.

Kultūras un izklaides profesionāļi dalīsies savās zināšanās vērtīgās meistarklasēs

iesūtīts: 2021.03.02 10:15
Kam ir jāpiemīt, kas ir jāzina, lai spētu sevi pierādīt un konkurēt izvēlētajā profesijā? Atbildes uz šiem jautājumiem sniegs radošās industrijas profesionāļi, kuri dalīsies savās zināšanās un praktiskos piemēros, kas balstīti uz katra paša pieredzi. Fundamentāla «esence» par tev svarīgāko.

Radošās industrijas profesionāļi – mūziķi, aktieri, menedžeri, producenti u.c. – ir sagatavojuši meistarklases (tās norisināsies video formātā), kurās dalīsies gan ar savu pieredzi un zināšanām, gan praktiskiem piemēriem, kas balstīti uz pašu pieredzi. 

Meistarklases, kuru pievienotā vērtība ir izglītojošs materiāls pašizaugsmei, vadīs dziedātāja un vokālā pedagoģe Ieva Kerēvica, aktrise un režisore Rēzija Kalniņa, televīzijas un radio raidījumu vadītāja Baiba Sipeniece-Gavare, grupas «Carnival Youth» menedžmenta vadītāja un oficiālā “Sony Music” pārstāve Latvijā Guna Zučika, festivāla «Positivus» organizators Ģirts Majors, tērpu mākslinieks Kaspars Blūms-Blūmanis, mūziķis Aivars Hermanis, pieredzējusī režisore Dita Torstere-Stepīte un mūzikas producents Kaspars Ansons.

«Projekta virsuzdevums ir aicināt paplašināt apvāršņus un likt domāt plašāk un redzēt tālāk. Piedalīšanās projektā ikvienam dalībniekam ir solis ceļā uz tālākiem sasniegumiem; tā ir iespēja gūt jaunas zināšanas un pieredzi no radošās industrijas profesionāļiem. Praktiski padomi, vērtīgas zināšanas, ieteikumi, pieredze, iedvesmojoši stāsti un iedrošinājums jauniem sasniegumiem un izaicinājumiem ir pieejamas ikvienam bez vecuma ierobežojuma. Meistarklase ļaus apgūt profesionālas un jaunas zināšanas, pieredzi, turklāt – izraujoties no ikdienas, esot pavisam citā pasaulē. Ikvienam būs iespēja saprast, kas viņu patiesi aizrauj un uzrunā, kur un kā ikviens var realizēt savu radošo potenciālu,» uzsver projekta idejas autori.

Biļetes varēs iegādāties «Biļešu Paradīzes» tīklā. Biļetes cena – 55 EUR par vienu ciklu (vienā ciklā ir trīs lekcijas), par visiem trīs cikliem (9 lekcijas) – 120 EUR. Vienas lekcijas garums 1 h – 1,5 h, viena cikla garums – 3-4 stundas.

1.cikls VOKĀLS, MŪZIKAS PRODUCĒŠANA, SKATUVES STILA KULTŪRA - Ieva Kerevica, Kaspars Ansons, Kaspars Blūms-Blūmanis (Kašers). Pieejams 15.03.-31.03.2021.

2.cikls AKTIERMEISTARĪBA, REŽIJA, SKATUVES RUNA, PERSONĪBA - Rēzija Kalniņa, Baiba Sipeniece-Gavare, Dita Torstere-Stepīte. Pieejams 20.03.-31.03.2021.

3.cikls MŪZIKAS MENEDŽMENTS, PASĀKUMU ORGANIZĒŠANA, IZKLAIDES INDUSTRIJAS VADĪBA UN PRODUCĒŠANA – Guna Zučika, Ģirts Majors, Aivars Hermanis. Pieejams 25.03.-31.03.2021.

Programmas izklāsts pieejams katra attiecīgā cikla aprakstā: www.bilesuparadize.lv

Iegādājoties biļeti, saņemsiet pieejas saiti un kodu, ar kuru varēsiet noskatīties meistarklašu lekciju ciklu no jebkuras vietas pasaulē. Video būs pieejams «Biļešu Paradīzes» mājaslapā. Kodu vienlaicīgi iespējams izmantot tikai vienā viedierīcē.

*Lekcija – meistarklase iepriekš sagatavotā video formātā būs pieejama līdz 31.martam.

PROGRAMMA.

Vairāk informācijas: Sandis Mohovikovs

Tālr. 29131458

Pārsūti Draugiem.lv Pārsūti Facebook Pārsūti Twitter Pārsūti LinkedIn
© 2008-2024 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes · Piekļūstamības paziņojums