NVA un EURES tiešsaistes seminārs darba devējiem Madonā

Aicinām Jūs piedalīties Nodarbinātības valsts aģentūras un EURES tīkla organizētajā tiešsaistes seminārā darba devējiem, lai uzzinātu par NVA Madonas filiāles aktualitātēm, NVA pakalpojumiem darba devējiem un darba tirgus aktualitātēm, prasmēm konkurētspējīgai nodarbinātībai un mūžizglītībai, kā arī trešo valstu pilsoņu nodarbinātības noteikumiem un aspektiem.
iesūtīts: 22.11.2023lasīt tālāk

Apkopojums: vietas, kur bez maksas iespējams nodot nolietotu elektrotehniku

Latvijas tirgū ik gadu nonāk teju 30 tūkstoši tonnu jaunu elektroiekārtu* (pēc pēdējiem Valsts vides dienesta datiem par 2021. gadu – 29,7 tūkstoši tonnu), no kurām atbilstoši valstī noteiktajai normai jāspēj atpakaļ savākt 65%**. Rūpējoties par to, lai iespējami daudz nolietotās elektrotehnikas nonāktu otrreizējā apritē, “Latvijas Zaļais punkts” sadarbībā ar vides apsaimniekošanas uzņēmumu SIA “Eco Baltia vide” un SIA “Maxima Latvija” atgādina, ka elektrotehnikas šķirošana ir pieejama ikvienam iedzīvotājam visā Latvijā, tāpēc aicina nevajadzīgo tehniku nodot pārstrādei, nevis izmest kopā ar sadzīves atkritumiem.
iesūtīts: 31.10.2023lasīt tālāk

Ziņošanas platforma "Ziņo KNAB!"

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs ir izstrādājis jaunu tiešsaistes ziņošanas platformu un tās mobilo lietotni “Ziņo KNAB!”, piedāvājot iedzīvotājiem drošu un ērtu ziņošanas kanālu, kas nodrošina anonimitāti un saziņas iespējas ar Biroja amatpersonām.
iesūtīts: 04.10.2023lasīt tālāk
© 2008-2023 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes · Piekļūstamības paziņojums