.

Digitālā nedēļa 2024

Katru gadu pavasarī Eiropā norisinās “ALL Digital Weeks” jeb “Digitālās nedēļas”, kuru ietvaros iedzīvotājiem tiek piedāvāti dažādi informatīvi un izglītojoši semināri, apmācības un pasākumi digitālo prasmju pilnveidei. Arī šogad Ventspils Digitālais centrs iesaistās kampaņā, no 13. līdz 16. maijam piedāvājot bezmaksas vebinārus, darbnīcas un kursus par dažādām aktuālām tēmām.
iesūtīts: 23.04.2024lasīt tālāk

Finanšu pratības kursi pieaugušajiem Cesvaines pilsētas bibliotēkā

Lai uzlabotu iedzīvotāju finanšu pratību, Madonas novada pašvaldībā sākta izglītības programmas "Kļūsti par naudas pratēju!" pilotēšana pieaugušajiem, kuru izstrādājusi Latvijas Banka sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju (IZM) un Eiropas Savienības (ES) programmas "Erasmus+" projektu "Nacionālie koordinatori Eiropas programmas ieviešanai Latvijas pieaugušo izglītībā" (projekta numurs Nr. 101144108-NCLV2024-2025-ERASMUS-EDU-2023-AL-AGENDA-IBA).
iesūtīts: 17.04.2024lasīt tālāk

Grāmata “Mana nauda”

Cilvēkiem, kuriem grūtības sagādā sarežģīta teksta uztveršana, turpmāk būs palīgs personīgā budžeta pārvaldīšanai, jo Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Inženierekonomikas un vadības fakultātes (IEVF) asociētā profesore Guna Ciemleja ar Vieglās valodas aģentūras un bankas «Citadele» atbalstu ir uzrakstījusi mācību grāmatu vieglajā valodā «Mana nauda», kurā vienkāršā veidā skaidroti naudas pelnīšanas, tērēšanas un uzkrāšanas aspekti.
iesūtīts: 04.04.2024lasīt tālāk

NVA piedāvā bezmaksas apmācību iespējas angļu valodā

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) aicina gan reģistrētos klientus, gan nodarbinātos un pašnodarbinātos, kuriem nepieciešams apgūt vai pilnveidot darba tirgū pieprasītās prasmes, pieteikties bezmaksas mācībām starptautiskajā atvērto tiešsaistes kursu platformā “Coursera”.
iesūtīts: 16.01.2024lasīt tālāk

Digitālo pamatprasmju projekts senioriem noslēdzies!

Madonas novada pašvaldība jau otro reizi iesaistījās Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijas pilnvarotās pārstāves Eiropas Savienības Erasmus+ programmas projekta „Nacionālie koordinatori Eiropas programmas ieviešanai Latvijas pieaugušo izglītībā” (projekta numurs Nr. 101051304-NCLV-ERASMUS-EDU-2021-AL-AGENDA-IBA) neformālās izglītības programmas “Digitālo pakalpojumu izmantošana ikdienas dzīves situāciju risināšanā” pieaugušajiem pilotēšanā.
iesūtīts: 29.11.2023lasīt tālāk

Pensionēšanās nedēļa - "Tavas pensijas nedēļa"

Šogad jau trešo reizi Latvijā notiek Pensionēšanās nedēļa – “Tavas pensijas nedēļa”, kuras mērķis ir veicināt iedzīvotāju izpratni par uzkrājumu veidošanu un būt atbildīgam par savas pensijas uzkrājuma vairošanu jau šodien.
iesūtīts: 28.11.2023lasīt tālāk

Vebinārs “No idejas līdz uzņēmējdarbībai”

Liepājas Izglītības attīstības un metodiskā atbalsta centrs sadarbībā ar EPALE platformu, Liepājas Universitātes Vadības un sociālo zinātņu fakultāti un Biznesa vadības koledžu 2023.gada 23.novembrī no plkst.16.00–18.40 organizē vebināru “No idejas līdz uzņēmējdarbībai”, kurā būs iesēja iedvesmoties un dzirdēt pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības pieredzes stāstus.
iesūtīts: 21.11.2023lasīt tālāk

Neformālās izglītības programmas “Manu personīgo finanšu plānošana” īstenošana Madonas novada pašvaldībā

Madonas novada pašvaldība iesaistījās Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijas pilnvarotās pārstāves Eiropas Savienības Erasmus+ programmas projekta „Nacionālie koordinatori Eiropas programmas ieviešanai Latvijas pieaugušo izglītībā” (projekta numurs Nr. 101051304-NCLV-ERASMUS-EDU-2021-AL-AGENDA-IBA) neformālās izglītības programmas “Manu personīgo finanšu plānošana” pieaugušajiem pilotēšanā.
iesūtīts: 14.11.2023lasīt tālāk

Diskusija “Pieredze un vajadzības pieaugušo izglītības jomā”

Šobrīd Izglītības un zinātnes ministrijas un Valsts izglītības attīstības aģentūras darbinieki strādā pie jaunas pieaugušo izglītības koncepcijas. Lai izzinātu dažādu mērķa grupu pieredzi un vajadzības pieaugušo izglītības jomā 9.oktobrī Madonas biznesa attīstības centrā uz diskusiju tikās jomu speciālisti, nevalstisko organizāciju un Madonas novada pašvaldības pārstāvji, lai palīdzētu izvērtēt līdz šim īstenotās pieaugušo izglītības aktivitātes un sniegtu noderīgu informāciju turpmāko pieaugušo izglītības atbalsta pasākumu plānošanai un īstenošanai.
iesūtīts: 09.10.2023lasīt tālāk
   1 2   
© 2008-2024 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes · Piekļūstamības paziņojums