi no galvaspilsētām attālākos reģionos par kultūras nozīmi sabiedrības noturības stiprināšanā.
iesūtīts: 18.06.2024lasīt tālāk

Sveicam Medicīnas darbinieku dienā!

Ik gadu jūnija trešajā svētdienā tiek atzīmēta Medicīnas darbinieku diena, lai godinātu visus medicīnas profesionāļus. Tie ir darbinieki, kuru nozīmīgais darbs, zināšanas un rūpes ir ļoti būtiska sabiedrības veselības aprūpes sastāvdaļa. Šogad Medicīnas darbinieku diena tika atzīmēta 16. jūnijā.
iesūtīts: 17.06.2024lasīt tālāk

Aicinājums autovadītājiem Madonas novadā!

Madonas novada un Varakļānu novada pašvaldības policija pastiprina ceļu satiksmes noteikumu ievērošanas kontroli! Līdz šim, pārkāpjot apstāšanās un stāvēšanas noteikumus, automašīnām likām lapiņas ar brīdinājumu un nesodījām. Turpmāk par apstāšanās un stāvēšanas noteikumu pārkāpumiem tiks piemērota soda nauda!
iesūtīts: 04.06.2024lasīt tālāk

Cesvaines pilī uzņem igauņu seriālu

No 3. līdz 11.jūnijam Cesvaines pilī un tās teritorijā norisināsies filmēšanas darbi. Apvienojoties igauņu un latviešu radošajai komandai, tiks strādāts pie igauņu seriāla projekta – “Detective von Fock”, kura filmēšana notiks Latvijā.
iesūtīts: 04.06.2024lasīt tālāk

Pieredzes apmaiņas brauciens uz Zviedriju

Īstenojot projekta Nr. EE-LV00038 “Dārza pērles II” (“Garden Pearls II“) aktivitātes, tika organizēts pieredzes apmaiņas brauciens uz Zviedriju (Gēteburgu). Braucienā piedalījās kolēģi no Igaunijas un dažādām Latvijas organizācijām – Vidzemes tūrisma asociācijas, Rīgas Plānošanas reģiona, Kurzemes plānošanas reģiona, Valmieras, Gulbenes, Smiltenes un Cēsu pašvaldībām, kā arī Bīriņu pils un Oleru muižas. Arī diviem Madonas pašvaldības darbiniekiem – Ivetai Raimo un Laurai Smudzei bija iespēja piedalīties šajā braucienā, kas ilga no 13.-15. maijam.
iesūtīts: 29.05.2024lasīt tālāk
© 2008-2024 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes · Piekļūstamības paziņojums