.

XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku gājiens "Saulesvija" 22. jūlijā ievīsies arī Madonā!

iesūtīts: 2021.07.14 18:58
XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki 2021. gadā notiek netradicionālā un epidemioloģiskajai situācijai pielāgotā formātā. Svētku kopējo programmu veido dažādas norises kora dziedāšanā, vokālajā un instrumentālajā mūzikā, dejā, vizuālajā un vizuāli plastiskajā mākslā, teātrī, folklorā.

Esam gandarīti par vairāk kā 600 Madonas novada bērniem un jauniešiem, kuri radoši rosījušies un iesaistījušies svētku aktivitātēs arī neierastajos, pandēmijas diktētajos apstākļos.

Sirsnīgu PALDIES par pacietību un izturību pelnījuši kā svētku dalībnieki, tā viņu skolotāji.

Tradicionālais dalībnieku gājiens šogad tiek aizstāts ar Dziesmu un deju svētku ceļu “Saulesvija”, kurā svētku auto 30 dienu garumā izripo pa Saules rotas septiņiem stariem, sekojot mobilo sakaru operatora „Latvijas mobilais telefons” platformā „LMT straume”.

Viens no stariem 22. jūlijā ievīsies arī Madonā! Šajā dienā svētku ceļa „Saulesvija” sagaidīšana, godinot Madonas novada XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku dalībniekus, noritēs vairākās mūsu novada vietās. Ar filmēšanas kameru starpniecību, sveicienus pārējai Latvijai sūtīs orķestru mūziķi, dziedātāji, dejotāji, teātra un folkloras kopu dalībnieki, kā arī kolektīvu vadītāji un pašvaldības pārstāvji.
Dziesmu un deju svētku ceļa “Saulesvija” aktivitātes notiks, ievērojot valstī noteiktās epidemioloģiskās prasības. Dalība tajās ir brīvprātīga.
Katru, kurš savā ceļā 22. jūlijā sastop “Saulesviju”, aicinām uzsmaidīt, pamāt sveicienus!

Katras dienas videoapskati būs redzami Svētku mājaslapā nacgavilet.lv, Svētku profilā digitālajā platformā Youtube, kā arī sabiedrisko mediju portālā lsm.lv, savukārt, septembrī pirmizrādi piedzīvos ilggadīgā Svētku atbalstītāja LMT veidotā dokumentālā filma (režisors Dzintars Dreibergs).

SVĒTKI IR TUR, KUR ESAM MĒS!

Pārsūti Draugiem.lv Pārsūti Facebook Pārsūti Twitter Pārsūti LinkedIn
© 2008-2024 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes · Piekļūstamības paziņojums