PIESAKIES KULTŪRAS JAUNUMIEM

Filma pēc A. Eglīša romāna motīviem “PANSIJA PILĪ”

Notiek: 25. janvāris 18:00 - 20:00
ĒRGĻI; Saieta nams

PANSIJA PILĪ ir 7 sēriju Ilgi gaidītā un izcilu aktieru bagātinātā spēlfilma, uzņemta pēc A.Eglīša populārā romāna motīviem. Anda Miziša, Martas Elīnas Martinsones un Dāvja Sīmaņa daudzsēriju filma "PANSIJA PILĪ" 1.un 2.sērija.

Filmas saturs: Ir pagājuši vairāki gadi, kopš jaundibinātās Latvijas valsts literātam Viktoram Eglītim piešķīrusi Inciema pusmuižu par nopelniem valsts labā. Kad viņš ar dēliem Anšlavu un Vidvudu beidzot ierodas to apskatīt, izrādās, ka īpašums ir galīgi nolaists un nedzīvojams. Turklāt zemes nomnieks Liepiņš vienā galā ierīkojis veikalu, bet otru atstājis “inventāram” – vecajiem baronlaiku kalpiem, kuri pēc kara nav atraduši sev citu mājvietu. 

Kad par spīti pirmajam pārsteigumam Eglīši nolemj muižu atjaunot un plašajās telpās ierīkot pansiju inteliģentiem ļaudīm, seko aizraujošu, komisku un romantisku notikumu virkne, kur visneparastākajos veidos krustojas pilsētas viesu, apkārtnes iedzīvotāju, muižas kalpu un latviešu kultūras dižgaru likteņi.

Treileris: https://www.youtube.com/watch?v=FRjSedE2NP8

Lai skatītos šo Youtube video, nepieciešams iespējot sociālās sīkdatnes.
Pielāgot sīkdatnes

Aktieri: Gundars Āboliņš, Rihards Zelezņevs, Vilis Daudziņš, Guna Zariņa, Kaspars Znotiņš, Juris Strenga, Dace Everss, Lāsma Kugrēna, Jānis Jarāns, Dana Bjorka, Olga Dreģe, Ģirts Jakovļevs, Ivars Kalniņš, Alise Dzene, Kaspars Dumburs, Artūrs Skrastiņš, Inese Kučinska, Jēkabs Reinis, Gatis Maliks, Lauris Dzelzītis, Kristians Teterovskis un daudzi citi.

Režisori: Andis Mizišs, Marta Elīna Martinsone, Dāvis Sīmanis.


Filmas izrādīšanas laiki Ērgļos:
1., 2. sērija –  25. janvārī
‌3., 4. sērija –  8. februārī
‌5., 6. sērija- 22. februārī
‌7. sērija un 8. sērija (dokumentālā par Eglīšu ģimeni)- 29.februārī 

‌Katras sērijas garums ir 55 minūtes.

Biļetes cena: EUR 3,-


 
 
© 2008-2024 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes · Piekļūstamības paziņojums