PIESAKIES KULTŪRAS JAUNUMIEM

Noskaidrosim "Pilsētas ātrākās kājas"!

Fitness ABC aicina noskaidrot, kurš ir ātrākais pilsētā! Uzskrien mazajā Priežu kalniņā (~50m), lai uzzinātu savu rezultātu un salīdzinātu to ar citiem pilsētniekiem! Katrs, kurš piedalīsies, saņems balvā Valmiera FiT & PROTEIN, taču visi bērni saņems dzērienu Rasēns. Pirmo trīs vietu ieguvēji vīriešu un dāmu kategorijā saņems bezmaksas dalību Gaiziņkalna Bultā, kas norisināsies 26.augustā! Pirmā vietas ieguvējs saņems īpašu diplomu "Pilsētas ātrākās kājas"!
iesūtīts: 01.06.2017lasīt tālāk

Piedzīvojumu sacensības xRace - pirmo reizi Madonā!

Sestdien, 3.jūnijā, Madonā pilsētas svētku ietvaros norisināsies piedzīvojumu sacensību seriāla xRace otrais sezonas posms. Ikviens madonietis ir aicināts piereģistrēties sacensībām par samazinātu dalības maksu ar 20% atlaides kodu MAD17, bet līdzjutējiem visas dienas garumā tiks piedāvāta iespēja bez maksas piedalīties foto orientēšanās spēlē, ko varēs veikt gan individuāli, gan arī komandā.
iesūtīts: 01.06.2017lasīt tālāk

Dzīvā mūzika "Rudzona" terasē

7.gadskārteis dzīvās mūzikas pasākums Madonas pilsētas svētkos. Spēlēs grupa "The Hits Band". Starplaikos labu noskaņu uzturēs DJ Virpulis. Pasākumu vadīs Ramona.
iesūtīts: 01.06.2017lasīt tālāk

Gaisa balonu saiets "Madonai 91"

Gaidāmi 12 krāšņu gaisa balonu lidojumi virs pilsētas, tāpat arī degļu parāde cauri visai pilsētai un balonu spīdēšana. Piedalīsies gaisa balonu ekipāžas ne vien no Latvijas, bet arī Krievijas un Baltkrievijas, tādējādi pasākuma apmeklētājiem būs iespēja priecāties par vēl neredzētiem un īpaši skaistiem baloniem.
iesūtīts: 01.06.2017lasīt tālāk

“Ripo raiti” Madonā!

Madonas pilsētas svētku ietvaros arī šogad svētdienā, 4.jūnijā, Madonā otro reizi visi aicināti uz netradicionālo braucamrīku sacensībām “Ripo raiti 2017”.
iesūtīts: 30.05.2017lasīt tālāk

Aija Ozoliņa “Mana vieta”

Pilsētas svētku ietvaros Madonas novadpētniecības un mākslas muzejā tika atklāta novadnieces, mākslinieces Aijas Ozoliņas retrospektīva izstāde “Mana vieta”, kas sniedz plašu ieskatu grafiķes radošajā darbībā sākot no 20. gadsimta septiņdesmitajiem gadiem līdz pat mūsdienām, ļaujot iepazīties ar darbiem, kas tapuši oforta, sietspiedes, pasteļa un guašas tehnikās...
iesūtīts: 29.05.2017lasīt tālāk

Latvijas izglītības iestāžu leļļu teātru festivāls ”Ki-ke-ri-gū!”

‌1.jūnijs, ceturtdiena, ir festivāla atklāšanas diena. Šīs dienas aktivitātes norisināsies Vestienā un Madonā. Radošās darbnīcas, meistarklases, koncerta apmeklējums, gājiens ar lellēm, dalīšanās pieredzē piepildīs dalībnieku dienu. Būs arī skaisti brīži skatītāju priekam! 2.jūnijs - Madonas diena. Leļļu teātru izrādes skvēros, Saieta laukumā, pirmsskolas izglītības iestādēs... Ki-ke-ri-gū!
iesūtīts: 17.05.2017lasīt tālāk

Sacensības “Ripo raiti 2017”

Madonas pilsētas svētku ietvaros arī šogad, svētdien, 4.jūnijā Madonā jau otro reizi visi aicināti uz netradicionālo braucamrīku sacensībām “Ripo raiti 2017”. Paldies visiem iepriekšējā gada dalībniekiem, kuri uzdrīkstējās, riskēja un bija pirmie celmlauži jaunas tradīcijas iedzīvināšanā. Paldies visiem, kuri noticēja idejai un palīdzēja, lai pirmās sacensības varētu notikt. Ir klāt jauns gads ar jaunām iespējām un izaicinājumiem. Tāpēc visi novada un pārnovadu aktīvie, darbīgie, riskēt mīlošie cilvēki aicināti likt lietā savas prasmes ratu būvēšanā, to atraktīvā noformēšanā un galā - startēšanā sacensībās.
iesūtīts: 11.04.2017lasīt tālāk
© 2008-2022 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika