Turpinās vingrošana ZOOM platformā

Turpinām veselību veicinošas vingrošanas nodarbības tiešsaistē, platformā ZOOM. Aicinām pieslēgties laicīgi un nodarbību laikā ievērot tiešsaistes uzvedības normas - mikrofonus ieslēgt tikai vajadzības gadījumā, lai netraucētu nodarbības gaitu. Tiešsaistes vingrošanas nodarbības nodrošina SIA "MVS centrs" Pieslēgšanās nodarbībām, izmantojot saiti - https://us06web.zoom.us/j/81223146131
iesūtīts: 11.09.2023lasīt tālāk

Turpinās vingrošana ZOOM

Veselību veicinoša vingrošana, speciālista vadībā, tiešsaistē, platformā ZOOM 7. un 10 septembrī NENOTIKS! Aicinām sekot līdzi informācijai par jauno nodarbību grafiku.
iesūtīts: 04.09.2023lasīt tālāk

Vingrošana svaigā gaisā Madonā

Ir vēlme izkustēties svaigā gaisā, bet trūkst kompānijas vai padoma ko un kā labāk darīt? Madonā iespēja vingrot svaigā gaisā, speciālista vadībā! Tiekamies Priežu kalnā!
iesūtīts: 31.08.2023lasīt tālāk

Velo braukšanas nodarbība Sarkaņu pagastā

Braucieni ar velosipēdu ir vienkāršākais un ātrākais veids, kā saņemt lielu laimes hormonu devu. Gan riteņbraukšana, gan citas līdzīgas fiziskās aktivitātes lieliski palīdz atbrīvoties no negatīvām domām. Monotonas kustības un vienmērīga elpošana automātiski sakārto domas un emocijas. Aicinām uz nodarbību ar sporta speciālistu, lai uzzinātu ko un kā darīt, lai braukšana ar velosipēdu veselībai nāktu tikai par labu. Tiekamies Biksērē!
iesūtīts: 16.08.2023lasīt tālāk

Velo braukšanas nodarbība Mārcienas pagastā

Velobrauciena laikā plaušas strādā daudz aktīvāk kā parasti – ilgstošu braucienu laikā plaušas darbojas ar pilnu atdevi. Pateicoties plaušu ventilācijai, tās spēj ātrāk atbrīvoties no toksiskām vielām. Aicinām uz nodarbību ar sporta speciālistu, lai uzzinātu ko un kā darīt, lai braukšana ar velosipēdu veselībai nāktu tikai par labu. Tiekamies Mārcienā!
iesūtīts: 16.08.2023lasīt tālāk

Velo braukšanas nodarbība Barkavas pagastā

Braukšana ar velosipēdu labvēlīgi ietekmē kopējo emocionālo stāvokli, veicina nervu sistēmas nostiprināšanos, tādējādi uzlabojot noskaņojumu un pašsajūtu un nodrošinot milzīgu enerģijas lādiņu. Riteņbraukšana ir viens no labākajiem veidiem, kā relaksēties. Aicinām uz nodarbību ar sporta speciālistu, lai uzzinātu ko un kā darīt, lai braukšana ar velosipēdu veselībai nāktu tikai par labu. Tiekamies Barkavā!
iesūtīts: 16.08.2023lasīt tālāk

Velo braukšanas nodarbība Mētrienas pagastā

Blakus citiem pozitīvajiem aspektiem, jāatzīmē, ka braukšana ar velosipēdu ir lielisks veids, kā trenēt redzi. Braucot pa meža takām vai trotuāru, pastāvīgi nākas sekot līdzi ceļam. Tā laikā acis fokusējas un pārslēdzas no priekšmeta uz priekšmetu, bet šāds acu muskulatūras treniņš samazina tuvredzības risku un padara redzi asāku. Aicinām uz nodarbību ar sporta speciālistu, lai uzzinātu ko un kā darīt, lai braukšana ar velosipēdu veselībai nāktu tikai par labu. Tiekamies Mētrienā!
iesūtīts: 16.08.2023lasīt tālāk

Velo braukšanas nodarbība Madonā

Kardioslodze, ko nodrošina velobraukšana, stiprina sirds muskulatūru, paaugstina locītavu tonusu un samazina kaitīgā holesterīna līmeni asinīs. Pateicoties šīm pozitīvajām īpašībām, būtiski samazinās sirds un asinsvadu saslimšanu risks. Aicinām uz nodarbību ar sporta speciālistu, lai uzzinātu ko un kā darīt, lai braukšana ar velosipēdu veselībai nāktu tikai par labu. Tiekamies Madonā!
iesūtīts: 16.08.2023lasīt tālāk

Velo braukšanas nodarbība Kalsnavas pagastā

Ir pierādīts, ka braukšana ar divriteni uzlabo asins un skābekļa piegādi galvas smadzenēm, tādējādi aktivizējot un atjaunojot receptoru darbību, kā arī veicinot jaunu smadzeņu šūnu veidošanos hipotalāmā – smadzeņu daļā, kas atbild par atmiņu. Aicinām uz nodarbību ar sporta speciālistu, lai uzzinātu ko un kā darīt, lai braukšana ar velosipēdu veselībai nāktu tikai par labu. Tiekamies Kalsnavā!
iesūtīts: 16.08.2023lasīt tālāk

Velo braukšanas nodarbība Liezēres pagastā

Izrādās, ka regulāri izbraucieni ar velosipēdu palīdz palēnināt ādas novecošanās procesus. Paātrinoties asins cirkulācijai, ādas šūnām tiek efektīvāk piegādāts skābeklis un barības vielas, vienlaikus izvadot no organisma kaitīgos toksīnus. Aicinām uz nodarbību ar sporta speciālistu, lai uzzinātu ko un kā darīt, lai braukšana ar velosipēdu veselībai nāktu tikai par labu. Tiekamies Liezērē!
iesūtīts: 16.08.2023lasīt tālāk

Velo braukšanas nodarbība Aronas pagastā

Vai zinājāt, ka regulāra riteņbraukšana palīdz izvadīt no organisma stresa hormonu kortizolu, kas ir viens no bezmiega un miega traucējumu cēloņiem. Stenforda Universitātes Medicīnas fakultātes pētnieki ir secinājuši, ka cilvēkiem ar sēdošu darbu un miega traucējumiem ieteicams braukt ar divriteni vismaz 20–30 minūtes katru otro dienu. Aicinām uz nodarbību ar sporta speciālistu, lai uzzinātu ko un kā darīt, lai braukšana ar velosipēdu veselībai nāktu tikai par labu. Tiekamies Kusā!
iesūtīts: 16.08.2023lasīt tālāk

Vingrošanas nodarbība Lubānā

Regulāras vingrošanas nodarbības pozitīvi ietekmē imunitātes sistēmu. Pētījumi apliecina, ka tie, kas regulāri vingro, retāk slimo ar ikdienišķām saslimšanām, piemēram, iesnām un vīrusu infekcijām. 1. augustā aicinām uz vingrošanu Lubānā!
iesūtīts: 25.07.2023lasīt tālāk

Aicina uz vingrošanas nodarbībām Ošupes pagastā

Fiziskās aktivitātes veicina mūsu nervu sistēmas noturību un palīdz ne vien fiziskajai, bet arī garīgajai veselībai. Stress ir kļuvis par neatņemamu dzīves sastāvdaļu, tāpēc viens no labākajiem veidiem kā no tā atbrīvoties ir regulāras fiziskas aktivitātes. Aicinām uz veselību veicinošu vingrošanu Ošupes pagasta Degumniekos!
iesūtīts: 25.07.2023lasīt tālāk
   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   
© 2008-2023 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes · Piekļūstamības paziņojums