Latvijas čempionāta enduro sezonas atklāšana Madonā

iesūtīts: 2021.07.14 11:39
Sestdien, 17. jūlijā Madonā, MX parkā “Smeceres sils” notiks Latvijas čempionāta pirmais posms enduro “Madona 2021”! Sacensību rīkotājs pastāstīja, ka šogad trasē gaidāmas pārmaiņas. Trase būs vēl interesantāka, būs jaunas meža takas un šoreiz būs divi enduro testi.

MX parks “Smeceres sils” daudziem enduro sportistiem ir viena no visiecienītākajām un mīļākajām trasēm Latvijā, tās reljefs, meža takas, pārbraucieni, uzbraucieni kalnā un nobraucieni no tā, nevienu neatstāj bez īpašām un ekstrēmām sajūtām. Šogad trase ir pārveidota un tajā ir iekļautas jaunas vietas.

Latvija Motosporta federācijas enduro komisijas vadītājs, sacensību organizators Kaspars Ērkulis ir priecīgs, ka beidzot pienācis ilgi gaidītais Latvijas čempionāta enduro pirmais posms. “Tas būs vienas dienas enduro. Trasē ir izveidoti divi jauni enduro testi. Šoreiz trasē nebūs iekļauts ne motokrosa, ne superenduro tests. Ātruma testi būs tikai pa mežiem un taciņām. Viens enduro tests būs grūtāks, tehniskāks, bet otrs - vieglāks. Šoreiz būs kārtīgs enduro. Pārbrauciens būs garāks un ies pretējā virzienā,” stāsta Kaspars Ērkulis. Šogad, pēc sportistu ierosinājumiem, pirms pirmā enduro testa būs izveidots neliels pārbrauciens, lai dalībnieki varētu iesildīties. “Aicinu visus atbilstoši sagatavoties karstajiem laikapstākļiem, ņemt līdzi pietiekamā daudzumā ūdeni, noteikti iesaku izmantot ūdens somas, lai brauciena laikā pēc vajadzības varētu padzerties,” saka Kaspars Ērkulis.

Ja kāda sportista motocikls neatbilst nolikumā noteiktajām prasībām - nav lampa vai FIM riepa, tad, ir iespēja startēt Open LV klasē.  “Sacensībās aicinu startēt arī braucējus, kuri ne reizi nav piedalījušies sacensībās. Šos dalībniekus aicinu reģistrtēties “Absolūtais iesācējs” klasē. Uz tikšanos šo sestdien, 17. jūlijā Madonā! Paldies Madonas novada domei,” tā Kaspars Ērkulis.

Enduro_sacensību_nolikums_Madona 2021

Reģistrācija sacensībām notiek tikai tiešsaitē: www.enduromanager.eu līdz 16. jūlija plkst. 14:00. Neskaidrību gadījumā rakstīt dbluma@inbox.lv.


Informāciju sagatavoja Luīze Vīksna (LaMSF)

 

Pārsūti Draugiem.lv Pārsūti Facebook Pārsūti Twitter Pārsūti LinkedIn
© 2008-2021 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika