NVA piedāvā bezmaksas apmācību iespējas angļu valodā

iesūtīts: 2024.01.16 09:56
Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) aicina gan reģistrētos klientus, gan nodarbinātos un pašnodarbinātos, kuriem nepieciešams apgūt vai pilnveidot darba tirgū pieprasītās prasmes, pieteikties bezmaksas mācībām starptautiskajā atvērto tiešsaistes kursu platformā “Coursera”.

Tā ir lieliska iespēja bez maksas tiešsaistē apgūt izglītības programmas informācijas tehnoloģiju, datorzinību, datu zinātnes,  uzņēmējdarbības un pārvaldības jomā, apgūt profesionālās ievirzes angļu valodu, kā arī attīstīt caurviju prasmes - komunikāciju un sadarbību darba vidē, mācīšanās spējas un metodes, pašorganizēšanos un laika menedžmentu, radošumu un inovācijas profesionālajā vidē.

Izglītības programmas platformā “Coursera” ir izstrādājušas pasaulē plaši pazīstamās izglītības iestādes un uzņēmumi, tostarp Jeilas Universitāte, Londonas Impērijas koledža, uzņēmumi IBM, Microsoft, Meta u.c. Mācības notiek galvenokārt angļu valodā. Mācību programmas apguves rezultātā dalībniekam tiek izsniegts profesionālais “Coursera” sertifikāts, kas ir atzīts un uzticams prasmju rādītājs.

Lai pretendētu uz platformas “Coursera” bezmaksas mācību licenci, jāaizpilda pieteikuma anketa NVA tīmekļvietnē, norādot izvēlēto mācību programmu. NVA, saņemot pieteikumu, izvērtēs pretendenta atbilstību mācību nosacījumiem un informēs par mācību uzsākšanas laiku. Ja ir nepieciešama speciālista palīdzība mācību programmas izvēlē, iesakām pieteikties NVA karjeras konsultācijai.

Gada laikā nodarbinātie platformā “Coursera” var mācīties ne vairāk kā sešus mēnešus, savukārt bezdarbnieka vai darba meklētāja statusā reģistrētie klienti – ne vairāk kā četrus mēnešus.

Plašāka informācija par NVA un atvērto tiešsaistes kursu platformas “Coursera” piedāvājumu izlasāma NVA tīmekļvietnes sadaļā “Coursera piedāvājums”.


Informāciju sagatavoja:
Madonas novada Centrālās administrācijas 
Izglītības nodaļas
izglītības darba speciāliste
Jolanta Pabērza
e-pasts: jolanta.paberza@madona.edu.lv
tālrunis 29382304
Pārsūti Draugiem.lv Pārsūti Facebook Pārsūti Twitter Pārsūti LinkedIn
© 2008-2024 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes · Piekļūstamības paziņojums