Daudzkārtējs pasaules čempions uzvar Madonā Pasaules kausa posmā kamanu suņu sportā

Pagājušajā nedēļas nogalē Madonas sporta un atpūtas bāzē “Smeceres sils” notikušajā Latvijas Kamanu suņu sporta federācijas un “Dog sport Carnikava” rīkotajā Pasaules kausa posmā kamanu suņu sportā, kas vienlaicīgi bija arī Latvijas Ziemas čempionāts, uzvaru izcīnīja daudzkārtējais pasaules čempions no Polijas Igors Tracs. Panākumus guva arī Latvijas pārstāvji, izcīnot dažas uzvaras un vairākas godalgotas vietas.
iesūtīts: 24.01.2022lasīt tālāk

Sniega diena Praulienas pagastā

Projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Madonas novada iedzīvotājiem Nr. 9.2.4.2/16/I/092” ietvaros tiek piedāvātas sniegotas un veselīgas aktivitātes Madonā!
iesūtīts: 25.01.2022lasīt tālāk

Kamanu suņu sacensības / Latvijas Ziemas čempionāts

22.-23. janvārī Madonā, sporta un atpūtas bāzē “Smeceres sils” trešo reizi norisināsies Latvijas Kamanu suņu sporta federācijas rīkotais pasaules kausa posms kamanu suņu sportā, kas vienlaicīgi būs arī Latvijas Ziemas čempionāts.
iesūtīts: 18.01.2022lasīt tālāk

Vīgants un Sabule arī otrajā dienā Madonā uzvar LČ slēpošanā

Svētdien, 16. janvārī, Madonas sporta un atpūtas bāzē “Smeceres sils” notikušajā Latvijas čempionāta pirmajā posmā distanču slēpošanā, kas vienlaikus pieaugušajiem un junioriem bija Starptautiskās Slēpošanas federācijas (FIS) sacensības, vīriešiem 10km brīvā stila distancē ar intervāla startu pārliecinoši pirmo vietu ieguva Latvijas labākais slēpotājs Raimo Vīgants no Madonas, bet sievietēm 5km ātrākā bija Annija Sabule, abiem svinot uzvaras otro dienu pēc kārtas.
iesūtīts: 17.01.2022lasīt tālāk

Madonā nedēļas nogalē Latvijas čempionātā slēpošanā noskaidrosies OS ceļazīmju īpašnieki

Šajā nedēļas nogalē, 15. un 16.janvārī, Madonas slēpošanas un aktīvās atpūtas bāzē “Smeceres sils” norisināsies Latvijas čempionāta pirmais posms distanču slēpošanā, kas būs arī Starptautiskās Slēpošanas federācijas (FIS) sacensības junioriem un pieaugušajiem, pulcējot slēpotājus arī no citām valstīm. Šeit arī intriģējošā cīņā, kurā būs iesaistīti arī madonieši, tiks sadalītas pēdējās ceļazīmes uz Olimpiskajām spēlēm.
iesūtīts: 14.01.2022lasīt tālāk

Vīgants atzīstami nostartējis sprintā “Tour de ski”, pirmo reizi šosezon iekļūstot Top50

Prestižajā distanču slēpošanas seriālā “Tour de ski” atzīstami sprintā nostartējis Latvijas labākais distanču slēpotājs Raimo Vīgants no Madonas, kurš 111 dalībnieku vidū apsteidza vairāk nekā pusi konkurentu un tāpat kā pērn “Tour de ski” pirmajā posmā iekļuva labāko piecdesmitniekā. Otrajā posmā madonietis mocījās ar slēpju “turēšanu” kāpumos un 104 dalībnieku konkurencē 15km klasiskā stila distancē ar intervāla startu ierindojās 82.vietā.
iesūtīts: 03.01.2022lasīt tālāk

“Smeceres silā” atklāta FIS sacensību sezona slēpošanā ar Brazīlijas un Čīles pārstāvjiem

Otrdien un trešdien (28. un 29. decembrī) vienā no vadošajām Baltijas valstu slēpošanas bāzēm “Smeceres sila” trasē norisinājās šīs sezonas pirmie mači – Lietuvas kauss un Starptautiskās Slēpošanas federācijas (FIS) sacensības distanču slēpošanā, kurā piedalījās arī tādu valstu kā Brazīlija, Čīle pārstāvji. Lieliski nostartēja madonieši, cīņā ar kaimiņvalstu slēpotājiem izcīnot godalgotas vietas, tajā skaitā arī uzvaras.
iesūtīts: 30.12.2021lasīt tālāk

Eidukai un madoniešiem augstas vietas pasaules rangā, Vīgants gatavs rīt uzsākt “Tour de ski”

Latvijas vadošā distanču slēpotāja Patrīcija Eiduka no Aizkraukles novada pirms dažām dienām iznākušajā Starptautiskās Slēpošanas federācijas (FIS) listē distancē iekļuvusi labāko sešdesmitniekā, kur neviens no neatkarīgās Latvijas slēpošanas sporta veidu pārstāvjiem nekad nav bijis. Vīriešiem pārliecinoši labākais ir trīssimtniekā abās disciplīnās (distance un sprints) atrodošais madonietis Raimo Vīgants.
iesūtīts: 27.12.2021lasīt tālāk

Vīganta sniegumu Davosā ietekmējis apsaldētais zobs Rukā

Pagājušajā nedēļas nogalē Davosā notikušajā Pasaules kausa posmā distanču slēpošanā abas dienas trīsdesmitniekā iekļuva Latvijas vadošā slēpotāja Patrīcija Eiduka, kura sprintā ieguva 22.vietu, bet 10km distancē ar intervālu startu 89 dalībnieču vidū izcīnīja 26.vietu. Labākais no mūsējiem vīriešu konkurencē kārtējo reizi bija madonietis Raimo Vīgants, kuram sprintā 76.vieta no 108 dalībniekiem, bet 15km distancē 64.vieta 104 dalībnieku vidū.
iesūtīts: 15.12.2021lasīt tālāk

Trīs Latvijas slēpotāji uzsāks Pasaules kausa sezonu

Šajā nedēļas nogalē Somijas ziemeļu pilsētiņā Rukā sāksies 2021./2022.gada Pasaules kausa sezona distanču slēpošanā, kurā pieteikušies startēt trīs vadošie Latvijas slēpotāji – Patrīcija Eiduka, Raimo Vīgants un Indulis Bikše, kuri ne vienu reizi vien ir izbaudījuši sacenšanos ar pasaules labākajiem un kuri pagaidām ir vienīgie slēpotāji mūsu valstī, kuri ir sasnieguši līmeni šāda un līdzīga mēroga sacensībām.
iesūtīts: 25.11.2021lasīt tālāk
   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   
© 2008-2022 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika