Arhīva ieraksti

Parādīti ieraksti laikā no 2021.07.01 līdz 2021.07.31

Covid-19 sertifikāta saņemšana, ja iedzīvotājs nelieto internetu

No 1. jūlija Latvijā uzsākta digitālo Covid-19 sertifikātu izmantošana. Tas ir dokumentāls apliecinājums, ar kuru pakalpojumu sniedzēji var pārliecināties par saņemtu Covid-19 vakcīnu, slimības pārslimošanu vai veikta testa faktu. Sertifikātus var saņemt gan elektroniski, gan kā izdruku.
iesūtīts: 06.07.2021lasīt tālāk

SIA "Madonas slimnīcai iegādāts laparaskops.

SIA “Madonas slimnīca” ERAF projekta “Madonas novada pašvaldības SIA “Madonas slimnīca infrastruktūras uzlabošana” Ident. Nr. 9.3.2.0/18/I/022 ietvaros ir iegādājusies laparaskopa iekārtu ar pilnu instrumentu komplektāciju.
iesūtīts: 09.07.2021lasīt tālāk

MADONĀ UZSTĀDĪTA VELOSIPĒDU REMONTA STACIJA

Gada sākumā, Madonas novada pašvaldības Attīstības nodaļas rīkotajā iedzīvotāju balsojumā noskaidrojām piemērotāko atrašanās vietu publiskai velosipēdu remonta stacijai, kurā ikviens velosipēdists bez maksas var pieskrūvēt vaļīgas skrūvītes, piepumpēt riepas, vai novērst citas ķibeles, kas uzticamajam draugam būs atgadījušās.
iesūtīts: 13.07.2021lasīt tālāk

Donoru diena Madonā 20. jūlijā!

Iesaistoties asinsdonoru kustībā, ikvienam ir iespēja palīdzēt nelaimē nonākušajiem, kam nepieciešamas asinis. Viena ziedotā asins deva var palīdzēt pat trīs cilvēkiem.
iesūtīts: 14.07.2021lasīt tālāk

Mācībās “Ausma” Zemessardzes 2. Vidzemes brigāde trenēs cietušo evakuāciju uz ārstniecības iestādēm

17. jūlijā Vidzemē notiks Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes Medicīnas rotas un Neatliekamā medicīniskās palīdzības dienesta kopīgās mācības “Ausma”, kuru laikā tiks vingrināta Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes vienību spēja sadarbībā ar Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu organizēt un koordinēt cietušo evakuāciju uz civilajām ārstniecības iestādēm konvencionālā konflikta gadījumā.
iesūtīts: 16.07.2021lasīt tālāk

Madonai joprojām 95! Turpinām svinēt arī 24. JŪLIJĀ!

Šogad Madona svin 95. dzimšanas dienu! Taču pilsētas jubileju svinam ne tikai dažas dienas jūnijā, bet gan visas vasaras garumā. Nākamais svētku pieturpunkts ir 24. jūlijs, kad ikviens ir aicināts iesaistīties jogas nodarbībās, pavadīt laiku kopā ar ģimeni kustīgās aktivitātēs vai piedalīties sarunās ar cilvēkiem, kas iedvesmo. Izvēlies savu svētku aktivitāti un piedalies!
iesūtīts: 21.07.2021lasīt tālāk

TE IR DARBS! MADONAS NOVADA PAŠVALDĪBA IZSLUDINA ATKLĀTU KONKURSU UZ ĒRGĻU VIDUSSKOLAS DIREKTORA AMATU

Saskaņā ar 19.08.2014. Ministru kabineta noteikumiem Nr.496 „Kārtība un vērtēšanas nosacījumi valsts un pašvaldību izglītības iestāžu (izņemot augstskolas un koledžas) vadītāju un pašvaldību izglītības pārvalžu vadītāju amatu pretendentu atlasei” Madonas novada pašvaldības dome 20.07.2021. ir pieņēmusi lēmumu Nr.45 (protokols Nr.5, 15.p.) “Par Madonas novada pašvaldības Ērgļu vidusskolas direktora amata konkursa nolikuma apstiprināšanu”.
iesūtīts: 26.07.2021lasīt tālāk

Top filma par aktrisi Elvīru Baldiņu

Kinorežisores un scenāristes Virdžīnijas Lejiņas vadībā norit darbs pie dokumentālās filmas veidošanas par aktrisi Elvīru Baldiņu “Es esmu runājusi”. Dokumentālā filma par simtgadnieci, aktrisi Elvīru Baldiņu iecerēta kā pētījums par cilvēka mūžu, par dzīves jēgu un vērtībām, par dzimtās vietas, Madonas un Cesvaines puses nozīmi, viņas izaugsmes procesā. Ar Madonas novada tradīcijām, ar bērnībā iemīlētām tautas dziesmām, kuras ir caurvijušas visu Elvīras Baldiņas dzīvi.
iesūtīts: 26.07.2021lasīt tālāk

Madonas novada pašvaldība pievienojas memorandam “Par sociālā darba attīstību pašvaldībās”

Madonas novada pašvaldības 29. jūlija doms sēdē deputāti pieņēma lēmumu par pievienošanos Latvijas Pašvaldību sociālo dienestu vadītāju apvienības un Latvijas sociālo darbinieku biedrības memorandam “Par sociālā darba attīstību pašvaldībās”. Madonas novada pašvaldības vārdā memorandu parakstīja domes priekšsēdētājs Agris Lungevičs.
iesūtīts: 29.07.2021lasīt tālāk

Uzstādīts vides objekts Biksērē!

Turpinot Madonas novada pašvaldības attīstības nodaļas iniciatīvu - padarīt Madonas novadu bagātāku ar piesaistošiem vides objektiem - Biksērē pie avotiņa ir uzstādīts vides objekts "Saules dzīpari", kura autors ir pazīstamais tēlnieks Kārlis Īle.
iesūtīts: 30.07.2021lasīt tālāk

Noslēgusies projekta “Madonas novada pašvaldības SIA "Madonas slimnīca" infrastruktūras uzlabošana” īstenošana

Lai modernizētu un uzlaboto esošo pakalpojumu kvalitāti un veicinātu to efektivitāti, 2018. gadā tika nolemts, ka slimnīcā nepieciešams atjaunot esošo slimnīcas infrastruktūru, atjaunojot veco slimnīcas korpusa daļu, kā arī materiāltehnisko bāzi, kas nodrošinātu un uzlabotu pakalpojumu sniegšanu Madonas novada un blakus novadu iedzīvotājiem, tai skaitā trūcīgām un maznodrošinātām personām. Š.g. 31. jūlijā projekta īstenošana noslēdzas un varam atskatīties uz 3 gados sasniegto.
iesūtīts: 30.07.2021lasīt tālāk
© 2008-2021 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika