.

Agnese Caune – izcīna bronzas medaļu Eiropas čempionātā Francijā

iesūtīts: 2022.05.19 09:43
No 12.-15.maijam Francijas pilsētā Signes norisinājās pēc kārtas jau 55. Eiropas čempionāts FITASC Sportingā jeb šaušanā pa lidojošu mērķi (māla šķīvīti).

Sacensībās piedalījās 500 dalībnieki no 20 valstīm. Startējot 46 dāmām un sašaujot 175 mērķus, 3.vietu izcīnīja Agnese Caune. Līdz 2.vietai madonietei pietrūka tikai 4, bet līdz 1.vietai, 5 mērķi. Sacensības notika 4 dienas, katru dienu šaujot 2 sērijas pa 25 mērķiem katrā, kopā 200 mērķi. Pa dienām Agneses rezultāts bija: 44, 44, 42, 45. Pēc pirmās un otrās dienas tika dalīta 1-3.vietu ar Francūzieti un Spānieti. Trešajā dienā Francijas šāvēja izvirzījās vadība ar 3 šķīvjiem, bet Agnese ar Spānieti atkal vienādi! Viss izšķīrās pēdējā dienā, kad Spāniete izšāva lielisku rezultātu (49/50) un apsteidza Agnesi par 4 šķīvjiem, savukārt madoniete ar sašautiem 45 mērķiem, spēja noturēties trijniekā apsteidzot divas Francijas sportistes par 1 punktu.

Ekspresintervija ar Agnesi:

Protams, šobrīd liekās, ka varēju vēl tos 5 šķīvjus dabūt! Taču, arī mana 3.vieta ir gan mans, gan Latvijas augstākais sasniegums šajā sporta veidā.

Savas sportiskās karjeras laikā esmu vinnējusi daudzos Pasaules kausa posmos, daudzus gadus esmu bijusi Pasaules top sešiniekā un apbalvošanā stāvējusi gan 4., gan 5., gan 6.vietā. 2013.gadā biju līdere Latviešu sieviešu komandā un kopā ar I.Tīli un I.Kirensku izcīnījām Latvijai 2.vietu dāmu komandu vērtējumā Pasaules čempionātā Compak Sportingā. Pagāšo gadu noslēdzu ar 3.vietu Pasaules kausa kopvērtējumā!

Apsveicam Agnesi ar lielisko personīgo un Latvijas valsts augsto sasniegumu!

Veiksmi, meistarību arī turpmāk!

 
Pārsūti Draugiem.lv Pārsūti Facebook Pārsūti Twitter Pārsūti LinkedIn
© 2008-2024 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes · Piekļūstamības paziņojums