.

Līva Šahno iekļūst pasaules jauniešu un junioru čempionāta biatlonā - sprinta distances Top 30

iesūtīts: 2022.02.28 14:45
ASV notiekošajā pasaules jauniešu un junioru čempionātā tika aizvadīts 6 km sprints jaunietēm. Latvijas vienīgā pārstāve Līva Šahno izcīnīja 27. vietu.

Pagājušā gada pasaules jauniešu meistarsacīkšu sprintā Šahno ar vienu kļūdu ieņēma 38. vietu, bet vēl gadu iepriekš nefinišēja.
26. februārī 18 gadus vecā Latvijas biatloniste guļus šaušanu veica nevainojami, pēc tās atrodoties 14. pozīcijā. Otrajā ugunslīnijā vairs viņai tik veiksmīgi negāja, nopelnot divus soda apļus. Ar 37. ātrumu uz slēpēm madoniete finišēja nedaudz vairāk par divarpus minūtēm aiz līderes, ierindojoties 27. vietā.

Sacensībās uzvarēja norvēģiete Marena Kirkeide, otrajā vietā atstājot iepriekšējā gada čempioni Ļenu Repincu no Slovēnijas, bet trešajā – klasikā sudraba medaļu ieguvušo vācieti Ivu Moricu.

Informācijas avots: sportacentrs.com