.

Gribi būt skolotājs?

Ja nejūties drošs par savu izvēli studēt pedagoģiju, tad izmanto iespēju piedalīties pasākumā, kura laikā tiks runāts par un ap skolotāju studiju programmām Latvijas Universitātes Izglītības zinātņu un psiholoģijas fakultātē.
iesūtīts: 05.06.2024lasīt tālāk

Ļaudonas skolas salidojums

Š.g. 14.septembrī aicinām uz Ļaudonas skolas salidojumu. Iepriekšējais skolas salidojums norisinājās teju 10 gadus atpakaļ un nu Ļaudona atkal pulcēs tuvus un tālus absolventus un pedagogus - visus, kam sirdī ir īpaša vieta Ļaudonas skolai.
iesūtīts: 30.05.2024lasīt tālāk

Paldies par dalību SkillsLatvia2024 konkursā

Paldies Madonas novada pašvaldības skolām - Andreja Eglīša Ļaudonas pamatskolas, Degumnieku pamatskolas, Ērgļu vidusskolas, Kusas pamatskolas, Liezēres pamatskolas, Praulienas pamatskolas 8.un 9.klašu skolēniem un skolotājiem par līdzdalību SkillsLatvia2024 konkursā.
iesūtīts: 23.05.2024lasīt tālāk

Kad sveiksim absolventus?

Publicējam informāciju par izglītības iestāžu beigšanas pasākumiem Madonas novada pašvaldības izglītības iestādēs 2023./2024.mācību gadā. Papildus informāciju par pasākuma organizatoriskajiem jautājumiem, aicinātajiem viesiem, ierobežojumiem attiecībā uz apmeklētāju skaitu varat noskaidrot pie konkrētās izglītības iestādes vadītāja vai klašu/pirmsskolas grupu audzinātājiem.
iesūtīts: 16.05.2024lasīt tālāk

2023./2024.m.g. mācību priekšmetu olimpiādes – atskats

Visaugstākā gudrības pakāpe šodien ir prasme būt elastīgiem un pielāgoties apstākļiem, kā arī saglabāt mieru par spīti ārējiem mainīgiem notikumiem šajā trakajā ikdienas skrējienā… Olimpiādēs mērķis ir piedāvāt izglītojamajiem iespēju apliecināt savas zināšanas, veicināt interesi par dažādām aktuālām tēmām, veicinot pētnieciskās un eksperimentālās darba prasmes, kā arī veicinot kritiskās domāšanas, argumentācijas un interpretācijas spējas, rosināt izvēlēties mērķtiecīgu profesijas izvēli, kas ļautu sevi apliecināt arī ārpus valsts robežām, uzlabojot arī analītiskās un problēmu risināšanas prasmes.
iesūtīts: 13.05.2024lasīt tālāk

Finanšu pratības kursi pieaugušajiem Cesvaines pilsētas bibliotēkā

Lai uzlabotu iedzīvotāju finanšu pratību, Madonas novada pašvaldībā sākta izglītības programmas "Kļūsti par naudas pratēju!" pilotēšana pieaugušajiem, kuru izstrādājusi Latvijas Banka sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju (IZM) un Eiropas Savienības (ES) programmas "Erasmus+" projektu "Nacionālie koordinatori Eiropas programmas ieviešanai Latvijas pieaugušo izglītībā" (projekta numurs Nr. 101144108-NCLV2024-2025-ERASMUS-EDU-2023-AL-AGENDA-IBA).
iesūtīts: 17.04.2024lasīt tālāk

Ēnu diena 2024 jau 4.aprīlī!

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12.klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 – 6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. Latvijā Ēnu diena ir biznesa izglītības biedrības Junior Achievement Latvia (JA Latvia) reģistrēta preču zīme.
iesūtīts: 05.03.2024lasīt tālāk

NVA aicina nodarbinātos un pašnodarbinātos, kuriem nepieciešams apgūt vai pilnveidot darba tirgū pieprasītās prasmes, pieteikties dalībai mūžizglītības pasākumos

Lai veicinātu nodarbināto un pašnodarbināto personu konkurētspēju darba tirgū, piedāvājot zināšanu un prasmju nepārtrauktas pilnveidošanas iespējas, Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) 2024.gada 1.martā uzsāk pretendentu pieteikumu pieņemšanu datorzinību izglītības programmu apguvei. Turpinās pieteikšanās arī valsts valodas programmu apguvei. Mācības ir bez maksas, tās tiek īstenotas Eiropas Savienības (ES) Atveseļošanas fonda projekta “Prasmju pilnveide pieaugušajiem” mūžizglītības pasākumu ietvaros, izmantojot kuponu metodi.
iesūtīts: 01.03.2024lasīt tālāk
   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   
© 2008-2024 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes · Piekļūstamības paziņojums