Sniega diena Madonā

2023.gada 9.decembrī, SAB Smeceres sils sporta bāzē "Sniega diena Madonā", reģistrēšanās no plkst. 10:00. Sniega dienu Madonā organizē OK Arona, SAB Smeceres sils - projekta "Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Madonas novada iedzīvotājiem".
iesūtīts: 30.11.2023lasīt tālāk

Madonas novada atklātais čempionāts novusā

2023.gada 9.decembrī, Madonas pilsētas sporta centra 1.stāva zālē norisināsies Madonas novada atklātais čempionāts novusā. Sacensību sākums ir plkst. 10:00, bet registrēšanās no plkst.9:30. Čempionāta galvenais tiesnesis Jānis Matulis.
iesūtīts: 07.11.2023lasīt tālāk

Veiksmīgi sezonu uzsākusi basketbola komanda BK Madona/BJSS

Izcīnot piecas uzvaras, piecās spēlēs 2023./2024.gada sezonu Aizdevums.LV Reģionālajā basketbola līgā - Austrumu grupā, veiksmīgi ir uzsākusi Madonas novada basketbola komanda BK Madona/BJSS. 2.novembra spēlē, Madonas pilsētas sporta centrā tika uzvarēta Daugavpils sporta skolas komanda ar rezultātu 81:75. Nākamā spēle mūsu komandai Madonas pilsētas sporta centrā ir 23.novembrī plkst.19:30 pret Aizkraukles novada komandu. Aicinām nākt un atbalstīt mūsu komandu.
iesūtīts: 06.11.2023lasīt tālāk

Pārrunā “Smeceres sila” bāzes attīstības projektu

Šodien, 30. oktobrī, Sporta un atpūtas bāzē “Smeceres sils” viesojās Starptautiskās biatlona federācijas (IBU) ģenerālsekretārs Max Cobb kopā ar Latvijas Biatlona federācijas un Madonas novada pašvaldības domes pārstāvjiem, lai pārrunātu bāzes iespējamo attīstību - jau pasaules līmeņa sacensību organizēšanā. Trešdien, 1. novembrī, pārstāvji dosies uz Ekonomikas ministriju, viņiem pievienosies IBU prezidents Olle Dahlin, lai runātu par iespējām piesaistīt valsts finansējumu šim mērķim.
iesūtīts: 30.10.2023lasīt tālāk

Sācies balsojums par "Trīs zvaigžņu balvas" nominantiem

2020. gadā tika ieviests jauns koncepts sporta sasniegumu godināšanā - "Trīs Zvaigžņu balva", kas ir Latvijas valsts augstākais apbalvojums sportā. Madonas novads bija pirmais, kas saņēma apbalvojumu "Gada sporta pašvaldība". Pēc divu gadu pārtraukuma mūsu novads, sportisti, treneri un visi, kas atbalsta sporta dzīvi novadā atkal nāk ar spēcīgu pieteikumu, lai šo panākumu atkārtotu.
iesūtīts: 24.11.2023lasīt tālāk

Latvijas Orientēšanās nakts 20 pilsētās ir aizvadīta

Jau 6. gadu, Eiropas sporta nedēļas ietvaros, 22. septembrī tika aizvadīts viens no lielākajiem orientēšanās notikumiem, Latvijas Orientēšanās nakts, kas šogad pulcējā vairāk nekā 4700 dalībnieku, no kuriem lielākā daļa Rīgā, 20 Latvijas pilsētās: Daugavpilī, Liepājā, Rīgā, Salaspilī, Siguldā, Talsos, Misā, Pļaviņās, Ogrē, Valmierā, Rēzeknē, Līgatnē, Brocēnos, Tukumā, Bauskā, Jelgavā, Smiltenē, Carnikavā, Madonā un Ropažos.
iesūtīts: 25.09.2023lasīt tālāk

