Atgādinām par valsts apmaksātām psihologa konsultācijām

iesūtīts: 2022.02.01 10:45
No 2021. gada 10. maija iedzīvotājiem ir iespēja saņemt valsts apmaksātu psiholoģisko un psihoterapeitisko palīdzību, lai mazinātu Covid-19 pandēmijas izraisītās sekas psihiskai veselībai.

Psiholoģiskā atbalsta konsultācijas ir pieejamas pacientiem ar depresiju un noteiktām diagnozēm, lai risinātu ar stresu saistītus traucējumus, neirotiskā spektra traucējumus, ēšanas traucējumus.

Pieteikšanās konsultācijai

Nosūtījumu konsultācijas saņemšanai var izsniegt ģimenes ārsts vai psihiatrs (bērniem – bērnu psihiatrs), izvērtējot pacienta sūdzības. Sagatavojot nosūtījumu, ārsts noteiks nepieciešamo terapijas ilgumu līdz 10 valsts apmaksātām vizītēm. Ņemot vērā Covid-19 pandēmijas radītos riskus, šīs konsultācijas speciālisti var nodrošināt klātienē un arī attālināti, izmantojot kādu no interneta platformām. 

Speciālisti

Valsts apmaksātas psiholoģiskās palīdzības konsultācijas sniedz klīniskie un veselības psihologi, klīniskie un veselības psihologi ar tālākizglītību psihoterapijā un ārsti-psihoterapeiti, kuriem noslēgts līgums ar Nacionālās veselības dienestu.


Plašāka informācija un speciālistu saraksts pieejams Nacionālās veselības dienesta (NVD) interneta vietnē www.vmnvd.gov.lv, sadaļā –Iedzīvotājiem-Valsts apmaksāti veselības aprūpes pakalpojumi- Psihiskā veselība. 


Konsultācijas pieejamas arī Madonā, piesakot pa tālr. 26447326.

Pārsūti Draugiem.lv Pārsūti Facebook Pārsūti Twitter Pārsūti LinkedIn
© 2008-2022 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika