Pleskavieši aicina piedalīties amatniecības izstādē

No 25. līdz 27.jūlijam Pleskavā norisināsies amatniecības izstāde - gadatirgus, kurā aicina piedalīties arī Madonas novada amatniekus.

Izstāde pulcē amatniekus gan no Pleskavas apgabala, gan citiem reģioniem Krievijā, kā arī citām valstīm, lai ne tikai piedāvātu pircēiem savu produkciju, bet arī dalītos pieredzē izstādes ietvaros notiekošajās meistarklasēs.

Jau tagad zināms, ka izstādē piedalīsies klūdziņu pinēji, kokgriezēji, keramiķi, metālapstrādes un stikla apgleznošanas meistari, izšuvēji, kā arī daudzu citu amatniecības veidu lietpratēji.

Projekta “Sociāli ekonomiskās attīstības, biznesa un sadarbības veicināšana pierobežas reģionos” ietvaros izstādei Pleskavā var pieteikties arī mūsu amatnieki līdz 9.jūlijam elektroniski janina@madona.lv vai pa telefonu 29421255.

Dalības anketa - pielikumā.

“Igaunijas – Latvijas – Krievijas Pārrobežu sadarbības programma Eiropas kaimiņattiecību un partnerības instrumenta ietvaros 2007 – 2013” finansiāli atbalsta kopīgus pārrobežu attīstības pasākumus, lai uzlabotu reģiona konkurētspēju, izmantojot tā potenciālu un izdevīgo atrašanās vietu krustcelēs starp ES un Krievijas Federāciju. Programmas mājas lapa: www.estlatrus.eu

 

 

    
 
© 2008-2024 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes · Piekļūstamības paziņojums