TE IR DARBS! MADONAS NOVADA PAŠVALDĪBA IZSLUDINA ATKLĀTU KONKURSU UZ ĒRGĻU VIDUSSKOLAS DIREKTORA AMATU

Saskaņā ar 19.08.2014. Ministru kabineta noteikumiem Nr.496 „Kārtība un vērtēšanas nosacījumi valsts un pašvaldību izglītības iestāžu (izņemot augstskolas un koledžas) vadītāju un pašvaldību izglītības pārvalžu vadītāju amatu pretendentu atlasei” Madonas novada pašvaldības dome 20.07.2021. ir pieņēmusi lēmumu Nr.45 (protokols Nr.5, 15.p.) “Par Madonas novada pašvaldības Ērgļu vidusskolas direktora amata konkursa nolikuma apstiprināšanu”.
iesūtīts: 27.07.2021lasīt tālāk

Top filma par aktrisi Elvīru Baldiņu

Kinorežisores un scenāristes Virdžīnijas Lejiņas vadībā norit darbs pie dokumentālās filmas veidošanas par aktrisi Elvīru Baldiņu “Es esmu runājusi”. Dokumentālā filma par simtgadnieci, aktrisi Elvīru Baldiņu iecerēta kā pētījums par cilvēka mūžu, par dzīves jēgu un vērtībām, par dzimtās vietas, Madonas un Cesvaines puses nozīmi, viņas izaugsmes procesā. Ar Madonas novada tradīcijām, ar bērnībā iemīlētām tautas dziesmām, kuras ir caurvijušas visu Elvīras Baldiņas dzīvi.
iesūtīts: 26.07.2021lasīt tālāk

MADONĀ UZSTĀDĪTA VELOSIPĒDU REMONTA STACIJA

Gada sākumā, Madonas novada pašvaldības Attīstības nodaļas rīkotajā iedzīvotāju balsojumā noskaidrojām piemērotāko atrašanās vietu publiskai velosipēdu remonta stacijai, kurā ikviens velosipēdists bez maksas var pieskrūvēt vaļīgas skrūvītes, piepumpēt riepas, vai novērst citas ķibeles, kas uzticamajam draugam būs atgadījušās.
iesūtīts: 13.07.2021lasīt tālāk

Covid-19 sertifikāta saņemšana, ja iedzīvotājs nelieto internetu

No 1. jūlija Latvijā uzsākta digitālo Covid-19 sertifikātu izmantošana. Tas ir dokumentāls apliecinājums, ar kuru pakalpojumu sniedzēji var pārliecināties par saņemtu Covid-19 vakcīnu, slimības pārslimošanu vai veikta testa faktu. Sertifikātus var saņemt gan elektroniski, gan kā izdruku.
iesūtīts: 06.07.2021lasīt tālāk
© 2008-2021 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika