Aicina pieteikties starptautiskajai uzņēmējdarbības izstādei „Madonas uzņēmējdienas 2014”

Šī gada 11.oktobrī Madonā projekta „Sociāli ekonomiskās attīstības, biznesa un sadarbības veicināšana pierobežas reģionos” ietvaros norisināsies otrā starptautiskā uzņēmējdarbības izstāde „Madonas uzņēmējdienas 2014”.

Laikā, kad dienas strauji sarūk, bet vakari kļūst garāki, mēs gatavojamies vairāk laika pavadīt telpās, siltos un omulīgos mājokļos, tāpēc īpaši aicināti uzņēmēji, kas piedāvā preces un pakalpojumus, kas vairo mūsu ērtības un labsajūtu, skaistumu, veselību un arī -  gatavošanos Ziemassvētkiem. Izstāde norisināsies līdztekus tradicionālajiem Madonas kartupeļu svētkiem, tāpēc izstādes āra laukumos īpaši gaidīti zemnieki, lai vietējo lauku rudens velšu stendos izvietotu šā gada ražu.  

Izstādē aicināti piedalīties arī citu nozaru ražotāji, amatnieki, mājražotāji, individuāli dalībnieki, pakalpojumu sniedzēji, biedrības - visi, kam ir, ko pārdot un rādīt. Izstādē piedalīsies arī uzņēmēji un amatnieki no Igaunijas un Krievijas partneru reģioniem –Voru un Pleskavas.

Izstāde notiks Madonas multifunkcionālajā hallē Gaujas ielā 13 š.g. 11.oktobrī no plkst. 09.00 līdz plkst.17.00, un tā kā izstāde norisināsies projekta ietvaros, dalība tajā ir bez maksas.

Sīkāka informācija par dalību izstādē – janina@madona.lv vai pa telefonu – 29421255, vai romans.hacatrjans@madona.lv, tel. 27843665.

Šī izstāde tapusi, pateicoties starpvalstu projektam “Igaunijas – Latvijas – Krievijas Pārrobežu sadarbības programma Eiropas kaimiņattiecību un partnerības instrumenta ietvaros 2007 – 2013”, kas finansiāli atbalsta kopīgus pārrobežu attīstības pasākumus, lai uzlabotu reģiona konkurētspēju, izmantojot tā potenciālu un izdevīgo atrašanās vietu krustcelēs starp ES un Krievijas Federāciju.

Programmas mājas lapa: www.estlatrus.eu

 
© 2008-2024 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes · Piekļūstamības paziņojums