Madonā Miera ielā 1 atklāta plāksne mieram

Š.g. maija nogalē Madonas sadraudzības pilsēta Kulēna (Francija) atzīmēja savu 50. sadraudzības gadadienu ar Vaiji (Vācija) un 30. sadraudzības gadadienu ar Madonu. Gadadienas svinīgos pasākumus, kuru caurvijošā tēma bija miers, apmeklēja arī Madonas novada delegācija trīs cilvēku sastāvā.
iesūtīts: 29.06.2022lasīt tālāk

TE IR DARBS! Madonas novada pašvaldība izsludina atklātu konkursu uz ĒRGĻU VIDUSSKOLAS DIREKTORA amatu.

Saskaņā ar 19.08.2014. Ministru kabineta noteikumiem Nr.496 „Kārtība un vērtēšanas nosacījumi valsts un pašvaldību izglītības iestāžu (izņemot augstskolas un koledžas) vadītāju un pašvaldību izglītības pārvalžu vadītāju amatu pretendentu atlasei” Madonas novada pašvaldības dome 21.06.2022. ir pieņēmusi lēmumu Nr.385 “Par Madonas novada pašvaldības Ērgļu vidusskolas direktora amata konkursa nolikuma apstiprināšanu”.
iesūtīts: 28.06.2022lasīt tālāk

Donoru dienas Madonas novadā!

Iesaistoties asinsdonoru kustībā, ikvienam ir iespēja palīdzēt nelaimē nonākušajiem, kam nepieciešamas asinis. Viena ziedotā asins deva var palīdzēt pat trīs cilvēkiem.
iesūtīts: 21.06.2022lasīt tālāk

Aicina Madonas iedzīvotājus nodot nevajadzīgo elektrotehniku un laimēt noderīgas balvas!

Latvijas Zaļais punkts un vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA “Eco Baltia vide”, sadarbībā ar “Tet” un “Maxima Latvija” no šā gada maija visā Latvijā īsteno kampaņu “Elektrotehnikas šķirošanās tūre”. Kampaņas ietvaros aicina Madonas iedzīvotājus piedalīties nolietotās un vairs nevajadzīgās elektrotehnikas šķirošanas kampaņas otrajā posmā, kas no 1. līdz 31. jūlijam notiks atkritumu šķirošanas laukumā Madonā, Augu ielā 29. Ikviens kampaņas dalībnieks, kurš nodos kādu iekārtu, varēs piedalīties izlozē par vērtīgām balvām – jaunu telefonu, grīdas tīrīšanas robotu, TV vai veikalu Maxima dāvanu karti 100 eiro vērtībā.
iesūtīts: 28.06.2022lasīt tālāk

Madonas novads - viens no labās prakses piemēriem darbā ar jauniešiem

Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) un Latvijas Jaunatnes padomes pārstāvji (LKP) pašvaldību vizīšu ietvaros jūnija sākumā apmeklēja Madonu, kur tikās ar pašvaldības pārstāvjiem, kas atbildīgi par jaunatnes politiku novadā - Madonas novada domes priekšsēdētājs Agris Lungevičs, domes priekšsēdētāja vietnieks Zigfrīds Gora, Izglītības un jaunatnes lietu komitejas vadītāja Valda Kļaviņa, Attīstības nodaļas vadītāja Ilze Vogina, Attīstības nodaļas vecākā speciāliste jaunatnes un ģimenes politikas jomā Inga Strazdiņa.
iesūtīts: 17.06.2022lasīt tālāk
© 2008-2022 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Piekļūstamības paziņojums