Vidzemes NVO tirgus – jau šomēnes Madonā

iesūtīts: 2023.11.07 11:33
Novembra mēneša izskaņā Madonas pilsētā notiks tīklošanās un labās pieredzes apmaiņas pasākums “NVO tirgus”, kur aicinātas pieteikties Vidzemes nevalstiskās organizācijas (NVO) un neformālās grupas. NVO tirgu rīko Valmieras novada fonds sadarbībā ar Madonas novada pašvaldību.

NVO tirgū aicinātas piedalīties biedrības, nodibinājumi un neformālas apvienības no Vidzemes reģiona, līdz 15. novembrim aizpildot anketu (šeit>) vai noskenējot afišas QR kodu afišā. Lai veicinātu lielāku izpratni par savas NVO mērķiem, aktivitātēm un darbību, pasākumā NVO aicinātas iekārtot savus mini informējošos stendus. 

NVO tirgus notiks 22. novembrī, Madonas biznesa attīstības centrā (Saieta laukumā 2A) no plkst. 9:00 līdz 17:00

Pirmajā pasākuma daļā NVO tirgus dalībnieki tiks iepazīstināti ar pašreizējām aktualitātēm NVO sektorā un iespējām valstī, kā arī iedvesmosimies no dažādu Vidzemes NVO pieredzes stāstiem. Pēc kopīgām pusdienām pasākuma otrajā daļā uzzināsim par dažādiem šobrīd aktuālajiem digitālajiem rīkiem, kurus jau NVO tirgus laikā varēsim likt lietā, un izveidot savas organizācijas vizītkarti.

Šogad Vidzemes NVO pasākums notiek Madonā, tāpēc dzirdēsim Madonas NVO veiksmes stāstus: biedrības “Aronas pīlādzis”, “Laiks tagad” un Madonas Valsts ģimnāzijas atbalsta fonds dalīsies pieredzē par veiksmīgi realizētajiem projektiem. Dzirdēsim arī Vidzemes NVO pieredzes stāstus, kuru īstenošanu atbalstījis Aktīvo iedzīvotāju fonds. Fonds “Iespēju tilts”, Ogres attīstības biedrība un Ogres jauniešu iniciatīvas biedrība “Talantu kalve” dalīsies ar rīkotajām aktivitātēm finanšu piesaistē un instrumentiem, ko īsteno paši savas saimnieciskās darbības uzturēšanai.

Jānorāda, ka NVO tirgus tiek rīkots projekta “Par atsevišķu valsts pārvaldes uzdevumu veikšanu pilsoniskās sabiedrības un starpkultūru sadarbības attīstības un mazākumtautību nevalstisko organizāciju līdzdalības veicināšanas jomā Vidzemes reģionā” 2023. - 2024. gada ietvaros. Pasākuma rīkošanu atbalsta Madonas novada pašvaldība, Latvijas Republikas Kultūras ministrija, kā arī Norvēģija, Islande un Lihtenšteina.

Programma

9.00-9.40  Ierašanās, rīta kafija, reģistrēšanās

10.00 Pasākuma atklāšana Uģis Melders

10.10 Madonas novada domes priekšsēdētājs Agris Lungevičs

10.30 Kultūras ministrija  “NVO situācija un iespējas valstī”

11.15- 12.50 

Pieredzes stāsti no Madonas novada biedrībām: “Aronas pīlādzis”, “Laiks tagad” un Madonas Valsts ģimnāzijas atbalsta fonds,

Pieredzes stāsti no Aktīvo iedzīvotāju fonda atbalstītajām PSO: fonds “Iespēju tilts”, Ogres Attīstības biedrība un Ogres jauniešu iniciatīvas biedrība “Talantu kalve”

13.00 - 13.40- Pusdienas

13.50 - 14.30 Toms Bergs “Digitālie rīki”

14.40 - 15.50- Vizītkartes veidošana

16.30 Noslēgums un kūka. 

 

‌Iesūtīja: Aigars Noviks, Vecākais speciālists sabiedrības integrācijas un līdzdalības jomā 

Papildu informācija: Gundega Siliņa, Valmieras novada fonds

Tālrunis: 27820430, e-pasts: gundega.silina@vnf.lv

http://www.vnf.lv / Facebook.com/ValmierasFonds/

 
Pārsūti Draugiem.lv Pārsūti Facebook Pārsūti Twitter Pārsūti LinkedIn
© 2008-2023 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes · Piekļūstamības paziņojums