Latvijas, Vācijas un Francijas jauniešu nometne Madonā

No 2014. gada 24. jūlija līdz 30. jūlijam Madonā viesojās sadraudzības pilsētu Kulēnas (Francija) un Vaijes (Vācija) jaunieši. Šāda nometne notika pirmo reizi un bija liels piedzīvojums gan nometnes dalībniekiem, gan tās rīkotājiem. Nometnes mērķis- iepazīt citu valstu kultūru, tradīcijas, paradumus un cilvēkus.
iesūtīts: 07.05.2015lasīt tālāk

Viesojas ciemiņi no Vaijes

Uz tikšanos ar Madonas novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieku Agri Lungeviču bija ieradusies delegācija trīs cilvēku sastāvā no Madonas novada sadraudzības pašvaldības Vaijes Vācijā.
iesūtīts: 04.11.2013lasīt tālāk

Vaijes delegācijas viesošanās Madonas novadā

No 22. līdz 30.septembrim Madonā un tās apkārtnē viesojās sadarbības partneri no Vaijes. Vizītes ietvaros tika atklāta vācu mākslinieku izstāde Madonas muzejā, kā arī ģimenēs ciemojās piecpadsmit vācu skolēni.
iesūtīts: 29.09.2011lasīt tālāk

Skolēnu un jauniešu grupas apmaiņas brauciens uz Vaiji

Aprīļī 20 skolēni un jaunieši 2 skolotāju pavadībā devās ikgadējā tradicionālajā apmaiņas braucienā uz Vaiji Vācijā. Madonas novadu pārstāvēja Viktorija Zimeta, Amanda Prusakeviča, Māra Lieplapa, Ineta Karavaičuka, Pauls Blumbergs, Zane Radžēle, Agate Anusāne, Jānis Gruduls, Mārcis Baltiņš, Kārlis Liberts, Elva Palde, Lāsma Dumerāne un grupas vadītāja Jolanta Pabērza. Jauniešiem šis ceļojums bija godam nopelnīts par dažādiem sasniegumiem: panākumiem mācību priekšmetu olimpiādēs, ārpusstundu nodarbībās, uzvarām sporta sacensībās. Agatei Anusānei šī bija jau ceturtā reize, kad viņa devās uz Vaiji, tieši no viņas arī mēs, pārējie, jau zinājām, ka mūs sagaida brīnišķīgs piedzīvojums ar neaizmirstamiem notikumiem.
iesūtīts: 26.05.2011lasīt tālāk

Paraksta jaunu sadarbības līgumu

No 25. līdz 30.oktobrim Vaijē (Vācija) viesojās Madonas novada pašvaldības delegācija domes priekšsēdētāja vietnieces Daigas Elgas Ābolas un pašvaldības izpilddirektora Āra Vilšķērsta vadībā. Brauciens tika organizēts kopā ar Madonas - Vaijes draudzības biedrības un Cesvaines, Ērgļu, Lubānas un Varakļānu novadu pašvaldību pārstāvjiem. Brauciena mērķis bija jauna sadarbības līguma parakstīšana starp Vaijes pašvaldību un piecām bijušā Madonas rajona teritorijā izveidoto novadu pašvaldībām.
iesūtīts: 02.11.2010lasīt tālāk
© 2008-2021 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika