Madonas slimnīcā īstenos projektu epidemioloģisko prasību nodrošināšanai un pakalpojumu sniegšanas uzlabošanai

2024. gada 24. janvārī Madonas novada pašvaldības SIA “Madonas slimnīca” parakstīja līgumu ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru par projekta “Madonas novada pašvaldības SIA “Madonas slimnīca” infrastruktūras uzlabošana, nodrošinot ilgtspējīgus integrētus veselības pakalpojumus”, Ident. Nr. 4.1.1.3.i.0/1/23/I/CFLA/034 īstenošanu.
iesūtīts: 26.01.2024lasīt tālāk

Lekcijas jauno ģimeņu skoliņā MARTĀ

Madonas slimnīcā sadarbībā ar Madonas slimnīcas vecmāti Agnesi Lemeševsku no š.g. janvāra uzsākusi darbu Jauno ģimeņu skoliņa (lekcijas par maksu zoom platformā). Agnese Lemeševska ir arī Latvijas zīdīšanas veicināšanas konsultantu asociācijas biedre.
iesūtīts: 08.03.2022lasīt tālāk

Lekcijas jauno ģimeņu skoliņā FEBRUĀRĪ

Madonas slimnīcā sadarbībā ar Madonas slimnīcas vecmāti Agnesi Lemeševsku no š.g. janvāra uzsākusi darbu Jauno ģimeņu skoliņa (lekcijas par maksu zoom platformā). Agnese Lemeševska ir arī Latvijas zīdīšanas veicināšanas konsultantu asociācijas biedre.
iesūtīts: 27.01.2022lasīt tālāk

Noslēgusies projekta “Madonas novada pašvaldības SIA "Madonas slimnīca" infrastruktūras uzlabošana” īstenošana

Lai modernizētu un uzlaboto esošo pakalpojumu kvalitāti un veicinātu to efektivitāti, 2018. gadā tika nolemts, ka slimnīcā nepieciešams atjaunot esošo slimnīcas infrastruktūru, atjaunojot veco slimnīcas korpusa daļu, kā arī materiāltehnisko bāzi, kas nodrošinātu un uzlabotu pakalpojumu sniegšanu Madonas novada un blakus novadu iedzīvotājiem, tai skaitā trūcīgām un maznodrošinātām personām. Š.g. 31. jūlijā projekta īstenošana noslēdzas un varam atskatīties uz 3 gados sasniegto.
iesūtīts: 30.07.2021lasīt tālāk

SIA "Madonas slimnīcai iegādāts laparaskops.

SIA “Madonas slimnīca” ERAF projekta “Madonas novada pašvaldības SIA “Madonas slimnīca infrastruktūras uzlabošana” Ident. Nr. 9.3.2.0/18/I/022 ietvaros ir iegādājusies laparaskopa iekārtu ar pilnu instrumentu komplektāciju.
iesūtīts: 09.07.2021lasīt tālāk

SIA "Madonas slimnīca" informē...

No š.g. 19.maija, uz remontdarbu laiku, tiek slēgta ieeja Nr.5. Pacientu plūsma uz Ambulatoro nodaļu, Vakcinācijas kabinetiem, stacionāra nodaļām un Laboratoriju, kā arī Mēness aptieku tiek organizēta pa ieeju Nr.4.
iesūtīts: 19.05.2021lasīt tālāk

SIA "Madonas slimnīca" informē...

Sakarā ar Dzemdību nodaļas personāla ilgstošu prombūtni, darba nespējas dēļ, no š.g. 30.aprīļa plkst.12.00 pārtraukt pakalpojumu sniegšanu Dzemdību nodaļā. Nodaļa atsāks pakalpojumu sniegšanu no 31.maija plkst.8.00.
iesūtīts: 26.04.2021lasīt tālāk

Madonas novada pašvaldības SIA "Madonas slimnīca"

Madonas slimnīca ir III līmeņa neatliekamās medicīniskās palīdzības ārstniecības iestāde Rūpniecības ielā 38 Madonā, kas ārstē pamatā Madonas un apkārtējo novadu pacientus, bet lielo locītavu protezēšanu veic visas Latvijas pacientiem. Slimnīcā darbojas Uzņemšanas nodaļa, Terapijas nodaļa ar neiroloģijas profilu, Ķirurģijas nodaļa ar ginekoloģijas profilu, Dzemdību nodaļa, Bērnu nodaļa, Traumatoloģijas nodaļa, Anestezioloģijas un intensīvās terapijas nodaļa. Slimnīca dibināta 1931. gada 15. martā.
iesūtīts: 17.03.2021lasīt tālāk

Madonas slimnīca iegādājusies digitālo mamogrāfijas iekārtu

Lai radioloģijas nodaļa varētu veikt kvalitatīvus, mūsdienām atbilstošus digitalizētus mamogrāfijas izmeklējumus ERAF projekta “Madonas novada pašvaldības SIA “Madonas slimnīca” infrastruktūras uzlabošana”, Ident. Nr. 9.3.2.0/18/I/022 ietvaros, slimnīca ir iegādājusies digitālo mamogrāfijas iekārtu. Iegādātā iekārta spēs nodrošināt arī augstu izšķirtspēju izmeklējuma attēliem.
iesūtīts: 17.03.2021lasīt tālāk

Madonas slimnīcai - 90!

90 - TAS IR DAUDZ VAI MAZ!? Laikā, kad veselības aprūpe no visām jomām ir izvirzījusies priekšplānā, arī Madonas pusē ir kāds atzīmēšanas vērts notikums.
iesūtīts: 15.03.2021lasīt tālāk

Madonas pilsētas sporta centrā ierīkos masu vakcinācijas punktu

12. martā rīkotās Madonas novada pašvaldības pārstāvju, SIA “Madonas slimnīca” vadības un Vakcinācijas projekta vadītājas Evas Juhņēvičas tiešsaistes tikšanās laikā panākta vienošanās, ka Madonas novadā līdztekus jau esošajiem vakcinācijas kabinetiem ģimenes ārstu prakšu vietās un Madonas slimnīcā plānots izveidot papildus vakcinācijas punktu novada iedzīvotājiem, kurā vakcināciju būs iespējams veikt ātrākā tempā lielākam cilvēku skaitam. Pašvaldība šādu risinājumu savlaicīgi plāno, reaģējot uz biroja informāciju par vairāk kā viena miljona vakcīnu piegādi aprīlī – maijā, prognozējot iespējamu vakcinācijas jaudas trūkumu.
iesūtīts: 12.03.2021lasīt tālāk

Aktuālā informācija par vakcināciju Madonas novadā!

Publiskajā telpā tiek izplatīta nekorekta informācija saistībā ar vakcinācijas procesa organizēšanu Madonas novada teritorijā. Pretēji paustajam apgalvojumam par Madonas novada pašvaldības un SIA “Madonas slimnīca” bezdarbību, vakcinācijas process tiek organizēts un jau noris.
iesūtīts: 27.02.2021lasīt tālāk
   1 2 3   
© 2008-2024 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes · Piekļūstamības paziņojums