Biedrība bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem ar dažādiem

funkcionālajiem traucējumiem „Mēs saviem bērniem”

Reģ.Nr. 40008042036

Juridiskā adrese: Saieta laukums 1, Madona, Madonas novads., LV-4801

Kontakttālrunis: 28601768

e-pasts: saviemberniem@inbox.lv

Mājas lapa http://www.draugiem.lv/messaviemberniem/

Facebook.com

Swedbank, konts: LV91HABA0551034342393


Biedrība „Mēs saviem bērniem” dibināta 1999.gadā Madonā. Biedrībā apvienojušās ģimenes, kurās ir bērni, jaunieši un pieaugušie ar dažādiem funkcionāliem traucējumiem no Madonas, Lubānas, Ērgļu, Cesvaines, Gulbenes un Varakļānu novadiem.

Biedrības mērķis ir nodrošināt intelektuālās, fiziskās attīstības, patstāvīgas dzīves iespējas bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem ar funkcionāliem traucējumiem un viņu ģimenes locekļiem integrēties mūsdienu mainīgajā sabiedrībā, kā arī pilnvērtīgi veicināt personu attīstību.

Biedrība bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem ar funkcionāliem traucējumiem nodrošina lietderīgi un produktīvi pavadīt brīvo laiku kopā ar ģimenēm organizējot atveseļojošās, sportiskās, radošās, izglītojošās atpūtas nometnes un sporta pasākumus. Organizē dažādas ekskursijas un dažādas aktivitātes.

Kopš biedrības dibināšanas, tajā darbojas deju kolektīvs „Mazais cilvēciņš”. Šobrīd darbojas arī ansamblis un leļļu teātris. Kurā dejo bērni, jaunieši un pieaugušie ar dažādiem funkcionāliem traucējumiem un viņu vecāki.

Braucam ar labdarības koncertiem uz dažādām Latvijas pilsētām, esam koncertējuši Slovākijā un Lietuvā. Rīkojam labdarības koncertus Madonā. Esam piedalījušies Latvijas skolu un Jaunatnes dziesmu un deju svētkos Rīgā. Piedalāmies Vidzemes reģionālajos integratīvajos mākslas festivālos – konkursos „Nāc līdzās”. Esam uzstājušies ar koncertu uz kruīza kuģa Tallink. Organizējam Ziemassvētku labdarības koncertus un festivālu “Zem vienas saules”.  

No 2014. gada 1.oktobra SIF projekta ietvaros sāka nodrošināt dziedinošās terapijas bērniem un jauniešiem un pieaugušajiem ar īpašām vajadzībām un viņu ģimenes locekļiem Madonas reģionā. Papildus tiek īstenoti citi sociālās jomas projekti, kuru ietvaros tiek nodrošinātas terapijas. Pakalpojumu grozā ir  smilšu terapija, montesori, mūzikas terapija, kanisterapija, psihologs, psihoterapeits, fizioterapeits, ergoterapeits , logopēds, ABA terapija un Šrotas 3 D Skoliozes terapija.


Biedrība ir realizējusi vairākus projektus:

  • LEADER projektus,
  • SIF projektu „Sociālo pakalpojumu nodrošināšana un integrāciju veicinošas vides izveide bērniem un jauniešiem ar dažādiem funkcionāliem traucējumiem Madonas reģionā”;
  • Borisa un Ināras Teterevu fonda projektu „Nāc un dari! Tu vari!”,
  • Cemex iespēju” fonda projektu;
  • A/S “Latvijas valsts meži” (Ziedotājs) sadarbībā ar ziedot.lv no 2016. gada un šobrīd;
  • Šobrīd tiek īstenots  9.2.2.3. pasākums "Sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu sniegšana" projekts “Sabiedrībā balstīti pakalpojumi bērniem ar funkcionāliem traucējumiem Madonas reģionā”;
  • Šobrīd tiek īstenots ESF projekts “Atbalsts priekšlaicīgas  mācību pārtraukšanas samazināšanai (8.3.4.0/16/I/001);
  • Regulāri iesaistamies ESF projektā “Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” Nr. 7.1.1.0/15/I/001                    

Biedrību “Mēs saviem bērniem” Jūs variet atbalstīt ar savu vienreizējo ziedojumu, veicot ziedojumu (Jums iespējamu un mums tik ļoti vērtīgu summu katru mēnesi).

Savu atbalstu variet sniegt arī ziedojot materiālus, izejvielas, iekārtas, darba instrumentus vai finansiālus līdzekļus.

Biedrībai ir sabiedriskā labuma statuss.


Kontakti:

  • Ina Čevere – m.t. 20571422   

© 2008-2024 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes · Piekļūstamības paziņojums