Sveicam Madonas novada iedzīvotājus Līgo svētkos

Mēs katrs dzīvojam ar savu Jāņu izjūtu, nepieciešamību pēc svētkiem, kopīgas svinēšanas un misijas apziņu - turpināt Eiropā visilgāk un vispilnīgāk saglabāto vasaras saulgriežu atzīmēšanas tradīciju. Līgo svētki un Jāņi mūs pavada ar skaņu, smaržu, redzes pārdzīvojumiem, kas cieši savijušies mūsu atmiņās. Apstākļi, kuros svinam svētkus mainās, taču nemainīga saglabājas mūsu vēlme sajust un izprast to burvību. Lai līksmas un drošas svētku dienas!
iesūtīts: 23.06.2021lasīt tālāk

VUGD Līgo svētku brīvdienās aicina atcerēties par drošību!

Nākamnedēļ visā Latvijā svinēsim Līgo un Jāņu dienu, kad cilvēki atpūtīsies dabā, peldēsies, kurinās ugunskurus un grilus. Šogad svētku laikā daudziem būs piecas brīvdienas, tāpēc Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) atgādina drošības pamatnoteikumus, kurus jāievēro, lai svētkus un brīvdienas neaptumšotu traģiski nelaimes gadījumi.
iesūtīts: 17.06.2021lasīt tālāk

VUGD 28.jūnijā veiks trauksmes sirēnu pārbaudi

Pirmdien, 28.jūnijā, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) visā Latvijā veiks trauksmes sirēnu pārbaudi, iedarbinot tās uz trim minūtēm, kā arī pārbaudīs starp VUGD un elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem (radio, TV) noslēgto līgumu darbības izpildi.
iesūtīts: 22.06.2021lasīt tālāk

22. jūnijā vakcinēties varēs arī T/c "Konzums"

22. jūnijā pirmo reizi vakcinācija Madonā tiks veikta tirdzniecības centrā "Konzums" (Saules iela 4A, 2. stāvs). Vakcinācijas punkts tirdzniecības centrā darbosies no pulksten 10.00 līdz 20.00. Tajā būs pieejamas gan Janssen, gan Pfizer vakcīnas - katrs var izvēlēties sev tīkamāko.
iesūtīts: 19.06.2021lasīt tālāk

Atklāj grāmatu “Mana Madona”

Kad teicām, ka Madonas pilsētas 95. gadu jubileju svinēsim visu vasaru, nevis tikai vienu nedēļas nogali – tie nebija tukši vārdi. Priecīgs svētku notikums - grāmatas “Mana Madona” atklāšana mūs sagaidīja arī šo ceturtdien, 17. jūnijā.
iesūtīts: 18.06.2021lasīt tālāk

Donoru diena Madonā 29. jūnijā!

Iesaistoties asinsdonoru kustībā, ikvienam ir iespēja palīdzēt nelaimē nonākušajiem, kam nepieciešamas asinis. Viena ziedotā asins deva var palīdzēt pat trīs cilvēkiem.
iesūtīts: 21.06.2021lasīt tālāk

Bēbīšu skoliņa "Asniņš" JŪLIJĀ aicina!

Madonas pilsētas pirmsskolas izglītības iestādē "Kastanītis", Blaumaņa 19 biedrība "KASTANĪTIS - BĒRNIEM" bebīšu skoliņa "Asniņš" projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Madonas novada iedzīvotājiem”, identifikācijas Nr. 9.2.4.2/16/I/092, ietvaros piedāvā (13 nodarbības ciklā 1.-6. nodarbību ciklā un 9 nodarbības noslēdzošajā – 7. ciklā ) topošajām māmiņām un jaunajiem vecākiem.
iesūtīts: 21.06.2021lasīt tālāk

Madonas novada iedzīvotāji aicināti pieteikt elektroiekārtu bezmaksas izvešanu!

Latvijas Zaļais punkts sadarbībā ar vides apsaimniekošanas uzņēmumiem SIA “Eco Baltia vide” un SIA “Madonas namsaimnieks”, kā arī “Maxima Latvija” elektrotehnikas šķirošanas kampaņā “Viegla šķirošanās” aicina Madonas novada iedzīvotājus līdz 10.augustam pieteikt nolietoto un vairs nevajadzīgo elektroiekārtu bezmaksas izvešanu no savām mājsaimniecībām vai uzņēmumiem.
iesūtīts: 08.06.2021lasīt tālāk

Noslēdzies projektu konkurss “Daudzdzīvokļu māju teritoriju labiekārtošana”

Ir noslēdzies 2021. gada Madonas novada iedzīvotāju iniciatīvas veicināšanas projektu konkurss “Daudzdzīvokļu māju teritoriju labiekārtošana”. Tā ietvaros saņemti 14 pieteikumi, no kuriem 2021. gadā, ņemot vērā ierobežoto projekta finansējuma apjomu, tiek atbalstīti 8 pieteikumi - 4 tiks īstenoti pagastos (Ļaudona, Liezēre, Dzelzava, Barkava) un 4 - Madonas pilsētā.
iesūtīts: 14.06.2021lasīt tālāk
© 2008-2021 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »