Sabiedrība
Izvēlne

TE IR DARBS! Aicina darbā izglītības psihologu

Madonas Valsts ģimnāzija aicina darbā izglītības psihologu uz nenoteiktu laiku, sākot ar 2024. gada 1.septembri
Vakances un prakses vietas

Vidzemes plānošanas reģions izveido interaktīvo karti remigrantiem...

Lai radītu iespēju visiem remigrantiem kontaktēties un iepazīties, Vidzemes plānošanas reģions izveidojis jaunu platformu – interaktīvo...
Aktualitātes
Aktualitātes

Izsaki viedokli par saistošo noteikumu projektu

Madonas novada pašvaldība noskaidro sabiedrības viedokli par saistošo noteikumu projektu - Grozījumi Madonas novada pašvaldības 2022.gada 30.novembra saistošajos noteikumos Nr. 42 “Par līdzfinansējumu Madonas novada pašvaldības izglītības iestādēs, kas īsteno profesionālās ievirzes izglītības programmas".
iesūtīts: 12.06.2024lasīt tālāk
Veselības aprūpe

Pasaules pārtikas drošības diena

Ik gadu 7. jūnijā tiek atzīmēta Pasaules pārtikas drošības diena. Šogad šīs dienas devīze ir “Pārtikas drošība: sagatavojies negaidītajam”, kas vērš uzmanību drošas un kvalitatīvas pārtikas izvēlei un piesardzības pasākumiem ēdiena pagatavošanā.
iesūtīts: 07.06.2024lasīt tālāk
Aktualitātes

Pavadi drošu atpūtu pie ūdens!

Ik gadu 15. maijā, līdz ar peldsezonas atklāšanu Latvijā, tiek atzīmēta Starptautiskā ūdens drošības diena ar mērķi vairot izpratni par slīkšanas novēršanu, kā arī izglītot sabiedrību par drošību pie un uz ūdens.
iesūtīts: 04.06.2024lasīt tālāk
Aktualitātes

Digitālais žurnāls - Bērnam droša vasara

Ik gadu vairāki simti bērnu nonāk ārstniecības iestādē, lai saņemtu neatliekamo medicīnisko palīdzību traumas, ievainojuma vai saindēšanas dēļ. Turklāt traumas visbiežāk tiek gūtas netīši. Speciālisti norāda, ka lielākā daļa traumas ir novēršamas un varēja nenotikt!
iesūtīts: 31.05.2024lasīt tālāk
Veselības aprūpe

Diena bez tabakas

31. maijā tiek atzīmēta Pasaules diena bez tabakas ar mērķi informēt sabiedrību par tabakas lietošanas kaitīgo ietekmi uz veselību un smēķēšanas profilaksi.
iesūtīts: 29.05.2024lasīt tālāk
Veselības aprūpe

13.-19. maijs - Starptautiskā sāls izpratnes veicināšanas nedēļa

Šogad no 13. līdz 19. maijam tiek atzīmēta Starptautiskā sāls izpratnes veicināšanas nedēļa, lai informētu sabiedrību par pārmērīgas sāls lietošanas kaitīgo ietekmi uz sirds un asinsvadu veselību. Šī gada Pasaules Veselības organizācijas moto ir “Ir pienācis laiks pievērst uzmanību sāls patēriņam!” (It's time to shine the spotlight on salt)!”, lai uzsvērtu slēptā sāls daudzumu rūpnieciski ražotajos produktos.
iesūtīts: 13.05.2024lasīt tālāk
© 2008-2024 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes · Piekļūstamības paziņojums