Madonas jaunieši viesojas Kulēnā

Laika posmā no 2016.gada 23.-31.jūlijam Madonas novada skolēni, kuri sevi pierādījuši dažādās olimpiādēs un guvuši labus rezultātus mācībās, devās uz sadraudzības pilsētu Kulēnu (Coulaines) Francijā, lai piedalītos nometnē „Mūzika jauniešiem” .
Iesūtīts 19.08.2016lasīt tālāk

Madonas novadā viesojas franči no sadraudzības pilsētas Kulēnas

Laika posmā no 2016. gada 12.-19.jūlijam Madonas novada pašvaldība ciemos uzņēma ilggadējos draugus no sadraudzības pilsētas Kulēnas (Coulaines) Francijā. Viesu delegācijā bija 11 personas, tai skaitā jau pazīstami draugi, gan pirmo reizi Latvijā esoši francūži. Viesi tika izmitināti ģimenēs Madonas un Varakļānu novados, kuras nedēļas garumā kļuva par viesmīlīgām viesģimenēm. Vizītes programmu organizēja Madonas novada pašvaldība.

Pie sadarbības partneriem Kulēnas pašvaldībā Francijā

Madonas novada pašvaldības viens no sadarbības partneriem ārvalstīs ir Kulēnas pašvaldība Francijā.

Kulēna (Coulaines) atrodas Francijas rietumos, Luāras reģionā. Blakus atrodas Le Mans pilsēta, kura slavena jau gandrīz 90 gadus ar 24 stundu izturības braucieniem autosacīkšu trasē. Kulēnas administratīvās teritorijas platība ir 3,93 km2, iedzīvotāju skaits – 7 400. Pirmis iespaids, iebraucot Kulēnā – ļoti ziedoša un sakopta pilsēta. Tas ir arī novērtēts, piešķirot augstāko kvalitātes zīmi sakoptākām pašvaldībām Francijā – četrus ziedus, kas redzams arī pašvaldības mājas lapāwww.coulines.fr.

© 2008-2024 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes · Piekļūstamības paziņojums