Arhīva ieraksti

Parādīti ieraksti laikā no 2021.08.01 līdz 2021.08.31

Līdz 10. augustam piesaki elektrotehnikas savākšanu no mājsaimniecības

Latvijas Zaļais punkts sadarbībā ar vides apsaimniekošanas uzņēmumu SIA “Eco Baltia vide”, kā arī “Maxima Latvija” elektrotehnikas šķirošanas kampaņā “Viegla šķirošanās” aicina iedzīvotājus vairāk nekā 40 novados pieteikt nolietoto un vairs nevajadzīgo elektroiekārtu bezmaksas izvešanu no savām mājsaimniecībām vai uzņēmumiem. Piedaloties akcijā, ir iespēja laimēt noderīgas balvas – veikalu “Maxima” dāvanu kartes 30 eiro vērtībā. īpaši tiek aicināti sarosīties Madonas un tā pagasta šķirotāji, jo pieteikšanās - tikai līdz 10. augustam!
iesūtīts: 04.08.2021lasīt tālāk

Tiek aicināti atsaukties cilvēki, kas dzīvo Aronas upes apkārtnē, projekta „Aronas stāsti” ietvaros.

Biedrība “Pie Kraujas” sadarbībā ar fotogrāfu Reini Fjodorovu uzsāk Vidzemes plānošanas reģiona, Latvijas Valsts meži un Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstītu projektu “Aronas stāsti”. Projekta realizācija jau ir sākusies un tiks īstenota LĪDZ SEPTEMBRA VIDUM, kad sabiedrībai būs pieejams multimediāls stāsts 10 minūšu garumā.
iesūtīts: 09.08.2021lasīt tālāk

Donoru diena Madonā!

Iesaistoties asinsdonoru kustībā, ikvienam ir iespēja palīdzēt nelaimē nonākušajiem, kam nepieciešamas asinis. Viena ziedotā asins deva var palīdzēt pat trīs cilvēkiem.
iesūtīts: 12.08.2021lasīt tālāk

MADONIEŠI, CESVAINIEŠI, LUBĀNIEŠI, ĒRGLĒNIEŠI! Nenokavē pieteikšanos auto-foto orientēšanās braucienam “TIE PAŠI UZŅĒMĒJI, CITĀDAS SPĒLES!”

Ar mērķi stiprināt sadarbību neformālā gaisotnē, veicināt uzņēmumu komandas garu, aktīvi un interesanti pavadīt laiku kolēģu un ģimenes lokā, ik gadu aicinājām Madonas novada uzņēmumus pieteikt komandas Madonas novada uzņēmēju sporta spēlēm. Arī šogad, bet citādā formātā, aicinām novada uzņēmējus piedalīties sportiska gara piedzīvojumā – uzņēmēju auto-foto orientēšanās braucienā “TIE PAŠI UZŅĒMĒJI, CITĀDAS SPĒLES!”.
iesūtīts: 12.08.2021lasīt tālāk

Uzstādīts dzeramā ūdens brīvkrāns

Madonieši un pilsētas viesi ir pamanījuši, ka pilsētvidē ik pa laikam parādās jauni akcenti. Viens no tiem - dzeramā ūdens brīvkrāni, kas siltajā un vasarīgajā laikā iedzīvotājiem, kā arī to pastaigās izvestajiem četrkājainajiem draugiem, ļauj veldzēties ar tīru dzeramo ūdeni.
iesūtīts: 13.08.2021lasīt tālāk

Pasaules talka jau pēc mēneša – 18. septembrī. Piedalies!

Kustība Lielā Talka ar šodienu ieskandina mēnesi pirms World Cleanup Day (WDC) jeb Pasaules talkas norises un aicina Latvijas iedzīvotājus jau laicīgi sākt plānot talkas pasākumus. Kā ik gadu, arī šogad, kamēr visa pasaule talkos, Latvijā kopējā kustībā piedalīsies ar koku stādīšanu.
iesūtīts: 19.08.2021lasīt tālāk

Satiksmes ministra vizīte Madonā 25. augustā

Investīcijas reģionu satiksmes un sakaru infrastruktūrā apvienojumā ar pašvaldību tālredzīgiem ieguldījumiem uzņēmējdarbības atbalstam sniedz jaunas izaugsmes iespējas Latvijas reģionu ekonomiskajai attīstībai. To pēc 25. augusta reģionālās vizītes Madonā un Gulbenē uzsver satiksmes ministrs Tālis Linkaits.
iesūtīts: 26.08.2021lasīt tālāk

Elektrotehnikas savākšana Madonas novadā notiks vēl līdz 1.septembrim

Latvijas Zaļais punkts sadarbībā ar SIA “Eco Baltia vide” īsteno elektrotehnikas šķirošanas akciju “Viegla šķirošanās”. Tās trešajā posmā nolietoto elektropreču bezmaksas savākšana virknē Latvijas reģionu bez maksas tiek nodrošināta no mājsaimniecībām un uzņēmumiem. Madonas novadā pieteikšanās kampaņai noslēgusies 10.augustā, taču tehnikas savākšana vēl turpināsies līdz šā gada 1.septembrim.
iesūtīts: 30.08.2021lasīt tālāk

Bēbīšu skoliņa "Asniņš" SEPTEMBRĪ aicina!

Madonas pilsētas pirmsskolas izglītības iestādē "Kastanītis", Blaumaņa 19 biedrība "KASTANĪTIS - BĒRNIEM" bebīšu skoliņa "Asniņš" projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Madonas novada iedzīvotājiem”, identifikācijas Nr. 9.2.4.2/16/I/092, ietvaros piedāvā (13 nodarbības ciklā 1.-6. nodarbību ciklā un 9 nodarbības noslēdzošajā – 7. ciklā ) topošajām māmiņām un jaunajiem vecākiem.
iesūtīts: 30.08.2021lasīt tālāk
© 2008-2021 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika