.

Arhīva ieraksti

Parādīti ieraksti laikā no 2023.03.01 līdz 2023.03.31

10 Latvijas pašvaldībās Lielās Talkas ietvaros notiks latvāņu apkarošanas talkas, arī Madonas novadā

Kustība “Lielā Talka” sadarbībā ar 10 pašvaldībām šogad Lielās Talkas dienā, 22. aprīlī, organizēs atsevišķas latvāņu apkarošanas talkas. Pieteikušās pašvaldības – Augšdaugavas, Gulbenes, Jelgavas, Kuldīgas, Madonas, Rēzeknes, Ropažu, Siguldas, Talsu un Ventspils novadi. Detalizēta informācija par latvāņu talkām būs pieejama arī pašvaldību mājaslapās un laikrakstos.
iesūtīts: 08.03.2023lasīt tālāk

Profesionāļus ar augstāko izglītību aicina kļūt par “Mācītspēks” skolotājiem

Līdz šī gada 2. aprīlim dažādu profesionālo jomu pārstāvjus ar jau iegūtu augstāko izglītību aicina pieteikties dalībai skolotāju izglītības projektā “Mācītspēks”, lai darba vidē balstītās studijās Latvijas Universitātē, Daugavpils Universitātē vai Liepājas Universitātē iegūtu skolotāja kvalifikāciju. Šogad īpaši pieteikties aicināti profesionāļi, kuri vēlas kļūt par latviešu vai otrās svešvalodas (vācu, franču u.c. valodu), kā arī STEM mācību priekšmetu pedagogiem.
iesūtīts: 10.03.2023lasīt tālāk

Remigrantus Vidzemē aicina uz satikšanos Cēsīs

Svētdien, 26. martā, no plkst. 15.00 – 18.00 Mākslas telpā "Mala", Lenču ielā 11, Cēsīs notiks tīklošanās pēcpusdiena remigrantiem “Manas mājas Vidzemē”. Pasākuma dalībniekus vienviet uz satikšanos un draudzīgām sarunām aicina Vidzemes plānošanas reģiona remigrācijas koordinatore Inga Madžule.
iesūtīts: 27.03.2023lasīt tālāk

Seminārs lauku/mežu īpašniekiem

KAS? Seminārs - MEŽA KOKU STĀDU PIEEJAMĪBA KOKAUDZĒTAVĀS. KĀRTĪBA KĀ SAŅEMT ATĻAUJU LAUKSAIMNIECĪBAS ZEMJU APMEŽOŠANAI MADONAS NOVADĀ. LAUKSAIMNIECIBAS ZEMJU APMEŽOŠANA
iesūtīts: 28.03.2023lasīt tālāk
© 2008-2024 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes · Piekļūstamības paziņojums