24. un 25. jūlijā divi motokrosa seriāli Madonā

iesūtīts: 2021.07.17 19:50
MX parkā “Smeceres sils” divu dienu garumā notiks motokrosa sacensības. Sestdien, 24. jūlijā norisināsies Latvijas Junioru čempionāta, Zelta mopēda, Retro kausa, MX Dāmu kausa trešais posms, bet svētdien, 25. jūlijā tiks noskaidroti Latvijas Amatieru čempionāta otrā posma uzvarētāji.

Labas ziņas visjaunākajiem motobraucējiem! Aicinām Latvijas Junioru čempionātā piedalīties bērnus, kuri ir jaunāki par 7 gadiem. Madonā pie starta barjeras gaidām arī MX Rūķīši un MX 50 Jaunākie klases dalībniekus, kā arī visus pārējos motosportistus.

MX parkā “Smeceres sils” motokross notiks sesto gadu. Sacensību rīkotājs Gunārs Ikaunieks pastāstīja, ka šogad motokrosa trasē nebūs veiktas izmaiņas. Sportistiem tā ir zināma, kā viena no kalnainākajām trasēm Latvijā. “Tā atrodas dabiskā, kalnainā reljefā, tā ir interesanta, tehniska un tajā pat laikā sarežģīta. Tās segums ir smilts, grants un viens no izaicinājumiem ir akmeņi, ar kuriem nākas regulāri “cīnīties”. Šobrīd ir liels sausums, tāpēc jau laicīgi notiek laistīšanas darbi. Sportisti un skatītāji ir laipni gaidīti Madonā! Aicinām pasākuma dienā ievērot visus nepieciešamos drošības pasākumus. Uz tikšanos Madonā,” tā Gunārs Ikaunieks.

Lūdzam, izlasīt sacensību nolikumu un dienaskārtību https://www.licences.lv/events?discipline=1&all.


24. jūlijā Latvijas Junioru čempionāta klases: MX50 Rūķi, MX50 Rūķi open MX50 Jaunākie, MX50 Vecākie, MX65 Jaunākie, MX65 Vecākie, MX85 Jaunākie, MX85 Vecākie, MX125, MX2 Juniori.

Zelta mopēda čempionāta klases: ZM Retro mopēdi, ZM Sporta mopēdi, ZM 2A Standarts, ZM 2A Retro, ZM Meitenes, ZM45 Standarts (līdz 16 gadu vecumam), ZM45 Standarts (no 16 gadu vecumam).

Retro kausa klases: MX Retro 175, MX Retro 250, MX Retro 350, 2T 18+ un 2T 30+.

MX Dāmu kausa klase: MX Dāmas.

Organizatora klase: MX30+.


25. jūlijā Latvijas Amatieru čempionātā startē šādas klases: MX18+; MX30+; MX40+; MX45+; MX50+; MX55+; Q Iesācēji; Q Amatieri; Q Veterāni; B/V Amatieri, B/V Veterāni, BV Gaiss.

Latvijas kausa ieskaitē ir jaunizveidota MX Open klase, kurā aicinām statrēt profesionālos braucējus, kā arī MX Iesācēji, Q Open un BV Open.


Informāciju sagatavoja Luīze Vīksna (LaMSF)

Pārsūti Draugiem.lv Pārsūti Facebook Pārsūti Twitter Pārsūti LinkedIn
© 2008-2021 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika