PAŠVALDĪBU VĒLĒŠANAS – 5. JŪNIJĀ

2021.gada 5.jūnijā norisināsies pašvaldību vēlēšanas. Pašvaldību vēlēšanās vēlētāji varēs balsot jebkurā sava vēlēšanu apgabala iecirknī, kā balsošanas dokumentu izmantojot gan pasi, gan personas apliecību.
iesūtīts: 20.05.2021lasīt tālāk

Pašvaldības vēlēšanās vēlētāji var balsot atrašanās vietā, ja veselības dēļ nevar nokļūt iecirknī

5. jūnija pašvaldību vēlēšanās vēlētāji var pieteikt balsošanu savā atrašanās vietā, ja veselības stāvokļa dēļ nebūs iespējams nokļūt vēlēšanu iecirknī, un vēlēšanu laikā viņi atradīsies sava vēlēšanu apgabala teritorijā. Pieteikt balsošanu savā atrašanās vietā var arī vēlētāji, kuri atrodas pašizolācijā vai karantīnā saistībā ar Covid-19.
iesūtīts: 20.05.2021lasīt tālāk

Informācija kandidātu sarakstu iesniedzējiem:

Piekļuves tiesības vēlēšanu lietojumprogrammai var saņemt: iesniedzot Madonas novada pašvaldības vēlēšanu komisijai iesniegumu Saieta laukumā 1, Madonā, Madonas novadā vai nosūtot iesniegumu ar drošu elektronisko parakstu uz ilze-plesa@inbox.lv vai evita.zale@madona.lv.
iesūtīts: 02.03.2021lasīt tālāk

Par vēlēšanu iecirkņu atrašanās vietas maiņu

Madonas novada pašvaldība, pamatojoties uz Centrālās vēlēšanu komisijas rakstu “Par izmaiņām vēlēšanu iecirkņu sarakstā”, ir pārskatījusi pašvaldības vēlēšanu iecirkņu sarakstu, vērtējot iecirkņu atrašanās vietu saistībā ar vīrusa infekcijas Covid-19 izplatības ierobežošanu.
iesūtīts: 02.03.2021lasīt tālāk
© 2008-2023 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes · Piekļūstamības paziņojums