Valmieras drāmas teātra izrāde “Kalendārs mani sauc”

Notiek: 27. aprīlis 17:00 - 19:40
MADONA; Madonas novada kultūras centrs

Valmieras teātris ar izrādi “Kalendārs mani sauc” viesosies Madonā.

“Kalendārs mani sauc” galvenais varonis ir Oskars. Oskars zina no galvas kalendāru un katru dienu iet staigāties, jo tas viņam nāk par labu. Oskaram ir mamma, mīlestība un draugi, un par to visu viņš raksta savā dienasgrāmatā. Oskars objektīvo zināšanu trūkumu aizstāj ar subjektīvu skatījumu – tā saka mācītājs Arvīds. Oskars patīk bērniem un dulliem pensionāriem. Oskars nepieder īstenībai. Oskaram nepatīk runāt. Oskars ir izlēmis uztaisīt izrādi ar saviem draugiem par skumjām, kas piemeklē cilvēkus, kad prieks ir izrādījies vienkārši tukša tehnika. Taču, lai uztaisītu labu teātra izrādi, Oskaram ir jāsaņem drosme un visiem jāpastāsta par sevi. Tur tas suns aprakts.

Andra Kalnozola romāna “Kalendārs mani sauc” galvenais raksturs Oskars, iespējams, nekad neticētu, ka par viņu reiz taps teātra izrāde. Un tomēr viņš ir tieši tāds varonis, kāds šodien visiem nepieciešams – ar baltu dvēseli, oriģinālu skatījumu uz lietu kārtību un gaišu sirdi.

Izrāde ieguvusi "Spēlmaņu nakts" 2021./2022. gada sezonas balvu kategorijā "Gada mazās formas izrāde".

Izrādes radošajā komandā dramatizējuma autore Rasa Bugavičute-Pēce, scenogrāfe un kostīmu māksliniece Pamela Butāne, gaismu mākslinieks Gatis Priednieks, kustību režisors Aigars Apinis, komponists Emīls Zilberts.

Lomās: Ingus Kniploks, Aigars Apinis, Anna Nele Āboliņa, Regīna Devīte, Mārtiņš Liepa, Kārlis Freimanis, Inese Ramute, Diāna Krista Stafecka, Kārlis Dzintars Zahovskis.


Biļetes: 20,-; 22,- un 24,- EUR.  Biļetes var iegādāties kultūras centra kasē vai jebkurā “Biļešu Paradīze” kasē.

Izrādes ilgums 1h 40min


Informāciju iesūtīja: Madonas novada kultūras centra kultūras projektu metodiskā vadītāja Ināra Cakule 
‌M: +371 26339045


‌‌
 
 
© 2008-2024 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes · Piekļūstamības paziņojums