Veselības dienas Kalsnavā veselības projekta ietvaros

iesūtīts: 2018.12.21 10:27
Projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Madonas novada iedzīvotājiem” Nr. 9.2.4.2/16/I/092 ietvaros dažādās ar veselību saistītās aktivitātēs piedalīsies Kalsnavas pagasta ļaudis.

Gada nogalē vēl var paspēt apmeklēt kādu interesantu pasākumu, domājot par veselīgu dzīves veidu jau jaunajā gadā. Šoreiz ciemos aicina Kalsnavas pagasts. "Viss iet caur prāta un ķermeņa veselību, rūpēm par sevi un prasmi kontrolēt pašam savu prātu un ķermeni" teic Blogere Paula Roze, kura interesentiem Veselības dienu ietvaros piedāvās savu pieredzi un ceļu, kā piemēru, lai palīdzētu vēl kādam rast jaunu elpu/iedvesmu/motivāciju rast savu piepildījumu.

Projekts “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Madonas novada iedzīvotājiem” tiek īstenots “darbības programmas “izaugsme un nodarbinātība” 9.2.4. Specifiskā atbalsta mērķa “uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem, jo īpaši nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem” 9.2.4.1. Pasākuma “kompleksi veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi” un 9.2.4.2. Pasākuma “pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei” ietvaros.

Projekts tiks īstenots no 2017. – 2019.gadam.

Projekta mērķis ir uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem Madonas novada iedzīvotājiem, jo īpaši teritoriālās, nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem, īstenojot vietēja mēroga pasākumus.


 


Informāciju sagatavoja: Indra Veipa projekta sabiedrisko attiecību koordinatore
Informāciju ievietoja: Ilze Riekstiņa
Pārsūti Draugiem.lv Pārsūti Facebook Pārsūti Twitter Pārsūti LinkedIn
© 2008-2022 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika