Iegūto naudas balvu ziedo Mārcienas Sociālās aprūpes centra sensorās istabas izveidei

“Narvesen” franšīzes ņēmēja no Madonas īstenojusi iniciatīvu par sensorās istabas izveidi Mārcienas Sociālās aprūpes centrā (SAC), lai tā klientiem radītu vidi, kas aktivizē dažādas maņas, veicina atmiņas un nodarbina arī intelektuāli. Sensorā istaba tika izveidota par iekšējo franšīzes ņēmēju konkursā “Vietējie līderi” saņemto naudas balvu sociāla projekta īstenošanai.
iesūtīts: 22.09.2023lasīt tālāk

Vidzemes iekļaujošās nedēļas aktivitātes - arī Madonas novadā!

Pasākumi Iekļaujošās nedēļas ietvarā vairākās Vidzemes pašvaldībās, kad ikviens aicināts uz kopīgu darbošanos deinstitucionalizācijas procesā izveidotajos sabiedrībā balstītajos sociālajos pakalpojumos – dienas aprūpes centros, grupu dzīvokļos, specializētajās darbnīcās. Pasākumi nedēļas garumā, lai būtu kopā un lauztu pieņēmumus.
iesūtīts: 20.09.2023lasīt tālāk

Savstarpēja draudzība un pieredzes apmaiņa Kulēnā

Piecas dienas, laikā no 5. līdz 9. septembrim, Madonas un Varakļānu novada pārstāvji 15 cilvēku sastāvā viesojās sadraudzības pilsētā Kulēnā (Coulaines) Francijā. Delegāciju laipni uzņēma septiņas franču viesģimenes, sniedzot iespēju nepastarpināti iepazīt vietējos kulēniešus un viņu sadzīvi. Pieredzes apmaiņas gūšanai ikdienas programmu uz dažādiem objektiem bija sastādījusi Kulēnas sadraudzības komiteja.
iesūtīts: 19.09.2023lasīt tālāk

Asins donoru diena - 21. septembrī

Iesaistīšanās asinsdonoru kustībā ir iespēja palīdzēt nelaimē nonākušajam, kuram nepieciešamas asinis. Viena ziedotā asins deva var palīdzēt pat 3 cilvēkiem!
iesūtīts: 18.09.2023lasīt tālāk

Liezērē aizvadīta iedzīvotāju tikšanās ar pašvaldības pārstāvjiem

Septembrī Madonas novada pašvaldība atsāka izbraukumus uz novada administratīvajām teritorijām, lai klātienē tiktos ar katra Madonas novada pagasta, apvienības, kā arī Madonas pilsētas iedzīvotājiem. Gada pirmajā pusē tikšanās ar iedzīvotājiem tika aizvadītas jau lielākajā daļā no Madonas novada administratīvajām teritorijām un iestājoties rudenim, pašvaldības pārstāvji turpina izbraukumu sēriju, septembrī par apmeklējuma vietām izraugoties LIEZĒRI un VESTIENU.
iesūtīts: 15.09.2023lasīt tālāk
© 2008-2023 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes · Piekļūstamības paziņojums