PIESAKIES KULTŪRAS JAUNUMIEM

Ērgļu teātra izrāde ar lellēm bērniem un pieaugušajiem SNIEGA KARALIENE

Notiek: 21. aprīlis 17:00 - 18:00
ĒRGĻI;

Ērgļu teātra pirmizrāde "Sniega karaliene" Madonas novada amatierteātru pavasara skates ietvaros.

H.K. Andersena populārās pasakas "Sniega karaliene" galvenie varoņi ir Gerda un Kajs. Kādā ziemas vakarā Sniega karaliene nolaupa Kaju un aizved uz savu pili, kurā viss ir no ledus. Arī zēna sirds pārvēršas ledū. Gerda dodas draugu meklēt; viņas labā griba un mīlestība ir stiprāka par grūtajiem pārbaudījumiem, tā spēj atkausēt Kaja sirdi.

Izrādes vadmotīvs ir draudzība, kas jākopj. Tad tā sniedz drošību un palīdz atklāt un ieraudzīt sevi. Atklāt savu spēku un līdzcilvēku nozīmību. Gerdas mīlestība un ticība draudzībai paver visas takas, ceļā sastaptie cilvēki un dzīvnieki, ne mirkli nešauboties palīdz.

Izrādi ar lellēm bērniem un pieaugušajiem, kurā tiek izmantoti gandrīz visi iespējamie leļļu paņēmieni, kā arī parasta, atklāta aktierspēle, veidojusi Ērgļu teātra režisore Ieva Lapiņa, režisores asistente Kaiva Bukovska un mūzikas autors Emīls Jansons.  

Izrādē katram aktierim jāatveido vairāki tēli. Tiem katrā savā uznācienā jāatklāj leļļu aktiera un lelles saspēles prieks. Bet uzburt dziļu pārdzīvojumu un katra tēla emocionālo izaugsmi un transformācijas nav viegla lieta, tas no aktiera prasa dziļu izpratni un ļoti precīzu darbu ar lelli.

Sniega karaliene, vecmāmiņa, princese, vārna Karro, arī pļavas ziedi, šerpā laupītāja un vēl, un vēl - tik raiba un plaša tēlu un viņu raksturu palete vienā izrādē.

Lomās:  Dārta Bukovska, Kaiva Bukovska, Sanija Stiebriņa, Aksels Zommers, Jurģis Zommers Ieva Vilnīte, Iveta Pedele, Maiga Picka, Edija Zommere, u.c.

21. aprīlī izrādi vērtēs Madonas novada amatierteātru skates žūrija.

Ieejas maksa: EUR 3,- 


Informāciju iesūtīja: Ērgļu saieta nama vadītāja Sandra Avotiņa
M.: +371 26528132
 
 
© 2008-2024 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes · Piekļūstamības paziņojums