Mācību centrs “Austrumvidzeme” piedāvā apgūt divas profesionālās pilnveides izglītības programmas

Eiropas Savienības (ES) fondu pieaugušo izglītības projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” ietvaros mācību centrs “Austrumvidzeme” piedāvā apgūt divas profesionālās pilnveides izglītības programmas “Ēku siltināšana” un “Mazā biznesa organizēšana”. Pieteikšanās mācībām līdz 22. oktobrim.
iesūtīts: 25.09.2020lasīt tālāk

Sākta pieteikšanās skolotāju izglītības projektam "Mācītspēks"

Sākot ar 19. oktobri ikvienas nozares speciālists var pieteikties vērienīgajā skolotāju izglītības projektā „Mācītspēks”, lai apgūtu skolotāja profesiju un vienlaikus uzsāktu darbu skolā, pievienojoties Latvijas skolotāju saimei kā viens no 100 jauniem pedagogiem. Projekta kandidāti var pieteikties līdz 14. decembrim.
iesūtīts: 20.10.2020lasīt tālāk

Ierobežojumi izglītības iestāžu darba organizācijā līdz 2020.gada 6.novembrim

Veselības ministrija kopā ar epidemiologiem secinājusi, ka ir vajadzīga proaktīvu ierobežojumu noteikšana visā valstī uz noteiktu laiku, kur potenciāli ir iespējama daudz lielāka Covid-19 vīrusa pārnese. Tādēļ 2020.gada 13.oktobrī valdības sēdē lemts par papildu ierobežojumiem, lai mazinātu Covid-19 izplatību, kas skar arī vairāku izglītības iestāžu darba organizāciju.
iesūtīts: 16.10.2020lasīt tālāk

Uzsākta pieteikšanās 5. kārtas mācībām pieaugušajiem

Otrdien, 22. septembrī, atklāta pieteikšanās piektajai mācību kārtai Eiropas Savienības (ES) fondu pieaugušo izglītības projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”, kuru īsteno Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA). Šajā kārtā strādājošajiem vecumā no 25 gadiem ir iespēja izvēlēties mācības vairāk nekā 500 izglītības programmās. Pieteikšanās mācībām notiek līdz 22. oktobrim.
iesūtīts: 22.09.2020lasīt tālāk
© 2008-2020 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »