MADONAS NOVADA PAŠVALDĪBAS DOMES LĒMUMS Madonā, 2023. gada 30. novembrī. Nr. 785 (protokols Nr. 22, 62. p.)

Par Madonas novada pašvaldības autoceļu un ielu sadalījumu uzturēšanas klasēs ziemas sezonai (no 16. oktobra līdz 15. aprīlim) apstiprināšanu

Pamatojoties uz Ministru kabineta 2021. gada 7. janvāra noteikumu Nr. 26 ”Noteikumi par valsts un pašvaldību autoceļu ikdienas uzturēšanas prasībām un to izpildes kontroli” 10. punktu, kas  paredz apstiprināt pašvaldības autoceļu uzturēšanas klases pirms katras ziemas sezonas ir nepieciešams apstiprināt Madonas novada pašvaldības autoceļu un ielu sadalījumu uzturēšanas klasēs ziemas sezonai (no 16. oktobra līdz 15. aprīlim). 

Madonas novada pašvaldības dome NOLEMJ:
Piemērot Madonas novada pašvaldības ielu ikdienas uzturēšanas prasībām un to izpildes kontroles kārtībai Madonas novada pilsētās un novada pagastos Ministru kabineta 07.01.2021. noteikumus Nr. 26 „Noteikumi par valsts un pašvaldību autoceļu ikdienas uzturēšanas prasībām un to izpildes kontroli”.

Apstiprināt Madonas novada pašvaldības autoceļu un ielu sadalījumu uzturēšanas klasēs ziemas sezonai (no 16. oktobra līdz 15. aprīlim) ‌(PIELIKUMĀ)

 
‌  
 
© 2008-2024 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes · Piekļūstamības paziņojums