Latvijas 3x3 basketbola kausa posmos Valmierā, Ogrē, Jēkabpilī un Aiviekstes svētkos

iesūtīts: 2022.07.11 14:31
Latvijas 3x3 basketbola kausa izcīņas desmitajā posmā - Valmieras "Ghetto Basket" - sestdien, 9. jūlijā Valmierā, laukumos pie Vidzemes Olimpiskā centra 13 komandu konkurencē ļoti labu sniegumu parādīja komanda „Cesvaine”. Posmā uzvarēja komanda "JIRMIs" - Ivo Grāvelsiņš, Jānis Kutra, Matīss Golubevs, Ritvars Zābaks, 2. vietu izcīnīja "Cesvaine", trešo vietu - "Riekstkodis".

Latvijas 3x3 basketbola kausa izcīņas Valmieras "Ghetto Basket" posms

1. "JIRMIs" (Ivo Grāvelsiņš, Jānis Kutra, Matīss Golubevs, Ritvars Zābaks);

2. "Cesvaine" (Pēteris Putniņš, Raivis Kecko, Reinis Mellis);

3. "Riekstkodis" (Edmunds Elksnis, Jānis Kaufmanis, Oto Grīnbergs, Rinalds Mālmanis).

4. "OC Limbaži", 5. "Gospel", 6. "Swish + kapļi", 7. "Reinis un Co.", 8. "Laidls", 9. "Blazers", 10. "Sunny Streetball", 11. "Valka/Ukraina", 12. "VEF BA Valkā", 13. "Prcik".

Latvijas 3x3 basketbola kausa izcīņas Jēkabpils posmā sestdien, 9. jūlijā Jēkabpils Mežaparka laukumos 14 komandu konkurencē uzvarēja "Spēka Kustība", par vērtīgāko spēlētāju kļūstot tieši jēkabpilietim Edijam Stiebriņam. Kopā ar viņu ceļazīmi uz finālturnīru izcīnīja Dāvis Skreivers, Ralfs Šķesters un Toms Jēkabs Bērziņš. Otro vietu izcīnīja "Boulingo", trešo vietu - "Bauerfeind Go", bet Madonas komandai nācās samierināties ar 4.vietu, jo jau apakšgrupu spēlēs E.Skujas gūtais savainojums viņam liedza turpināt spēlēt.Komandai izslēgšanas spēles nācās aizvadīt trīs vīru sastāvā.

Par turnīra rezultatīvāko spēlētāju kļuva "3x3Madonas/Solartbūves" uzbrukuma līderis Artūrs Škute, kurš sešās spēlēs kopumā guva 55 punktus. Otro vietu ar 38 punktiem piecos mačos ieņēma Matīss Indriksons ("Jēkabpils 2").

Latvijas 3x3 basketbola kausa izcīņas Jēkabpils posms

1. "Spēka Kustība" (Toms Jēkabs Bērziņš, Dāvis Skreivers, Edijs Stiebriņš, Ralfs Šķesters);

2. "Boulingo" (Gustavs Kārlis Kampuss, Norberts Strautiņš, Reinis Avotiņš, Uvis Vārna);

3. "Bauerfeind Go" (Tomass Sparāns, Artūrs Ozoliņš, Ingars Aizpurs, Vents Hugo Liepnieks).

4. "3x3Madona/Solartbūve", 5. "Jēkabpils 2", 6. "Egles dēls", 7. "Lētais", 8. "Bez stikla", 9. "Jēkabpils SC", 10. "3x3 Mailo', 11. "Trīs punkti", 12. "Jēkabpils Dome", 13. "Nezinu", 14. "BK Gaļas masa".

Latvijas 3x3 basketbola kausa izcīņas astotajā posmā - "RAGS" Ogres turnīrā - otrdien, 5. jūlijā Ogres Krasta laukumā 15 komandu konkurencē uzvarēja "RSU" kvartets - Edgars Lācis, Dāvis Žilde, Ginters Ansis Blumbergs un Rihards Ozoliņš. Finālā studentu kvartets ar 21:19 pārspēja "Spēka Kustību". Trešo vietu ieguva "3x3Madona/Solartbūve". Par vērtīgāko spēlētāju tika atzīts Dāvis Žilde.

Latvijas 3x3 basketbola kausa "RAGS" Ogres posma laureāti:

1. "RSU" (Edgars Lācis, Dāvis Žilde, Ginters Ansis Blumbergs, Rihards Ozoliņš);

2. "Spēka Kustība" (Toms Jēkabs Bērziņš, Kristiāns Armanovs, Markuss Kaminskis, Ralfs Škesters);

3. "3x3Madona/Solartbūve" (Kristaps Bitels, Edijs Skuja, Māris Cīrulis, Ralfs Ozolnieks).

4. "Bauerfeind", 5. "WD Market", 6. "East-Ball/FastBreak", 7. "ETE Agency 3x3", 8. "PaPa Sushi", 9. "Svešinieki', 10. "Silava", 11. "Grobiņas torpedo", 12. "Es Tevi Mīlu", 13. "Bez soda", 14. "Piena puikas", 15. "Monta 2".

Latvijas 3x3 basketbola kausa izcīņas kopvērtējums:

Sveicam „TRUBasketball 3X3” komandu-ar Zigmāru Raimo sastāvā, kura 9.jūlijā Klaipēdā, Lietuvā Lietuvos 3x3 Lygod Tour2 - Stop2 posmā izcīna 1.vietu. Komandas sastāvs : Zigmārs Raimo, Francis Gustavs ,Lācis Rendijs, Feikners Oskars Hlebovickis.

9.jūlijā Lubānā notika Aiviekstes svētku turnīrs 3x3 basketbolā.

Turnīrā piedalījās 11 komandas. Liels prieks par jauniešu grupu, kur vairākām komandām šis bija pirmais turnīrs, kas tika aizvadīts godam.

Aiviekstes 3x3 basketbola turnīra laureāti:

Jauniešu grupa:

„Ilmāri” (R.Birziņš, N.Liedskalniņš, M.Babris, N.Stiprais)

„Vietējie” (R.Sausiņš, S.Āboliņš, M.Priednieks, G.Līcītis)

„Graši” (M.K.Višņevskis, M.L.Bērziņš, E.Ušackis, R.Lapsa)

Mix grupa:

„Novadnieki” (M.Valainis, G.Klikučs, S.Mūriņa, L.Priednieks)

„Vietējie” (R.Sausiņš, O.Sausiņš, I.Sausiņa, R.Sausiņš)

Vīru grupa:

„Bez Soda” (M.M.Ezeriņš, R.Kaņepe, R.Veinbergs, K.Krauklis)

„Kupsiņas” (E.Peilāns, M.Peilāns, M.Freijs, A.Peilāns)

„ Metriņš” (D.Saliņš, N.Priževoits, S.Rošāns)

Turpinām 3x3 basketbola sacensības jau 15.jūlijā Balvos ( Atzeles 3x3 basketbols 4.posms), 22.jūlijā Madonā, Priežu kalna laukumos „29.Top Bumba-2022”, 29.jūlijā Gulbenē (Atzeles 3x3 basketbols finālposms, Gulbenes pilsētas stadions, O.Kalpaka 1A, Gulbene), 30.jūlijā Cesvaines svētku ietvaros 3x3 sacensības no plkst. 10.00.