Atgādinājums par Ziemassvētku saldumu paciņām

Madonas novada Sociālais dienests atkārtoti aicina izņemt Ziemassvētku saldumu paciņas, kuras domātas Madonas novadā deklarētajiem pirmsskolas vecuma bērniem un, kuri neapmeklē un nav bijuši pieteikti pirmsskolas izglītības iestādēs Madonas pilsētā.
iesūtīts: 27.12.2021lasīt tālāk

Vakcinācijas iespējas Madonas novadā JANVĀRĪ

Madonas pilsētā vakcinācija pret Covid-19 tiek nodrošināta Madonas pilsētas sporta centrā 1. stāvā Gaujas ielā 13, savukārt Cesvainē un Kalsnavā tiks organizēta izbraukuma vakcinācija. Pieejamās vakcīnas: Janssen, Pfizer un Moderna, kā arī iespējams saņemt balstvakcināciju.
iesūtīts: 03.01.2022lasīt tālāk

Bēbīšu skoliņa "Asniņš" JANVĀRĪ aicina!

Madonas pilsētas pirmsskolas izglītības iestādē "Kastanītis", Blaumaņa 19 biedrība "KASTANĪTIS - BĒRNIEM" bebīšu skoliņa "Asniņš" projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Madonas novada iedzīvotājiem”, identifikācijas Nr. 9.2.4.2/16/I/092, ietvaros piedāvā (13 nodarbības ciklā 1.-6. nodarbību ciklā un 9 nodarbības noslēdzošajā – 7. ciklā ) topošajām māmiņām un jaunajiem vecākiem.
iesūtīts: 03.01.2022lasīt tālāk

Aptaujā par jaunā Madonas ģerboņa izstrādi piedalās 106 novada iedzīvotāji

2021. gada nogalē Madonas novada pašvaldība aicināja ikvienu jaunizveidotā novada iedzīvotāju neatkarīgi no vecuma vai dzīvesvietas līdz piedalīties aptaujā un izteikt savas domas, kādām vērtībām jābūt attēlotām jaunajā Madonas novada ģerbonī. Kopumā aptauju aizpildīja 106 Madonas novada iedzīvotāji, ko var vērtēt kā ļoti augstu iesaisti. Pateicamies visiem, kas iesaistījās un dalījās ar priekšlikumiem.
iesūtīts: 07.01.2022lasīt tālāk
© 2008-2022 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika