TE IR DARBS! MADONAS NOVADA PAŠVALDĪBA IZSLUDINA ATKLĀTU KONKURSU UZ ĒRGĻU PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS IESTĀDES “PIENENĪTE” VADĪTĀJA AMATU

Saskaņā ar 19.08.2014. Ministru kabineta noteikumiem Nr.496 „Kārtība un vērtēšanas nosacījumi valsts un pašvaldību izglītības iestāžu (izņemot augstskolas un koledžas) vadītāju un pašvaldību izglītības pārvalžu vadītāju amatu pretendentu atlasei” Madonas novada pašvaldības dome 30.11.2022. ir pieņēmusi lēmumu Nr.775 (protokols Nr.27, 5.p.) “Par Ērgļu pirmsskolas izglītības iestādes “Pienenīte” vadītāja amata konkursa nolikuma apstiprināšanu”.
iesūtīts: 06.12.2022lasīt tālāk

Madonas novada domes priekšsēdētājs Agris Lungevičs aicina visus novada skolēnus piedalīties konkursā

Ziemassvētku un Jaunā gada gaidīšanas laiks ir sācies! Katram no mums šis gads ir nesis gan izaicinājumus, gan priecīgus brīžus! Kā ierasts, arī šogad, sagaidot 2023. gada pirmās sekundes, tiks sveikti novada iedzīvotāji ar svinīgām svētku uzrunām. Mēs vēlamies turpināt iesāktās tradīcijas pērn, tāpēc jautājam - vai Tu arī vēlētos būt viens no tiem, kas sveic savu ģimeni, draugus, paziņas un visus novada iedzīvotājus gadu mijā? Piedalies konkursā un iegūsti šo iespēju!
iesūtīts: 05.12.2022lasīt tālāk

Aicinām piedalīties pasaku konkursā “Mana sapņu ziema Madonā”

Šogad, gaidot gada skaistākos svētkus – Ziemassvētkus, aicinām pasapņot. Ne vienmēr viss notiek, kā mēs vēlētos, ne vienmēr mūsu domas piepildās, ne visi sapņi paredzēti mums. Tomēr Ziemassvētki ir brīnumu laiks un drīkst vēlēties vairāk. Tāpēc aicinām iesaistīties nelielā konkursā – aktivitātē visus tos, kam padodas rakstīšana, lieliski darbojas iztēle un piemīt prasme skaisti zīmēt. Piedalīties var gan individuāli, gan komandā (ar ģimenes, draugu, kolēģu vai kādu citu atbalstu).
iesūtīts: 01.12.2022lasīt tālāk

Pieteikšanās pie zobārsta bērniem!

Madonas novada Sociālais dienests informē, ka Vidzemes Nacionālais Veselības Dienests organizē mobilo zobārstniecības kabineta vizīti Madonā Parka ielā 6, lai sniegtu palīdzību bērniem zobārstniecībā.
iesūtīts: 05.12.2022lasīt tālāk

Noslēgušies būvdarbi Madonas biznesa attīstības centrā Saieta laukumā 2A

Noslēgušies būvdarbi Madonas biznesa attīstības centrā, kas īstenoti Eiropas Reģionālā attīstības fonda darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” prioritārā virziena “Vides aizsardzības un resursu izmantošanas efektivitāte” 5.6.2. specifiskā atbalsta mērķa “Teritoriju revitalizācija reģenerējot degradētās teritorijas atbilstoši pašvaldību integrētajām attīstības programmām” projekta Nr. 5.6.2.0/19/I/020 “Industriālas zonas, biznesa attīstības centra un uzņēmējdarbības infrastruktūras izveide Madonas novadā” ietvaros.
iesūtīts: 06.12.2022lasīt tālāk

NVA aicina mācīties arī strādājošos (mūžizglītība)

Lai veicinātu bezdarba riskam pakļauto personu nepārtrauktu zināšanu un prasmju pilnveidošanu, paaugstinot to konkurētspēju darba tirgū, Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) Eiropas Sociālā fonda projekta “Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” ietvaros drīzumā uzsāks īstenot jaunu mācību pasākumu “Bezdarba riskam pakļauto personu apmācība (mūžizglītība)”. Tādējādi ar NVA finansiālu atbalstu turpmāk varēs mācīties arī bezdarba riskam pakļautie nodarbinātie un pašnodarbinātie.
iesūtīts: 30.11.2022lasīt tālāk
© 2008-2022 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes · Piekļūstamības paziņojums