Madonietim Rekuņenko sudrabs vecuma grupā pasaules čempionātā šķēršļu skrējienā

Aizvadītajā Pasaules OCR (obstacle course racing) jeb šķērsļu skriešanas čempionātā, kurš norisinājās Beļģijas pilsētā Genkā un kur visās vecuma grupās kopā piedalījās iespaidīgs dalībnieku skaits – vairāk nekā pusotra tūkstoša atlētu, Latvijas vadošais šķēršļu skrējējs Artjoms Rekuņenko no Madonas 3km distancē vecuma grupā (30 – 34 gadi) 76 dalībnieku vidū izcīnīja sudraba medaļu, bet nākamajā dienā elitē 15km distancē bija piecpadsmitais 88 dalībnieku konkurencē, sasniedzot Latvijas labākos rezultātus pasaules čempionātos. Arī stafetē kopā iegūtā 8. vieta ir līdz šim labākais veikums, informē sportista pārstāvis Ivars Bācis.
iesūtīts: 21.09.2023lasīt tālāk

Agnesei Caunei Compak sportinga Pasaules kausa kopvērtējumā - 3. vieta!

10. septembrī Grieķijā noslēdzās četras dienas ilgušais pasaules čempionāts COMPAK SPORTINGĀ jeb šaušanā pa lidojošiem mērķiem atbilstoši Compak sporta noteikumiem. Latvijas šāvēja, madoniete Agnese Caune pasaules čempionātā sieviešu kategorijā ieņēma 4. vietu, bet Pasaules kausa kopvērtējumā par visu 2023. gada sezonu izcīnīta 3. vieta. Tas ir augstākais sasniegums Latvijas un arī Lietuvas sportistu vidū.
iesūtīts: 20.09.2023lasīt tālāk

Ļoti spraigās cīņās LČ rollerlēpošanas duatlonā uzvar Kaparkalējs un Šuminska

Sestdien Siguldas “Fischer Slēpošanas centrā” notikušajā Latvijas čempionāta 3. posmā rollerslēpošanā duatlona disciplīnā (kross+rollerslēpošana) ļoti spraigas un līdzīgas cīņas par uzvarētāju kopējā ieskaitē norisinājās gan vīriešu, gan sieviešu konkurencē. Vīriešiem diviem iepriekšējiem šī vasaras tituliem trešo pievienoja madonietis Lauris Kaparkalējs (ALL-ROUND Ski Team/Madona), no kura tikai nieka 0,2 sekundes atpalika labākais jauniešu grupas pārstāvis Jēkabs Skolnieks SS “Arkādija”. Sievietēm Adriānu duelī krāslaviete Šuminska, neskatoties uz kritienu, par divām sekundēm bija ātrāka nekā rīdziniece Osmane, abām tuvu esot arī jauniešu S18 grupas līderei un pasaules junioru čempionei rollerslēpošanas sprintā Lindai Kaparkalējai no Madonas BJSS.
iesūtīts: 18.09.2023lasīt tālāk

Kaparkalējai uzvara, Švaukstam 2. vieta Pasaules kausa posmā rollerslēpošanas sprintā junioriem Itālijā

Pasaules junioru čempione rollerslēpošanas sprintā Linda Kaparkalēja un finālists Silvestrs Švauksts (abi Madona) ar lielisku startu parūpējās, lai arī otrajā dienā Latvijai būtu uzvara un arī godalgota vieta Itālijā notiekošajā Pasaules kausa posmā. Kaparkalēja bija ātrāka par visām konkurentēm un svinēja uzvaru 200m sprintā brīvajā stilā, bet Švauksts piekāpās tikai spēcīgajam zviedram un izcīnīja otro vietu šajā specifiskajā rollereslēpošanas sprintā, informē Latvijas Slēpošanas federācijas pārstāvis Ivars Bācis.
iesūtīts: 18.09.2023lasīt tālāk
   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   
© 2008-2023 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes · Piekļūstamības paziņojums