Jānis Razgalis – Latvijas čempions 1500m skrējienā!

iesūtīts: 2019.07.29 16:09
27. un 28.jūlija Ogrē risinājās spraigas cīņas Latvijas čempionātā un Latvijas U23 čempionātā vieglatlētikā. Četras medaļas izcīnīja Madonas novada sportisti.

Zelta medaļu absolūtajā vīriešu grupā 1500m skrējienā izcīnīja Jānis Razgalis – 3.56,67, Paulam Ārentam -  4.08,14 (6.vieta), Mārtiņam Karlsonam – 4.13,22 (12.vieta). Vēl Mārtiņam 800m – 1.59,29 (10.vieta).

U23 grupā sudraba medaļu trīssoļlēkšanā izcīnīja Krišjānis Beļaunieks – 14,44m, viņām arī bronzas medaļa absolūtajā vīriešu konkurencē. Savukārt Emīls Stiprais tika pie bronzas medaļas 3000m kavēkļu skrējienā – 10.49,41.

Vēl 4.vietas ieguva - kārtslēkšanā sievietēm Ērika Līna Rivseniece (2,40m) un 4x400m stafetes vīru komanda Krišjānis, Martiņš, Pauls un Jānis (3.25,14).

Paldies sportistiem par neatlaidību šajās tveices pārņemtajās dienās! Paldies Madonas BJSS direktoram Voldemāram Šmugajam un Madonas novada sporta dzīves vadītājam Mārim Gailumam par sportistu finansiālu atbalstu un iespēju piedalīties čempionātā!