Projekts “Latvijas skolas soma” Lazdonas pamatskolā

Ar iniciatīvas “Latvijas skolas soma” atbalstu arī 2020./2021.mācību gadā Lazdonas pamatskola turpina paplašināt skolēnu redzesloku, veido mācību procesu aizraujošāku, attālinātā mācību laikā, tiek izmantotas digitālas iespējas, iepazīstot Latvijas vēstures un kultūras norises.
iesūtīts: 23.02.2021lasīt tālāk

Iniciatīvas "Latvijas skolas soma" aktivitātes Madonas pilsētas vidusskolā 2020./2021. mācību gada I semestrī

DEJA, BALETS UN MŪZIKA CAURI GADSIMTIEM ir projekta “Latvijas skolas soma” koncertlekcija, kurā 4. un 5.klases skolēni tika iepazīstināti ar deju un mūzikas vēsturi cauri mūsdienīgām skaņdarbu aranžijām, spilgtu vizuālo prezentāciju un dažādiem mūzikas instrumentiem, aizraujošām baleta dejām, tenora ārijām un muzikālām atrakcijām. Koncerta laikā tika izmantota prezentācija uzskates materiāliem. Koncerta tematika pārrunājama mūzikas, kultūras vēstures, latviešu, krievu, vācu, angļu valodas stundās. Pasākumu nodrošina SIA Framest Music, projekta vadītājs Mikus Abaroniņš.
iesūtīts: 23.02.2021lasīt tālāk

Latvijas Nacionālā teātra tiešsaistes izrāde „Tikšanās vieta: Rīgas pilsētas 2.teātris”

No 16. līdz 26.novembrim 10.a klases skolēniem bija iespēja noskatīties neklātienē digitālo Latvijas Nacionālā teātra izrādi „Tikšanās vieta – Rīgas pilsētas II teātris”. Šī izrāde skatītājus aizveda 102 gadu senā pagātnē. Jā, 1918.gada 18.novembrī, kad mūsu Latvija tika proklamēta. Izrādes aktieri centās atveidot tā laika politiķus gan pēc izskata, gan runas veida un manierēm. Visas izrādes garumā klausītājus pavadīja politiķu uzrunas. Atklājās neparasta izrādes gaita. Skatītājiem tika piedāvāta iespēja pārslēgties uz dažādiem ,,skaņu celiņa pavadoņiem”, kuri komentēja un iepazīstināja ar tā laika notikumiem.
iesūtīts: 23.02.2021lasīt tālāk

Kad ģitāras skaņas runā skaidrāk par vārdiem - tikšanās ar Jāni Bērziņu

“Mūzika ir valoda, kurā visi pasaules cilvēki sazinās vienādi, mūzika vieno”, - šādu pārliecību pirmdien pauda un pierādīja talantīgais ģitāras virtuozs Jānis Bērziņš. Jau pirmajās minūtēs ģitārists pārsteidza ar spilgtiem akordiem un ritmiem, bet iespaidu tikai pastiprināja mūziķa pieredze - dalība Latvijā slavenu dziedātāju koncertos, iegūtā izglītība mūzikā gan Latvijā, gan Dānijā un Lielbritānijā, kā arī fakts, ka Jānim pieder vienīgais Maģistra grāds džeza ģitārspēlē valstī.
iesūtīts: 23.02.2021lasīt tālāk

"Latvijas skolas soma” Barkavas pamatskolā

Programma „Latvijas skolas soma” ir lielākā dāvana Latvijas bērniem un jauniešiem, kuru sarūpējusi valsts. Tās mērķis ir dod iespēju klātienē iepazīt Latvijas mākslas un kultūras norises. 2020./2021. mācību gada I semestrī Barkavas pamatskolas skolēniem tā bija mūzika, teātris, muzeji un kino.
iesūtīts: 23.02.2021lasīt tālāk

Vīru kopas "Vilki" koncertlekcija Kusas pamatskolas skolēniem

2020.gada 2.semestra sākumā, 31.janvārī, piecdesmit Kusas pamatskolas 4.-9.klašu skolēni devās uz Barkavas kultūras namu, kur kopā ar Barkavas un Degumnieku pamatskolas audzēkņiem programmas L"atvijas Skolas soma” ietvaros iepazinās ar latviešu karavīru dziesmām no vissenākajiem laikiem līdz mūsdienām vīru kopas "Vilki" sniegumā.
iesūtīts: 21.09.2020lasīt tālāk

Izrāde "Cilvēkam vajag suni" Liezēres pamatskolā

2020.gada 28.februārī Liezēres pamatskolas 8. un 9.klases skolēni devās ekskursijā. Brauciena mērķis piedzīvot Valmieras Drāmas teātra izrādi "Cilvēkam vajag suni", kuras režisors ir Jānis Znotiņš, teksta autore Regīna Ezera.
iesūtīts: 21.09.2020lasīt tālāk

"Latvijas skolas soma" Barkavas pamatskolā

Ir noslēdzies iniciatīvas “Latvijas skolas somas” 2019./2020.m.g. pirmais semestris, un varam nedaudz atskatīties, ko Barkavas pamatskolas bērniem un jauniešiem nācies redzēt, piedzīvot, izjust un uzzināt.
iesūtīts: 18.03.2020lasīt tālāk

"Dvēseļu puteņa" gaismā – Skolas somas aktivitātes Kusas pamatskolā

2019./2020. mācību gada 1. semestra aktivitātes projektā “Skolas soma” Kusas pamatskolas skolēniem šoreiz bija saistītas ar Latvijas vēstures un kino tapšanas tematiku, jo 3. oktobrī visi – gan skolēni, gan skolotāji – sakāpa firmas “Ripo” divstāvu autobusā, lai dotos lielajā rudens braucienā uz Zemgales pusi. Bijām nolēmuši apmeklēt Ziemassvētku kauju muzeju un filmu parku Cinevilla. Tā kā šogad tika atzīmēta Latvijas armijas simtgade un drīzumā bija gaidāma filmas “Dvēseļu putenis” pirmizrāde, tad šāda izvēle nebija nejauša.
iesūtīts: 18.03.2020lasīt tālāk
   1 2   
© 2008-2022 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes · Piekļūstamības paziņojums