Rokmūzikas svētki Dzelzavā

Notiek: 26. jūlijs 20:00 - 27. jūlijs 02:00
DZELZAVA; Dzelzavas estrāde

Aicinām ciemos uz Dzelzavu saņemt pozitīvu enerģijas lādiņu, sajust prieku un brīvības garšu, kā arī neaizmirst, ka Latvijas rokmūzika ir neatņemama Latvijas kultūras sastāvdaļa ar augstu pievienoto vērtību!

Koncertā uzstāsies grupa COLT. Dibināta 2010.gadā Ogrē. Grupas sastāvu veido ģitārists, komponists, tekstu autors, producents, Latvijas roka leģenda Harijs Zariņš (Grupu Opus Pro, COLT dibinātājs, zināmāko hitu, tādu kā "Tu un es", "Rozā lietus", "Es eju Tevi zagt", "Šonakt", "Man ir viss", "Pēdējā pietura" u.c. autors), virtuozais ģitārists, komponists, tekstu autors un aranžētājs Rolands Majors, basģitārists Toms Veismanis, bundzinieks Matīss Veigulis un dziedātāja, TV seja un muzikālā šova "Dzīvā skatuve Ogrē" vadītāja Elīna Krastiņa.

Ar saviem koncertiem grupa "COLT" ir uzlādējusi publiku Lielbritānijā, Lietuvā, Polijā, Afganistānā u.c., uzstājusies kopā ar tādiem pasaules māksliniekiem kā Marco Mendoza (Whitesnake, Thin Lizzy, Death Daisy), SLADE, Suzie Quatro, "Pink Floyd off The Wall" u.c. COLT ir izdevuši trīs studijas albumus un šobrīd, jau fināla taisnē ir ceturtais albums. Grupai ir izveidojusies draudzīga, radoša sadarbība arī ar citiem latviešu dziedātājiem - Dināru Rudāni, Aiju Andrejevu, Antru Stafecku, Ervīnu Ramiņu (Laime Pilnīga), Buku (Līvi) un Alex (Opus Pro) kurš, diemžēl, vairs nav mūsu vidū. Tiek izdoti singli "Man ir viss", "Ogres romance", "Kamēr tava sirds to vēlēsies" , kā arī H. Zariņa CD ar koncertprogrammu "Mīlas Rokbalādes".

Roka svētkos Dzelzavā grupas COLT īpašie viesi būs fantastiskā dziedātāja Dināra Rudāne un grupas " Laime Pilnīga" roķīgais dziedātājs Ervīns Ramiņš.

Koncertā uzstāsies arī grupa EVERSTATE, kas savu muzikālo stilu raksturo kā melodisku smago roku. Dibināta 2017. gadā, bet 2020. gadā izdots pirmais studijas albums. EVERSTATE sastāvu veido četri muzikāli pieredzējuši un profesionāli vīri: Edijs Jurēvics (vokāls, taustiņinstrumenti), Uldis Blaževičs (ģitāra), Raimonds Bērziņš (bass), Māris Ozoliņš (bungas).

Pirms grupu uzstāšanās, starplaikos un pēc koncerta līdz 02:00 publiku enerģiskos ritmos uzlādēs DJ Jānis Balodis.

Ieeja estrādē no plkst. 19:00. 

Pasākuma laikā darbosies izbraukuma ēdinātāji - Airstream coffee un Cesvaines alus.


Uz tikšanos Dzelzavā!

 
Informāciju sgatavoja: Dzelzavas pagasta pārvaldes vadītājs Sandis Kalniņš, T:28308227, sandis.kalnins@madona.lv 
 
 
© 2008-2024 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes · Piekļūstamības paziņojums