Izvēlne

Decembrī iedzīvotāju tikšanās ar pašvaldības pārstāvjiem notiks ĒRGĻOS un BĒRZAUNES pagastā

iesūtīts: 2023.12.04 16:16
Madonas novada pašvaldība 2023. gadā organizē tikšanos ar katra Madonas novada pagasta, apvienības kā arī Madonas pilsētas iedzīvotājiem. Gada pirmajā pusē tikšanās ar iedzīvotājiem tika aizvadītas lielākajā daļā no Madonas novada administratīvajām teritorijām. Iestājoties rudenim, pašvaldības pārstāvji atsāka izbraukumus uz pagastiem, lai klātienē tiktos ar vietējiem iedzīvotājiem. Decembrī šā gada tikšanās noslēgsies ĒRGĻU apvienības un BĒRZAUNES pagasta pārvaldēs.

Tikšanās mērķis – informēt pašvaldības iedzīvotājus par šī brīža aktuālajiem un plānotajiem darbiem (administratīvi teritoriālās reformas rezultāti, atbalsta pasākumi, pakalpojumu pieejamība, teritorijas attīstība un teritorijas plānojumu u.c.), kā arī uzklausīt iedzīvotāju priekšlikumus par pašvaldības darbu un iespējām to uzlabot.

Ar iedzīvotājiem tiksies Madonas novada pašvaldības vadība, vietējās pārvaldes vadība, kā arī jomu speciālisti. Viņi iedzīvotājus informēs par situāciju novadā pēc Administratīvi teritoriālās reformas, sociālo pakalpojumu grozu novada iedzīvotājiem, plānotajām un realizētajām investīcijām novadā un katrā no pagastiem pieejamo atbalstu iedzīvotāju iniciatīvām, brīvā laika aktivitāšu piedāvājumu, bērnu un jauniešu, kā arī multifunkcionālo centru darbību un atbalsta mehānismiem uzņēmējdarbībai Madonas novadā, iedzīvotāju iespējām līdzdarboties pašvaldības darbā, gan ziņojot par problēmām, gan piedaloties aptaujās, kā arī iesaistoties Madonas novada teritorijas plānojuma izstrādē.

Savukārt pagastu un apvienību pārvalžu vadītāji tikšanās gaitā sniegs plašāku informāciju par plānotajiem darbiem un aktivitātēm to atbildības teritorijās.

Tikšanās ar pašvaldības pārstāvjiem DECEMBRĪ tiks rīkotas:

11.12.2023 plkst. 18:00 – ĒRGĻU APVIENĪBAS PĀRVALDĒ, Ērgļu saieta namā, Rīgas ielā 5, Ērgļos;

14.12.2023. plkst 18:00 - BĒRZAUNES PAGASTĀ, Sauleskalna tautas namā, Aronas ielā 1, Sauleskalnā, Bērzaunes pagastā. 

Aicinām iedzīvotājus izmantot šo iespēju un apmeklēt tikšanos ar pašvaldības pārstāvjiem, būt aktīviem gan piedaloties pasākumā, gan uzdodot sev interesējošos jautājumus klātienē.Ievietoja: Laura Kovtuna, sabiedrisko attiecību speciāliste
Pārsūti Draugiem.lv Pārsūti Facebook Pārsūti Twitter Pārsūti LinkedIn
© 2008-2024 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes · Piekļūstamības paziņojums