“Latvijas lepnums 2021” - Māris Valainis! Lubānas patriots! Nominācija - "Novadnieks".

Jau astoņpadsmito gadu pasniegtas “Latvijas Lepnuma” balvas, ko saņēma tie, kuri iedvesmo, nesavtīgi palīdz, skolo un glābj, darot vairāk, nekā kāds no viņiem to varētu prasīt vai sagaidīt. Dibinot jaunu tradīciju, ceremonija kanālā TV3 bija skatāma Latvijas Republikas proklamēšanas dienā 18. novembrī. Balvas laureāti, kā ierasts, tika apbalvoti ar “Latvijas Lepnuma” titulu un īpašu balvu – “Zelta ābeli”.
iesūtīts: 22.11.2021lasīt tālāk

Valsts apbalvojums - Edgaram Līcītim!

Saskaņā ar Valsts prezidenta un Ordeņu kapitula 2021. gada 22. oktobra lēmumu piešķirti 60 augstākie Latvijas valsts apbalvojumi. Triju Zvaigžņu ordenis piešķirts 33 personībām, Viestura ordenis – 11 personībām un Atzinības krusts – 16 personībām.
iesūtīts: 22.11.2021lasīt tālāk

Vestienā izveidots āra trenažieru laukums

Šā gada vasarā Madonas novada pašvaldības Attīstības nodaļa Vestienas iedzīvotājiem sagādāja āra trenažierus, ar noteikumu, ka uzstādīšanas rūpes ir jāuzņemas pagasta pārvaldei. Šobrīd āra trenažieru laukuma iekārtošana ir noslēgusies un ikviens pagasta iedzīvotājs, kuru neatbaida nu jau ziemīgie laika apstākļi var to izmantot.
iesūtīts: 16.11.2021lasīt tālāk

Aicinājums iedzīvotājiem būt atbildīgiem!

Atgādinām, ka ikvienam, kurš veicis vakcinācijas pierakstu vietnē www.manavakcina.lv, pa tālr. 8989, SIA "Madonas slimnīca" vai pie ģimenes ārsta - ir arī pienākums savlaicīgi informēt par neierašanos uz vakcināciju iepriekš pieteiktā pieraksta noteiktajā laikā.
iesūtīts: 12.11.2021lasīt tālāk
© 2008-2021 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika