Veselīga uztura meistarklase

Pavasaris ir laiks, kad veikalu plauktos parādās arvien vairāk jaunās ražas labumu gan no Latvijas, gan ārvalstu ražotājiem. Arī mūsu organisms sāk vairāk ilgoties pēc svaigiem, aromātiskiem ēdieniem. Tādēļ biežāk izvēlamies vieglu maltīti un mazāk ēdam termiski apstrādātus ēdienus, to vietā izvēloties svaigas, ērti pagatavojamas uzkodas, tomēr svarīgi, lai ar uzturu uzņemam visas organismam nepieciešamās vielas. Tiekamies veselīga uztura meistarklasē!
iesūtīts: 24.03.2023lasīt tālāk

Nodarbība „Mazuļa valodas attīstība”

Nodarbībā „Mazuļa valodas attīstība” viesosies Guna Ruļuka, diplomēts logopēds. Priecājoties par mazuļa fizisko un vispārējo kustību attīstību, nevar aizmirst arī par bērna valodas attīstību. Vecāki bērna runas attīstības labā daudz var darīt jau no pirmajiem mazuļa dzīves mēnešiem. Nodarbībā diplomēta logopēde pastāstīs, kā vecāki jau no bērna pirmajiem dzīves mēnešiem var stimulēt mazuļa valodas un runas attīstību, kā arī komunikācijas un saskarsmes spējas.
iesūtīts: 21.03.2023lasīt tālāk

Peldētprasmes nodarbības mazuļiem

Nodarbībā ,,Mazuļa agrīna peldināšana” viesosies Jolanta Grugule, sertificēta peldētapmācības trenere. Peldēšanas nodarbības stiprina sirds un asinsvadu sistēmas, atslogo mugurkaulu un locītavas. Peldēšana pozitīvi ietekmē bērna centrālo nervu sistēmu, palīdzot viņam kļūt mierīgākam, emocionāli līdzsvarotākam. Vingrinājumi ūdenī ieteicami bērniem ar paaugstinātu muskuļu tonusu. Uzlabo imunitāti. Nodarbības kopā ar vecākiem uzlabo savstarpējo emocionālo saikni.
iesūtīts: 21.03.2023lasīt tālāk

Pasaules nieru diena

Ik gadu marta otrajā ceturtdienā (šogad 9. martā) tiek atzīmēta Pasaules nieru diena, kuras mērķis ir veicināt izpratni par nieru būtisko lomu cilvēka organismā, samazināt nieru slimību izcelsmi un ar to saistīto problēmu ietekmi visā pasaulē.
iesūtīts: 08.03.2023lasīt tālāk

Pētījums par tabakas izstrādājumu lietošanas paradumiem Latvijā.

SIA “AC Konsultācijas” sadarbībā ar SIA “Zaļā josta” veic pētījumu par tabakas izstrādājumu lietošanas paradumiem Latvijā. Ja esat vismaz 18 gadus vecs (-a) un smēķējat jebkāda veida tabakas izstrādājumus (tradicionālās cigaretes, e-cigaretes u.c.), lūdzu, aizpildiet šo anketu - https://www.visidati.lv/aptauja/1960186312/ Jūsu atbildes ir anonīmas, aptaujas aizpildīšana aizņems 5-7 minūtes. Jūsu viedoklis mums ir ļoti svarīgs! Aptauja ilgs līdz šā gada 10.martam.
iesūtīts: 06.03.2023lasīt tālāk

4. marts - Starptautiskā CPV izpratnes veicināšanas diena

4. martā tiek atzīmēta Starptautiskā CPV izpratnes veicināšanas diena, kuras mērķis ir veicināt sabiedrības izpratni un izglītošanu par CPV jeb cilvēka papilomas vīrusa infekciju, tās izplatību un izraisītajām slimībām, kā arī profilakses pasākumiem.
iesūtīts: 03.03.2023lasīt tālāk

Peldēšanas nodarbība mazuļiem

Peldēšanas nodarbības stiprina sirds un asinsvadu sistēmas, atslogo mugurkaulu un locītavas. Peldēšana pozitīvi ietekmē bērna centrālo nervu sistēmu, palīdzot viņam kļūt mierīgākam, emocionāli līdzsvarotākam. Vingrinājumi ūdenī ieteicami bērniem ar paaugstinātu muskuļu tonusu. Uzlabo imunitāti. Nodarbības kopā ar vecākiem uzlabo savstarpējo emocionālo saikni.
iesūtīts: 16.02.2023lasīt tālāk

Nodarbība jaunajiem vecākiem

“Kā nepazust vecāku lomā?” Kļūstot par jaunajiem vecākiem, bieži vien šķiet, ka bērns paņem visu uzmanību. Tomēr, lai bērniņam būtu iespēja augt veselīgā un drošā vidē, vecākiem jārūpējas ne tikai par viņu, bet arī par savstarpējām attiecībām. Vecāki joprojām ir arī partneri – randiņi, romantika un īsta kopā būšana ir neatņemama ģimenes dzīves daļa, lai nepazaudētu viens otru ikdienas rutīnā un neļautos nogurumam, ko rada rūpes par bērniem un ikdienas pienākumi.
iesūtīts: 01.02.2023lasīt tālāk

Mazuļu peldināšanas nodarbība

Peldēšanas nodarbības stiprina sirds un asinsvadu sistēmas, atslogo mugurkaulu un locītavas. Peldēšana pozitīvi ietekmē bērna centrālo nervu sistēmu, palīdzot viņam kļūt mierīgākam, emocionāli līdzsvarotākam. Vingrinājumi ūdenī ieteicami bērniem ar paaugstinātu muskuļu tonusu. Uzlabo imunitāti. Nodarbības kopā ar vecākiem uzlabo savstarpējo emocionālo saikni.
iesūtīts: 14.01.2023lasīt tālāk

Veselīga uztura meistarklase Cesvainē

Nav šaubu, ka labākais ir mājās gatavots ēdiens. Tāpat, nevienam nav noslēpums, kas reizēm pietrūkst zināšanu un arī ideju veselīgas maltītes gatavošanai. Lai Jūs iedvesmo tikšanās ar Antra Gotlaufa Cesvainē!
iesūtīts: 14.01.2023lasīt tālāk

Veselīga uztura meistarklase Lubānā

Aiz muguras svētku laiks, kad tika sātīgi ēsts un dzerts. Kā būtu ar kaut ko interesantu ikdienai? Pārtikas tehnoloģe Antra Gotlaufa sarūpējusi kārtējās ātri, lēti un veselīgi pagatavojamās maltītes receptes. Lai prieks radoši līdzdarboties!
iesūtīts: 14.01.2023lasīt tālāk

,,Vesela māmiņa, vesels bērniņš – pēcdzemdību periods“

Pēcdzemdību periods mēdz būt rūpju pilns lolojot tik tikko pasaulē nākušo bērniņu, tāpēc, gādībā par jaunās māmiņas veselību, nodarbībā ,,Vesela māmiņa, vesels bērniņš – pēcdzemdību periods“ runāsim par profilaktiskajiem fizioterapijas pasākumiem, ko ir vērts ievērot grūtniecības laikā, lai sagatavotu savu ķermeni palielinātajai slodzei, kas jāiztur mazuļa gaidību un aprūpes periodā.
iesūtīts: 27.11.2022lasīt tālāk

Vingrošana tiešsaistē

No 1. decembra tiek atsāktas veselību veicinošas vingrošanas nodarbības tiešsaistes platformā ZOOM. Aicinām sekot informācijai projekta facebook lapā, lai uzzinātu tiešsaistes piekļuves saiti.
iesūtīts: 21.11.2022lasīt tālāk

Nodarbība ,,Jauno vecāku izaicinājumi”

Nodarbībā sertificēta bērnu aprūpes māsa pastāstīs, kas ir normāls jaundzimušā fizioloģiskais stāvoklis, kā arī sniegs ieskatu par dažādiem jaundzimušā veselību un attīstību raksturojošiem izaicinājumiem, ar ko dažkārt nākas saskarties jaunajiem vecākiem.
iesūtīts: 21.11.2022lasīt tālāk

Peldētprasmes nodarbības mazuļiem

Aicinām uz nodarbībām "Mazuļa agrīna peldināšana” (no 6mēn. līdz 1,5g.v.) un (no 1,6g.v. līdz 3g.v.) . Peldēšanas nodarbības stiprina sirds un asinsvadu sistēmas, atslogo mugurkaulu un locītavas. Peldēšana pozitīvi ietekmē bērna centrālo nervu sistēmu, palīdzot viņam kļūt mierīgākam, emocionāli līdzsvarotākam. Vingrinājumi ūdenī ieteicami bērniem ar paaugstinātu muskuļu tonusu. Uzlabo imunitāti. Nodarbības kopā ar vecākiem uzlabo savstarpējo emocionālo saikni.
iesūtīts: 06.11.2022lasīt tālāk
   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   
© 2008-2023 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes · Piekļūstamības paziņojums